Teade

Collapse
No announcement yet.

Vatiini asetus kastis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    See rohkem klaasvati nime all tuntud materjal. Jube asi. h34r:

    Comment


      #17
      Sellepärast olengi kasutanud seda klaasvilla vatiini sisse mähituna, se ei ole nüüd teab mis kindel filter aga vähendab nende pisikeste kiude eritamist märgatavlt, vaatake vastu päikest kuidas asi tolmneb, kui sinna peale patsutada.
      S A C
      Siberian Audio Concept

      Comment


        #18
        Originally posted by saajatz@Jan 2 2005, 21:23
        ...variant veel sinna näiteks elavhõbedat panna, see kah üks suurima tihedusega aineid...

        Eeldasin, et selle peale tulevad vast inimesed ise, et see tihedus on siiski teatud elementaarsetes piirides.

        Ja kui nüüd lugeda paar postitust edasi, siis peaksid vast isegi sina aru saama, mida mõtlesin. h34r:

        Samas on tuuletõke jälle natukese liiga tihe aine. Ilmselt hakkab helilaineid peegeldama, mitte summutama. Ehk temast on pigem kahju kui kasu - teeb kasti veel väiksemaks.
        Sama alla lähevad siis ka kivid, elavhõbe ja kõik muud "liiga suure tihedusega" ained, mida kodanik saajatz suudab välja mõelda.

        Ja pealegi rõhutasim ma aine poorsust, mitte tihedust ja jäikust.

        PS: Ja pealegi on see vatiin kogu asja juures üks odavamaid asju ja mingeid muid lollusi aretama hakata on suhteliselt mõttetu. Üldiselt peaks ikka iga asi jääma sinna, kuhu ta on mõeldud.

        OT: Kusjuures kui kasti seinad tinaga katta on tulemus väga hea - stabiilsemat kasti on raske saavutada.
        Minu valmistatud kõlarikastid.

        Comment


          #19
          Originally posted by uuno@Dec 30 2004, 16:09
          a mis siis juhtub kui ma panen tuulet6ket sinna sisse.
          See on tihedam ja ei sis. nii palju klaasikiude..
          2kki see on hea varjant..
          mul on kodus jah ehitusest alles j22nud igasugust tr2ni
          Olen proovinud tuuletõket, ei soovita. Teeb enne kasti mahtu väiksemaks, kui seda suurendab. Vatiin ikka kõikge parem asi. (Tartus Abakas maksab meeter (laius 160 cm) 22.-)
          Minu kodukas

          Comment


            #20
            On ka vanadest voodilinadest suuri tükke rebitud ja neid kõlaritesse pandud-mitte väga tihkelt, ikka parajalt, et samas alla ei vajuks. Ja töötab kusjuures. Vähemalt bassi moonutused võtab ilusti maha ja ei vähenda kasti mõõtusid.

            Comment


              #21
              Karta on et töötab, isegi vatitekk või suletekk töötab, kus ainult võetakse, et ruumala ei vähenda? sellest aru ei saa
              S A C
              Siberian Audio Concept

              Comment


                #22
                suurendatakse näiliselt sel teel et helilainel on palju rohkem tegemist et ühest seinast teise jõuda ja tagasi tulla.
                -

                Comment


                  #23
                  Ma lammutasin ühte s90 ,et bassi elementi vahetada ja mis ma sealt kastist leidsin. Ühet teksad,triiksärk 2tk, mingi kardin, ning villane vest või kampsuni moodi asi. Tolmu kohta ütleks nii palju ,et ajapikku lääb nii kui nii tolm kasti ja see on järelikult ka vatiini sees. ( Klaasvill ja kivivill mõlemad tolmavad ) kuid kas tolm sisaldab mingeid klaasi ja kivitükke nagu vene ajal klaasvatis pole uurinud ,kui ei siis on igasugu villasid ,mis võivad teha heli väga heaks ( osadel on välimine kiht paksem ja osadel isegi paber peal ,kes tuuletõket tahtis ning isegi voolium ,et kuuma peegeldaks. Kui Igastahes tutikas villa rull lahti lõigata ,siis ajab hullult aevastama Ja ütleks ,et meeldiv töö see ei ole. Kõlari töötates peaks ta mingi aja vältel seda tolmu tuppa ajama ning selle pärast eelistan ma ikka vatiini . Pole kuulnud ,et õmblejatele vatiini lõikamine ei meeldi. Mingitel väli kõlaritel ,kuskil puu otsas võib see villa rull ju olla ,kui ta mingeid elemente kahjustavaid osi ei sisalda.
                  Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by Lauri.L@Jan 5 2005, 23:10
                    Ma lammutasin ühte s90 ,et bassi elementi vahetada ja mis ma sealt kastist leidsin. Ühet teksad,triiksärk 2tk, mingi kardin, ning villane vest või kampsuni moodi asi.
                    loodan, et teksad ikka olid sulle parajad

                    võtsime sõbraga ühe s30-ne lahti, sinna olid surutud sipupüksid ja muud riidekraami, et oleks võinud isegi pisema kaltsupoe avada...

                    Comment


                      #25
                      Originally posted by hipi+Jan 6 2005, 03:51--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (hipi @ Jan 6 2005, 03:51)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Lauri.L@Jan 5 2005, 23:10
                      Ma lammutasin ühte s90 ,et bassi elementi vahetada ja mis ma sealt kastist leidsin. Ühet teksad,triiksärk 2tk, mingi kardin, ning villane vest või kampsuni moodi asi.
                      loodan, et teksad ikka olid sulle parajad

                      võtsime sõbraga ühe s30-ne lahti, sinna olid surutud sipupüksid ja muud riidekraami, et oleks võinud isegi pisema kaltsupoe avada... [/b][/quote]
                      Mina ka ükslord lammutasin mingit vana vene kõllikasti ja leidsin sealt seest suure hunniku ajalehti

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by hipi+Jan 6 2005, 01:51--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (hipi @ Jan 6 2005, 01:51)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Lauri.L@Jan 5 2005, 23:10
                        Ma lammutasin ühte s90 ,et bassi elementi vahetada ja mis ma sealt kastist leidsin. Ühet teksad,triiksärk 2tk, mingi kardin, ning villane vest või kampsuni moodi asi.
                        loodan, et teksad ikka olid sulle parajad

                        võtsime sõbraga ühe s30-ne lahti, sinna olid surutud sipupüksid ja muud riidekraami, et oleks võinud isegi pisema kaltsupoe avada... [/b][/quote]
                        Vat kui tore on helitehnikaga tegelemine , ostes kõlarid võid saad ka riided selga Mina leidisn oma kastide seest klambripüssi :lol: Noh tegelikult oli see sinna ununenud vatiini kinnitamise ajal. :unsure:
                        F&amp;F

                        Comment


                          #27
                          aga vatt, tavaline.
                          see on ka päris normaalne

                          muid miks pannakse siis woofri kastidesse villla kui see ei ole hea, ilmselt hea ja lihtne lahendus.

                          kui nii, kas siis tähendab noorestehnikus ja mujal müüdavad woofri kastid on tehtud kaubandusliku välimusega ainult, mitte akustilist eesmärki silmas pidades?

                          ise proovisin müüa 12" sony pentagoni, ühe pooliga, kasti tegin ise 23mm vineerist(ilmselt mitte kõige halvem), vatiin sees, riie peal inverter on vaja teha natuke ilusamaks (kaubanduslik välimus lihtsalt). keegi isegi ei ole küsinud seda. ma ei tea, kas tõesti saepuruplaadist kastid, seest villaga on paremad?


                          vot nii on lood selle vatiini ja villaga, ilmselt villaga kast läheb müügika paremini :P

                          Comment


                            #28
                            Originally posted by TarmoS@Jan 8 2005, 15:30
                            vot nii on lood selle vatiini ja villaga, ilmselt villaga kast läheb müügika paremini :P
                            Damping materialist see vaevalt sõltub
                            kris@andmevoog.eu

                            Comment


                              #29
                              no tänan nõu ande eest&#33;&#33;&#33;&#33; ma jätsin vatiini u.10-12 cm kihi&#33;&#33; tekkis parem effekt&#33;&#33; igatahes tänan arutlusee eestja olges sama muhedad&#33;&#33;
                              päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

                              Comment

                              Working...
                              X