Teade

Collapse
No announcement yet.

Car tehnic-Xtreme

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Car tehnic-Xtreme

    tere..
    ma tahaks teada mis te sellest k6larist arvate..element on 12" ja 750 max v6imsus 4 ohm-i juures..
    ma ise suht koht algaja selles aga ma tahaks teada selle andmeid et bassBox 6 Pro-s kasti teha..v6i 2kki keegi aitab v6i teeb ise hoopis valmis?

    #2
    siit otsisid hea koht
    smasher55@hot.ee<------küsimused

    Comment


      #3
      kas sellel elemendil on koonus punast värvi ning keskele kirjutatud Xtreme?
      kui on siis tee 120l kast 2x100x300 torudega, saab kõige parem(juhul kui ta autosse läheb)
      kuhu sa tahad ta muidu mängima panna?

      Comment


        #4
        aga missugune kast..
        kas bandbass,lahtine- v6i kinnine kast?
        mul endal oli plaanis bandbassi kuna sellega saab teha k6igeparemat heli ja k6ige madalamat :lol:
        aga sellega on raskusi kuna kuskil ple selle k6lari andmeid..googles ka ple..
        muidu on sama k6lar jah.
        autosse tahtsin jah ikka

        Comment


          #5
          no ma ju ütlesin et 120l kast 2x100x300 torudega e. siis ikkagi inverter kast
          bandpassi on väga raske teha peavad olema täpsed mõõdud jne. ja kui sa ka alles algaja oled siis tee vast ikka toruga kast, on veits lihtsam. kinnine kast on antud elemendi jaoks väheke liiast, tapab ennast kole ruttu ära
          kui sa tahad teda autosse siis tee lahtine e inverter, ma polegi eriti kohanud mehi kes autosse bandpassi paneks

          Comment


            #6
            mul yks s6ber paneb bandbassi omale autosse..ja kuradima head h22lt teeb..tal peaaegu sama v6imas k6lar kui mul aint et "gas" oma
            see ytleb juba k6ik...
            aga jah..2itah abi eest

            Comment


              #7
              Mina pole veel autos bandbass kasti kohanud.Tavaliselt tehakse ikka kas kinnine kast või siis inverteriga.
              Vana helitehnika remont Pärnus

              Comment


                #8
                Originally posted by uuno@Dec 29 2004, 10:57
                mul yks s6ber paneb bandbassi omale autosse..ja kuradima head h22lt teeb..tal peaaegu sama v6imas k6lar kui mul aint et "gas" oma
                see ytleb juba k6ik...
                aga jah..2itah abi eest
                Mida see "gas" siis ütleb? Ma nüüd konkreetselt ei kaitse midagi aga rõhutan jällegi ,et tegu on fimaga mille odavam ots on tõesti nutune võibolla , samas kallim ,PRO elemendid on ennast vägagi tõestanud.Et päris maha teha ka ei tasuks
                F&F

                Comment


                  #9
                  ma ei teagi nyyd mis hinnaklassi oma tal ongi
                  aga ma m6tlesin endale sinna juurde osta autov6imu jackson FOX 780.
                  ma ei tea..tundub hea hinna/kvaliteedi suhe ka

                  Comment

                  Working...
                  X