Teade

Collapse
No announcement yet.

Millega kinnitada vuntse?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Millega kinnitada vuntse?

    Probleem selles, et mõlamal 70W81-8 elemendil on vuntsid natuke membraani (koonuse) küljest lahti. Olid juba algusest saadik lahti, audese meeste praak jälle :angry: See tekitab ebameeldivat krõbinat. Millega võiks need vuntsid uuesti koonuse külge kinnitada. Peab vist ka seda arvestama, et ei tekkiks lisa koormust, membraani liikumisel.
    Ise mõtlesin panna silikoniga, aga see vist loll mõte, vaevalt et nad pidama jäävad :unsure:

    #2
    ma arvane t võib suht suvalist tugevat liimi kasutada, näiteks moment, super attack, jne

    Comment


      #3
      Neil tinutus koht kupli all? Siis võiksid pisikese epo sutsaka sinna teha se oleks küll ja kül lneile, kuid kui kunagi murduvad siis ega enam ni naljalt sotti saa.
      S A C
      Siberian Audio Concept

      Comment


        #4
        Aga kas super attack liiga kange liim ei ole? Järsku muudab selle vaskjuhtme takistust ja ei lase enam niipalju voolu läbi. Olen näinud juhuseid kus super attack sulatab pinda, mida liimida tahan, nt. plastmass, kumm. Äkki mõjub ka membraanile halvasti?

        Comment


          #5
          kui element sul kummist on siis ta pisut kindlasti söövitab, et pärast enam ära eriti teda ei saa sealt kui mööda tilgutad a pappi ta ei söövita, kuigi jah ega seda ka sealt oluliselt kergemini ära ei saa :P ni et täppistöö peab olema
          Kui muud ei mahu siis pudel õlut ikka mahub

          Comment


            #6
            Originally posted by kaller@Dec 26 2004, 10:10
            Aga kas super attack liiga kange liim ei ole? Järsku muudab selle vaskjuhtme takistust ja ei lase enam niipalju voolu läbi. Olen näinud juhuseid kus super attack sulatab pinda, mida liimida tahan, nt. plastmass, kumm. Äkki mõjub ka membraanile halvasti?
            juhtme takistust ta sul vaevalt muudab, küll aga võib super attack koonuse rabedaks muuta ja sellega kogu asja pe*se keerata....
            Sellise asja parandamiseks kõige parem silikon või epo vms....
            Intel inside.. Idiot outside...

            Comment


              #7
              Moment on siiani ennast tõestanud mulle
              -

              Comment


                #8
                usun et väga jäiga liimiga ei ol mõtet jällegi..jääb nn vunts jäigaks liiga sealt..ja murrab mingiaeg ära nii..vast..
                tinuta korralikult kinni..lase mingi väike junn silikoni ehk..või vaata pane momenti vms..
                mida sa lohh vahid

                Comment


                  #9
                  Mina kasutan ka Momenti. 2-3 kihti. Tilk peale, tikuotsaga mäkerdan ühtlaselt laiali, lasen paar tundi kuivada ja siis järgmine tilk jne. Üks kiht jääb nõrguke ja kui korraga palju panna, siis kipub laiali jooksma.
                  Harjutamine teeb harjutajaks.

                  Comment


                    #10
                    Kasulik on nendele "vuntsidele" selline algkuju teha, et hiljem membraani liikumisest tekkivad painded võimalikult ühtlaselt ja pikalt jaotuksid kogupikkusele, peavad tunduvalt kauem vastu...
                    Elektroonika töötab suitsu baasil.
                    Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                    Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                    Comment


                      #11
                      mull murdusid ka ühel vanal estonial ära need vuntsid aga mul oli asi nati teine mull oli tinutamist ka vaja tinutasin siis kinni ja pva-d peale ja jäi kinni küll

                      Comment

                      Working...
                      X