Teade

Collapse
No announcement yet.

otsin abi t-line kasti ehituseks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    otsin abi t-line kasti ehituseks

    mõtlesin et teeks oma esimese katsetuse t-line kastiga kah. muid kõiki tehtud juba päris palju, aga vat sellega pole viitsinud jamama hakata. nüüd siis tahakski teada, esiteks, et mis see t--line koduka aadress oli, kunagi sai seal käidud, aga ei leia teist enam. ning siis ka küsimus et mis programmiga saaks t-line üldse välja arvutada, minu bassbox pro's seda igatahes pole. üldiselt on vist t-line eeliseks, et kvaliteet on hea, + veel spl?

    ega rohkem abi hetkel polegi vaja, eks ma otsin omast käest kah, ja ühteist juba leidnud, lihtsalt fakte kontrollin....

    #2
    http://www.mhsoft.nl/spk_calc.asp

    leidsin siin ükspäev miskise kalkulaatori, otsi veidi küll leiad.
    S A C
    Siberian Audio Concept

    Comment


      #3
      Siin on see leht
      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

      t-linespeakers.org

      Comment


        #4
        tänud kasutajale "ksl"! Leidsin selle lehe üles. vaadates sinu allkirrja ( "t-linespeakers.org" ) siis oletan et sul nendega suht palju kogemusi? kui on siis äkki valgustad mind?

        Comment


          #5
          jah ksl, piiname sind nüüd veidi :P

          Igal pool räägitakse mingitest ulmelistest SPL tulemustest et see annab parimat ja see annab. Sa ksl oled kindlasti kuulanud igasugu tüüpe, mina ntx korralikku T-Line kasti veel pole. Kuidas on, kas on SQ laes ja SPL on ülimadal või vastupidi või mis?
          -

          Comment


            #6
            no ütleme nii , et tegin t-line kasti estonia 50gdn-1S , kasti pikkus on 1,6m , ksl soovitas ja olen suht rahul aga siiski poel sellel hea SQ , hästi palju värinaid ja vibratsioone juba väiksel helitugevusel. ütleme nii et väga palju selle helist sõltub see , kuidas on t-line kast toas paigutatud. mul pole kast kokku volditud , niimoodi pikk ta ongi

            Comment


              #7
              millised oletused, millised oletused
              t-linespeakers.org on minu jaoks lihtsalt üks sümpaatsemaid lehti.

              minu välismaiselt lehelt kopeeritud "kandeliin"-i projekt on foorumis ka, uurige seda.

              aga meeldivaimaks osaks nende kastide juures on alumise otsa "kiirus"
              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

              t-linespeakers.org

              Comment


                #8
                aga ksl, kui sul nendega ikkagi kogemused mingisugusedki olemas, äkki oskad/viitsid konstrunnida mingi projekti, miuke peaks olema toru visaton t200 elemendile? elemendi andmed leiad visatoni kodulehelt, kui sa otsida ei viitsi, siis ütle otsin ise siis ülessse. t200 mul krt niipalju erinevaid kaste olnud, asjast võib tegelt päris palju välja võluda


                edit:typo :P

                Comment


                  #9
                  julmalt võttes oli vaja vist 1/4 piikus FS sagedusest tuleneva lainepikkusest ehk siis kui elemendi FS on (T200 puhul) 43 Hz, lainepikkus siit on ~8m , siis 1/4 sellest on 2m ehk tunneli pikkus peaks olema 2m. Tunneli jämeduse kohta ei oska öelda kas pidi olema elemendiga sama suur või jämedam vms .. keegi parandage mind
                  -

                  Comment


                    #10
                    prooviks ka ühe t-line subwoofri ehitada. element siis visaton visaton W130S
                    sd - 79 cm2
                    fs - 49Hz
                    küsimus selline, et kuhu kõrgele häälestada? (Transmission Line fr : [ ] Hz)

                    Comment


                      #11
                      aga kui panna ühele liinile 2 elementi kas siis on liini pikkus ikka sama mis ühel

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by tim@Jan 14 2005, 15:06
                        aga kui panna ühele liinile 2 elementi kas siis on liini pikkus ikka sama mis ühel
                        jah, liini rõistlõike pindala ainult 2 korda suurem sel juhul

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by degreal@Jan 11 2005, 02:54
                          prooviks ka ühe t-line subwoofri ehitada. element siis visaton visaton W130S
                          sd - 79 cm2
                          fs - 49Hz
                          küsimus selline, et kuhu kõrgele häälestada? (Transmission Line fr : [ ] Hz)
                          kuna sd - 79 cm2 siis liini ristlõike pindala peaks olema vähemalt 1,2*79
                          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                          t-linespeakers.org

                          Comment

                          Working...
                          X