Teade

Collapse
No announcement yet.

kas tasuks osta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by 50W@Dec 25 2004, 10:53
    ...nii et heli kohta ei oska midagi oelda aga kullaltki posutiivset juttu olen neist star soundidest kuuklnud..
    krt kas keegi saab sellest lausest aru?
    kui nii jõhkrad vead sees, siis võiks need ära paranadada, mõni väikenäpukas on nagu suht okei, see ei sega ju niiväga. vahest ikka juhtub kui kiirelt kirjutad, aga kui vead on sellised et lugemisel peab mõtlema mida üks või teine sõna tähendab, siis võiks ju vajutada nuppu "muuda" ning need mõne klahvivajutusega joonde ajada...

    Comment


      #17
      vabandan kirja vigade eest ,pohjuseks oli see et silm seletas kehvasti ule 30h uleval olnud loogish et vasind, ja pole motet kirja vigade parast sellist larmi teha,vahest juhtub nii monelgi ju.
      kes ei opi see ei tea

      Comment


        #18
        Originally posted by saajatz+Dec 25 2004, 13:06--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (saajatz @ Dec 25 2004, 13:06)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-50W@Dec 25 2004, 10:53
        ...nii et heli kohta ei oska midagi oelda aga kullaltki posutiivset juttu olen neist star soundidest kuuklnud..
        krt kas keegi saab sellest lausest aru?
        kui nii jõhkrad vead sees, siis võiks need ära paranadada, mõni väikenäpukas on nagu suht okei, see ei sega ju niiväga. vahest ikka juhtub kui kiirelt kirjutad, aga kui vead on sellised et lugemisel peab mõtlema mida üks või teine sõna tähendab, siis võiks ju vajutada nuppu "muuda" ning need mõne klahvivajutusega joonde ajada... [/b][/quote]
        vaata parem enda postitust..........naljatilk

        Comment


          #19
          Tegu pole emakeele kursusega, siin ei pea kõik olema 5+ võib 3- ka olla, peasi, et aimatav ja mitte väga kaua mõtlemist nõudev sõna.
          Jätkaks teemaga?
          S A C
          Siberian Audio Concept

          Comment


            #20
            ma vist vb ostan selle boscmanni kuid tahaks tiada mitme liitrine kast piaks olema?
            aga e kirjutage ikkagi veel mix ei tasuks osta või tasuks
            ma praega segatuses

            Comment


              #21
              segaduses*


              Tasuks osta, sest, et ...ega tegelikult siukest käsna mina küll enam elusees ei osta, ostsin pärast oma boschmanni hoopis 8" evm kontserdi, mille kuulamist sain vaid natuke aega nautida :S Väike praak oli siiski sees, läks parandusse. Isegi praagiga oli müts etem, ilus ja hea kvaliteet, pillimeeste unistus
              Osta midagi millel on kvaliteeti, saad pika ajalise investeeringu teha ja sa ei kahetse.
              S A C
              Siberian Audio Concept

              Comment


                #22
                Originally posted by tafka@Dec 26 2004, 19:29
                ma vist vb ostan selle boscmanni kuid tahaks tiada mitme liitrine kast piaks olema?
                aga e kirjutage ikkagi veel mix ei tasuks osta või tasuks
                ma praega segatuses
                Millal, miks tasub osta:
                siis kui sind ei huvita helikvaliteet, vaid tahad, et toas mingi asi meeletult tümistaks ja müdistaks, ning ajad taga jõhrat tümakat....
                Miks ei tasu:
                helikvaliteet täiesti si*t, basside taasesitus sarnane "hiinakatele",
                Intel inside.. Idiot outside...

                Comment


                  #23
                  Originally posted by tafka@Dec 26 2004, 20:29
                  ma vist vb ostan selle boscmanni kuid tahaks tiada mitme liitrine kast piaks olema?
                  aga e kirjutage ikkagi veel mix ei tasuks osta või tasuks
                  ma praega segatuses
                  http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=13596

                  kasti liitrite kohta kah üks väike teema.
                  MSW saab sind ka aidata, ta tegi arvutusi sellele elemendile mingi aeg tagasi, küsid ehk saad teada midagi
                  S A C
                  Siberian Audio Concept

                  Comment

                  Working...
                  X