Teade

Collapse
No announcement yet.

Kokkupuuteid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kokkupuuteid

    Küsimus oleks siis lihtne ja loogiline, et kas keegi on kokku puutunud sellise elemendiga http://www.onlinecarstereo.com/CarAudio/Pr...ProductID=14055
    Siit foorumist olen otsinud ja sony on saanud nii kiitust kui laitust nagu iga kõlar siin foorumis peale audese omal kodus audes olemas siuke rahulik kõlar ei midagi erilist

    #2
    poisid on võimsusega küll üle pingutanud...aga jh kui mina enamvähem sama elemendi kohta infi tahtsin siis tehti kohe auto woofrid maha
    TeamRMS

    Comment


      #3
      POle neil Xplödidel viga midagi, need pentagonid isegi üsna lahedad, disain mulle meeldib ja häälte teevad kah.
      Eks proovi järgi vaata mis saab.
      S A C
      Siberian Audio Concept

      Comment


        #4
        Aga mida veel võiks vaadata umbes samas hinnaklassis ei taha eriti proovija rollis olla aga kui midagi muud välja pakkuda kellelgi pole siis :P

        Comment


          #5
          Aga mida sellest arvate http://www.onlinecarstereo.com/CarAudio/Pr...ProductID=14231

          Comment


            #6
            Deus omab vist?? sellist kui ma ei eksi.
            S A C
            Siberian Audio Concept

            Comment


              #7
              keegi siit foorumist pidavat jah omama sellist.

              aga m uidu on suht paljudes kohtades kuuldud et tegu olevat üsnagu magusa pilliga

              Comment


                #8
                rockford on igati hea paugtaja

                Comment


                  #9
                  Aga dB on kõlaril küll suht madalad, ned võiks natuke kõrgemad olla.
                  Kas 3 kruvi suudavad hoida elementi kasti küljes? Toome näite: saepuruplaadist kast, 21mm ja 3 kruvi, se asi ju põrub ruttu ruttu lahti.
                  S A C
                  Siberian Audio Concept

                  Comment


                    #10
                    Kasutad puidukruvi bassika kinnitamiseks,no ei tea.Selle jaoks on vast t-nut v6i puidumutter eesti poodides.

                    Comment


                      #11
                      ma ka arvan et õigem oleks ikkagi poltide-mutritega ta korralikult kinni tõmmata... maitse asi muigugi...

                      edit ELAGU JÕULURAHU!

                      Comment


                        #12
                        Häid jätkuvaid ka teile.

                        Oman P112S4 ehk siis 12" Punch 1 seeria oma. tundlikus on seepärast madal, et alumine piir on neil madal. Mida madalamale mängib, seda väiksema tundlikusega on element.

                        Kuulnud olen P2 seeriast ka aind 12" isendit, 15" mul eriti palju kokkupuuteid polegi. Rockford & Fosgate toodang on minu arust vägagi hea, tasub ostmist!

                        Kastidest. Punch seeria on optimeeritud väikeste kinniste kastide jaoks kus ta müristab ikka väga võimsalt ja samuti ka täpselt. Ma ise olen DnB muusikalise maitsega ja mulle meeldib VÄGA see, mis sealt tuleb Pole mingit ühtlast kuminat vaid ikka tajutav, kas mängitakse sulle kontrabassi pealt nooti või on keegi siinusgeneraatoriga mingit efekti juurde istutanud. Endal suur lahmakas kast tehtud, häälestatud 27Hz pealt tõusma. Optimeeritud kastid on 35Hz pealt tõusma pandud, vaatasin BassBoxis üle asja. Igatahes jah, lisainfi tahad misket, siis kui oskan vastata, siis vastan PS teel.
                        -

                        Comment


                          #13
                          voin eksida ,aga minu arust x plofdi sarjas on pandud rohkem rohku disainile , kui kvaliteedile,aga jah see on minu arvamus .Oleks endal valida oilnud oleks kahe kaega rockfordist kinni votnud.
                          kes ei opi see ei tea

                          Comment


                            #14
                            Rockford annab kinnituskruvid ja tihendusmaterjali kaasa. Kruvisid antake tagavaraks rohkem.

                            Ehitusest ka veidi, kaunistada ikka pole veel jõudnud

                            http://www.tpu.ee/~deus
                            -

                            Comment

                            Working...
                            X