Teade

Collapse
No announcement yet.

xe 15 tolli valmis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by drizzle+Dec 30 2004, 12:32--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (drizzle @ Dec 30 2004, 12:32)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-altz@Dec 29 2004, 15:33
    mina tegin sellele elemendile kasti mõõtmetega 45x35x60cm ja kandilise vendi suurusega 5x14x17cm ja vatiini panin 2kihti. Autos oli selle subakaga sisi 131 db
    Võimalik et saaks veel paremini aga kõva näitaja seegi minumeelest.
    T/S parameetreid mul enam selle elemendi jaoks pole.
    Ahjaa selliste kasti mõõtudega nagu ma sule andsin oli vist häälestus sagedus 55Hz.
    mis sa m66tsid seda Nokia 5100-ga ? sellega ma karjun kah 120 db v2lja :S [/b][/quote]
    Nalja teed ? Loomulikult mitte nokiaga..sellega on üldse siuke teema ,et üle 115db ta ei näita, ja sellesgi võib kahelda. See Xe kast sai ikka ghostis ivari juures ära mõõdetud spetsiaalse mõõteriistaga. Ma rõhutan veel , et tegin kasti autosse.Sinna on see valjukas ka ju mõeldud.
    F&amp;F

    Comment


      #17
      a kuidas sa selle autose paigutasid <_<
      http://www.zone.ee/rs6/subwoofer

      Comment


        #18
        See kast sai tehtud istme taha, nagu et elemendi suunasin juhi poole ja inverteri suusa luugi poole.
        F&amp;F

        Comment


          #19
          Originally posted by altz+Dec 30 2004, 16:01--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (altz @ Dec 30 2004, 16:01)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
          Originally posted by drizzle@Dec 30 2004, 12:32
          <!--QuoteBegin-altz
          @Dec 29 2004, 15:33
          mina tegin sellele elemendile kasti mõõtmetega 45x35x60cm ja kandilise vendi suurusega 5x14x17cm ja vatiini panin 2kihti. Autos oli selle subakaga sisi 131 db
          Võimalik et saaks veel paremini aga kõva näitaja seegi minumeelest.
          T/S parameetreid mul enam selle elemendi jaoks pole.
          Ahjaa selliste kasti mõõtudega nagu ma sule andsin oli vist häälestus sagedus 55Hz.

          mis sa m66tsid seda Nokia 5100-ga ? sellega ma karjun kah 120 db v2lja :S
          Nalja teed ? Loomulikult mitte nokiaga..sellega on üldse siuke teema ,et üle 115db ta ei näita, ja sellesgi võib kahelda. See Xe kast sai ikka ghostis ivari juures ära mõõdetud spetsiaalse mõõteriistaga. Ma rõhutan veel , et tegin kasti autosse.Sinna on see valjukas ka ju mõeldud. [/b][/quote]
          128dB oli nokia 5100-l vict see max.


          Comment


            #20
            Ei tea jah..mul on nokia 5140 ..sellel 114 db max..minumeelest oli 5100 ka mingi sinna kanti? Ega vahet pole eriti vist alla 100Hz sellega küll arvestatavat (õiget) db
            teada ei saa.
            F&amp;F

            Comment


              #21
              Aga kas siis keegi saaks 6elda mulle 15 tollise XE parameetrid...
              tahaks ikke õigeid :lol: ja kasti teen ma sellele tuppa

              Comment


                #22
                lõpuks saigi valmis täitsa head häält teeb


                kellel huvi siis kliki siia

                :P
                http://www.zone.ee/rs6/subwoofer

                Comment


                  #23
                  Ma käin kaa arte gümnaasiumis , muidu kust ostsid ja palju maksis see konkreetne element

                  Comment


                    #24
                    Kena töö, mulle meeldib aga kas see inverter tsipa pisike pole?
                    -

                    Comment


                      #25
                      Ilus tulemus, vatiiniga oleks saanud vähe paremini ümber käia.

                      Comment


                        #26
                        njah võipolla küll aga see ei hakka niipalju silma

                        element maksis 1200 eeki vist

                        inventer on tehtud õigete mõõtude järgi
                        http://www.zone.ee/rs6/subwoofer

                        Comment


                          #27
                          minuarust ka väga kena töö, inverteri oleks siiski torust kombineerinud, istme vahelt välja tulek on üleüldse minu arust väga asjalik mõte, ainult element tiba suur sul selleks , ise kasutaks mingit 10 tollist mis mahub sinna ilusamini ära

                          Aga jätka samas vaimus, kena&#33;

                          Comment


                            #28
                            ei kandiline on väga hea ja tagab parema õhuliikumise kui toru kuna ei teki pööriseid(vähemalt mitte nii suurel määral). veel vabam oleks kui oleks seinaga ühes tükis. Aga jah, pildi pealt tundub kuidagi ... pilu seal olevat
                            -

                            Comment


                              #29
                              inverter oleks v6ind olla salongi l88v nii et taga akna laualt ulatub see inverter v2lja sugulasel oli kah algul jbl-i woofril toru mis l6i pagassi aga sellest ei tuld eriti head matsu pani toru salongi l88ma hoopis teine asi


                              Comment


                                #30
                                Originally posted by ((( Bass )))@Dec 29 2004, 12:51
                                Selline mure et ostsin endale sellise elemendi xe gw1502l täpsem info

                                Selle kohta ei ole mite mingisuguseid andmeid :unsure:

                                ma arvan et kinnine kast on kõige kindlam

                                aga kui suur :blink:

                                järsku keegi soovitab kasti suuruse

                                tänud
                                minul on karbi peal xe CW 1502A mitte cg.... aga probleem on sama et kui suur kast teha?Ja kui suur peab inventeri läbimõõt ja pikkus olema? :unsure:

                                Comment

                                Working...
                                X