Teade

Collapse
No announcement yet.

tere

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    tere

    mul on "8" king audio supakas aga ma ei tia millist kasti talle teha
    kõik ütlevad alati ´mingeid liitreid kuid ma tahaks tiada äkki keegi ütleks mõõtmetes kasti suurust

    ette tänades
    rene

    #2
    Jõulude puhul võin sulle reeta väikse saladuse, a*b*h=V
    S A C
    Siberian Audio Concept

    Comment


      #3
      Originally posted by Allar88@Dec 22 2004, 13:44
      Jõulude puhul võin sulle reeta väikse saladuse, a*b*h=V
      See on tõesti kõige lihtsam vastus sellisele küsimusele
      Mõõdad kasti: kõrgus x laius x pikkus , kõik detsimeetrites ja kokku saadki liitrites.
      Head susserdamist !

      Comment


        #4
        usu mind, king audio supakaid on siin ikka jõhkralt tehtud, kasuta otsingut.

        Comment


          #5
          tjah, selle KA teemalise otsinguga on küll see probleem, et need kes teevad KA projekti, siis ilmselt on see neil esimene projekt, sest esimeseks kallimat ei otsita. aga paraku enamus selliseid inimesi on ka siin foorumis uued, ja ei suuda korralikult teemat sõnastada, ja samas need kes seda juba ka oskavad need ei kasuta enam KA elemente. ja nii on paljude asjadega, foorumisse sisenedes tuleks teha aken mille kasutaja peab läbi lugema, ja seal kirjas kuidas sõnastada probleemi, siin selle kohta teemasid küllalt, aga või siis inimene läbi viitsib neid lugeda... ja kui selline aken tõesti teha, siis tuleks teha ta nii, et näiteks alles 1 minuti pärast saab OK vajutada ja edasi liikuda, siis inimene kasvõi igavusest sirvib läbi :P

          EDIT: teema mitte pealkirjastamisoskusest on ka selles teemas juba suurepärane näide - "tere"

          Comment


            #6
            Liitrid küll, aga vaata ja loe kuskilt (otsi googlest)
            Millist bassi sa tahad? Vastavalt sellele ka kast, kuna valede mõõtmetega ja valesti tehtud kast rikub kõik elemendi omadused ära.

            Kui tahad jubedalt teada liitreid, siis vali liitrite arv, ning ka nt kõrguse vms suurus ja arvuta ise ülejäänud juurde, lihtsamaks arvutamiseks kasuta suurusi detsimeetrites.
            minu teada õpiti ju ruumala 7's klassis juba?
            ühikud juba varasemast selged.


            Kasuta otsinguid.

            Comment

            Working...
            X