Teade

Collapse
No announcement yet.

tavaline võim autose ??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    tavaline võim autose ??

    selline küsimus tekkis , et kas oleks võimalik tavaline koduvõim autosse woofrit võimendama panna ? millised on probleemid ? on kellegil kogemusi ?
    http://www.zone.ee/rs6/subwoofer

    #2
    sa pead sinna panema 50 hz muunduri kui trafo jääb alles , tean et on proovitud vanade akulaadijatega millel sai 220v kui pöörasid laadija vastu pidi ja on kah toiminud. ma ise proovisin ilma trafota tegin muunduri sellise pingega mis sellele võimule vaja oli aga kõvasti tööd, vanade arvuti upsidega tasuks proovida mille aku on 12v toimis normaalselt, 220 v 50 hz oli ups, ainult jahutus jäi nõrgaks. Kõige lihtsam muidugi kohe auto võim.

    Comment


      #3
      12v pean 220v muutma, see ei tohiks erit raske, vaja lihtsalt vahetükk osta :unsure: või on veel midagi
      http://www.zone.ee/rs6/subwoofer

      Comment


        #4
        sagedus peaks kah paigas olema kuna need trafod on 50 hz jaoks, et asi kindlalt toimiks soovitan 50 hz muundurit, kui seda ei saa siis läheb ma arvan mingi pinge kaotsi siis ei pruugi võimendist täit võimsust kätte saada.

        Comment


          #5
          muundur ei pea 220v peale olema.ta võib teha kohe võimendile sobiva (25-30V)pinge peale.

          Comment


            #6
            seda ma juba üleval pool mainisin.

            Comment


              #7
              Minu arvates on see ebapraktiline ja mõttetu ettevõte. Tehniliselt on see teostatav, kuid kahtlen, kas küsijast on toiteploki ehitajat ja rahaliselt on asjal mõtet.Samuti esitatakse autos kasutatavale aparatuurile kõrgendatud nõudmised nii niiskuse kui ka vibratsiooni ja gabariitide suhtes.Sellistele nõudmistele ei vasta tavavõim kodu kasutuseks. Igale asjale oma kasutusala.

              Comment


                #8
                "...tean et on proovitud vanade akulaadijatega millel sai 220v kui pöörasid laadija vastu pidi ja on kah toiminud."

                Vaata,seda juttu ma nüüd küll hästi ei usu.
                Vana helitehnika remont Pärnus

                Comment


                  #9
                  Sellisel asjal ei ole eriti mõtet. Toa võim käib tuppa ning autovõim autosse. Igaljuhul parem ja kompaktsem on ikka autovõim. Eks inimene õpib vigadest. Võid ju proovida kui siis süda rahul. Kõik tuleb ju elus ära proovida.
                  Tõnis

                  Comment


                    #10
                    800 eeq maksis viimati valmis muundur 100W, mida sai kasutada nii mobiililaadijate, muude laadijade, nõrgema raadio jne asjade tarbeks. peaks endalegi ostma ja üldse, veidi vale rubriik pole? <_<
                    -

                    Comment


                      #11
                      sorry, võimendifoorum on kahesilma vahele jäänud. Ega ma ise seda toitekat ehtama ei hakka selleks on ikka tutvused
                      http://www.zone.ee/rs6/subwoofer

                      Comment

                      Working...
                      X