Teade

Collapse
No announcement yet.

audes 75W104-4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    audes 75W104-4

    Tere,
    kas kellelgi on bassboxis nõutavaid andmed selle elemendi kohta, audese kodukal on küll olemas midagi, kuid ma ei suuda neid õigetesse lahtritesse paigutada, ma tean, et selline teema siit vähemalt miljond korda läbi jooksnud, aga otsinguga ma midagi tarka ei leidnud, ainult antakse kohe kasti ruumala ja pordi mõõtmed vms, sellest mul vähe abi


    ette tänades Reigo.

    #2
    uuri seda lehte www.hot.ee/ergoh sealt leiad endale sobiva kasti

    Comment


      #3
      aga kui me sulle siit needsamad andmed anname mis audese kodukalgi, kuidas sa neid siis kavatsed sinna õigetesse lahtritesse kirjutada? kui näiteks mingi andme ette on kirjutatud Vas, siis kirjutad bassboxis lahtrisse Vas selle sama andme... kui keeruline see olla saab?

      Comment


        #4
        Lisaks andmete sisse kirjutamisele tuleb ka vaadata, et andme ühik oleks õige. Ühikuid saab bassbox`is muuta selle peale klõpsates.

        Aga see oli kõige kergem osa, sest kui andmed sisestatud, siis tuleb hakata kasti häälestama.
        Minu valmistatud kõlarikastid.

        Comment


          #5
          Ütleme nii et kui sa seda Bassbox-i värki ei jaga siis tee 45l kast koos 103x270mm toruga ning saab kõige parem
          Muidugi vaata ka siia:Basssoundmani lk
          sealt saad ka vaadata, ta üsna palju antud elemendiga kaste teinud.

          Mida sa nende amdmetega üldse teha tahad?

          Comment


            #6
            hakkab pihta jälle, kõik hakkavad nokkima jms, ma tean väga hästi, kuidas kasti häälestada ja mis hertsidele mul teda vaja on, sellepärast ma tahangi need andmed saada, mitte suvaliste mõõtete järgi kasti teha.....
            Ma saan väga hästi aru, et vas läheb sinna, kus on vas, aga see on alles kõige kergem osa, mida ma kirjutan teitesse lahtritesse...? need latrid, kus audese lehel pole antud seda lühendkirjas, vaid pikalt lahtikirjutatult, ma ju ei tea, mida täpselt tähendab see lühend, on siis raske ära kirjutada neid siia selle asemel, et kohe nii vaenuikult suhtuda, kui pole midagi tarka öelda, siis hoia oma arvamus oma teada, muudkui räägite, et otsi omale aga vastav kast, või vali sealt lehelt, mis viga on, kas keegi ei suuda neid mõõtmeid bassboxi saada vä? peaks ju olema nagu elektroonika vms foorum...?

            Comment


              #7
              Siis oleksidki pidanud konkreetselt ennast nii väljendama. Esimesest postist jäi mulje, et sul üldse segadus, mis andmed, mis on. Kasuks tuleks ka ise võimalikult suur eeltöö teha. Näiteks panna see sama andmete link:
              http://www.audes.ee/index.php?id=1280&tpl=1003

              Andmed siis peaks nii olema, kui mu mälu mind ei peta. Kui mingi konflikt tekib andmetes, siis kirjuta siia.

              Sensitivity (2,83 V/1 m) 94 dB 2.8-V SPL
              Voice coil resistance 3,1 Ohm Re
              Linear coil travel 5,5 mm Xmax
              Free air resonance 33 Hz Fs
              Moving mass 42,2 g Mms
              Effective diameter 202 mm Dia
              BL 9,31 Tm BL
              Qms 8,99 Qms
              Qes 0,31 Qes
              Qts 0,30 Qts
              Vas 80,7 ltr Vas

              Edit: Ülejäänud andmed, mis seal olid ei ole bassbox`is vaja.
              Minu valmistatud kõlarikastid.

              Comment


                #8
                aitähh sulle Vipp, konkreetne vastus, muidu hakatakse jälle ajama, et vali teistest kastidet, mõttetu, ma ei tea mis hertsidele nad hääsesatudki ju, kas sin foorumis käib asi nii? :blink:

                sinu töö ja tegemistega len hästi kursis ja uurinud neid, ülitäpne ja hea tulemus...

                kui kedagi minu kastu huvitab, siis võib vaadata, http://www.zone.ee/mingileht7

                Comment


                  #9
                  Originally posted by -reigo-@Dec 30 2004, 23:22
                  ma tean väga hästi, kuidas kasti häälestada ja mis hertsidele mul teda vaja on,
                  Mis hertzidele sa kavatsed kasti häälestada?

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by alaska+Dec 31 2004, 10:49--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (alaska @ Dec 31 2004, 10:49)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-&#045;reigo&#045;@Dec 30 2004, 23:22
                    ma tean väga hästi, kuidas kasti häälestada ja mis hertsidele mul teda vaja on,
                    Mis hertzidele sa kavatsed kasti häälestada? [/b][/quote]
                    ehk, mille jaoks kasti vaja?

                    foorumist on idaal(või sellele väga lähedased)kastid läbi käinud nii tuppa muusika kuulamiseks kui kodukino, kui ka autosse tümpsutamiseks. jalgratast pole mõtet leiutada.

                    Comment


                      #11
                      Kast läheb ühe sõbra autosse, sellepärast ongi vaja ilusti hertsid paika saada, et mitte talle s... teha, kast no nagu ikka häälestatakse inverterkastid, umbes 40Hz, kuid see võib natuke kõikuda veel, ütleks siis nii, et 40-45 vahele, jalgratast leiutama ei hakka, vaatan lihtsalt, mis hertside peale ka need teised kastid jääksid, igal ühel omad eelistused, kes tahab madalamat bassi ja kes täpset bassilööki kinnises kastis. Maitsed on erinevad, ja nagu öeldakse, maitse üle ei vaielda, niiet ei taha hakata kellegi kasti maha tegea, sest vb temale just selline vaiant sobib ja meeldib

                      Comment

                      Working...
                      X