Teade

Collapse
No announcement yet.

Audes100w6ohm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Audes100w6ohm

    Tere!

    Ehk saate aidata?
    Mul Yamaha RX496 receiver ja Audes sup.100w6ohm-kinnises 45l kastis,ilma filtrita.
    Receiveril on A+B kanalid ja hetkel on A-kanali taga kaka 8ohmist kõlli.
    Küsimus:
    1.Kuidas ma peaksin selle supa sinna ühendama?(kas B-kanalisse või A-kanalisse
    + või - või?)
    2.Mis filtri ma peaks supakale vahele panema?(Mis kauplusest ma selle saaks,mida ma peaks silmas pidama,kas oleks kuskil mingi konkreetne filter pakkuda ja palju maksaks?)
    ettetänades.
    K.C.
    http://www.album.ee/user/16860279

    #2
    Originally posted by Crimson@Dec 30 2004, 21:09
    Tere!

    Ehk saate aidata?
    Mul Yamaha RX496 receiver ja Audes sup.100w6ohm-kinnises 45l kastis,ilma filtrita.
    Receiveril on A+B kanalid ja hetkel on A-kanali taga kaka 8ohmist kõlli.
    Küsimus:
    1.Kuidas ma peaksin selle supa sinna ühendama?(kas B-kanalisse või A-kanalisse
    + või - või?)
    2.Mis filtri ma peaks supakale vahele panema?(Mis kauplusest ma selle saaks,mida ma peaks silmas pidama,kas oleks kuskil mingi konkreetne filter pakkuda ja palju maksaks?)
    ettetänades.
    K.C.
    Filter telli mõne meistrimehe käest siiit foorumist, saad odavamalt ja parema asja.

    Supakas oleks õige ühendada kõlarite ja supaka vahele, nimelt nii, et võimendist tulevad juhtmed, lähevad supakasse ja supakast edasi kõlaritesse. Selleks tuleb teha kahekssa klemmiga terminal. Supakas on jagatud siis kahe kanali peale ja töötab väga kenasti. Võta ühendust Indrekuga ja palu temalt abi

    Comment


      #3
      Originally posted by Crimson@Dec 30 2004, 21:09
      hetkel on A-kanali taga kaka 8ohmist kõlli.
      lugege tsiteeritud lõik hoolega läbi!
      Mina saan igatahes naerukrambid





      sry. et läbustan
      Kevad- Till tõuseb ja hernes tahab keppi

      Comment


        #4
        Sai paar pitsi konni võetud ja en näe,paar sai kakaks,aga vähemalt :lol:
        Tegelt kõllid on priimad :unsure:
        http://www.album.ee/user/16860279

        Comment


          #5
          Võttis ka muige suule aga reciveris on ju eraldi subwoofer out kuid kahjuks pole sul aktiivsubwoofer.
          Paned B kuna A on ju ainult 2 väljundit minu meelest pane sinna kus mängib on kõige parem +ja - ikka õigesti

          Comment


            #6
            Originally posted by Ufonaut21+Dec 30 2004, 19:20--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Ufonaut21 @ Dec 30 2004, 19:20)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Crimson@Dec 30 2004, 21:09
            Tere&#33;

            Ehk saate aidata?
            Mul Yamaha RX496 receiver ja Audes sup.100w6ohm-kinnises 45l kastis,ilma filtrita.
            Receiveril on A+B kanalid ja hetkel on A-kanali taga kaka 8ohmist kõlli.
            Küsimus:
            1.Kuidas ma peaksin selle supa sinna ühendama?(kas B-kanalisse või A-kanalisse
            + või - või?)
            2.Mis filtri ma peaks supakale vahele panema?(Mis kauplusest ma selle saaks,mida ma peaks silmas pidama,kas oleks kuskil mingi konkreetne filter pakkuda ja palju maksaks?)
            ettetänades.
            K.C.
            Filter telli mõne meistrimehe käest siiit foorumist, saad odavamalt ja parema asja.

            Supakas oleks õige ühendada kõlarite ja supaka vahele, nimelt nii, et võimendist tulevad juhtmed, lähevad supakasse ja supakast edasi kõlaritesse. Selleks tuleb teha kahekssa klemmiga terminal. Supakas on jagatud siis kahe kanali peale ja töötab väga kenasti. Võta ühendust Indrekuga ja palu temalt abi [/b][/quote]

            Suured tänud&#33;
            Huvitav ,aga su pilt.ee ei avane?
            http://www.album.ee/user/16860279

            Comment


              #7
              Originally posted by mtvx@Dec 30 2004, 19:37
              Võttis ka muige suule aga reciveris on ju eraldi subwoofer out kuid kahjuks pole sul aktiivsubwoofer.
              Paned B kuna A on ju ainult 2 väljundit minu meelest pane sinna kus mängib on kõige parem +ja - ikka õigesti

              Jah&#33;
              Mul on aktiivne supikas,kuid RX496 on ikka stereo receiver,millel ei ole sub out-i&#33;
              http://www.album.ee/user/16860279

              Comment


                #8
                Originally posted by Crimson+Dec 30 2004, 21:38--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Crimson &#064; Dec 30 2004, 21:38)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                Originally posted by Ufonaut21@Dec 30 2004, 19:20
                <!--QuoteBegin-Crimson
                @Dec 30 2004, 21:09
                Tere&#33;

                Ehk saate aidata?
                Mul Yamaha RX496 receiver ja Audes sup.100w6ohm-kinnises 45l kastis,ilma filtrita.
                Receiveril on A+B kanalid ja hetkel on A-kanali taga kaka 8ohmist kõlli.
                Küsimus:
                1.Kuidas ma peaksin selle supa sinna ühendama?(kas B-kanalisse või A-kanalisse
                + või - või?)
                2.Mis filtri ma peaks supakale vahele panema?(Mis kauplusest ma selle saaks,mida ma peaks silmas pidama,kas oleks kuskil mingi konkreetne filter pakkuda ja palju maksaks?)
                ettetänades.
                K.C.

                Filter telli mõne meistrimehe käest siiit foorumist, saad odavamalt ja parema asja.

                Supakas oleks õige ühendada kõlarite ja supaka vahele, nimelt nii, et võimendist tulevad juhtmed, lähevad supakasse ja supakast edasi kõlaritesse. Selleks tuleb teha kahekssa klemmiga terminal. Supakas on jagatud siis kahe kanali peale ja töötab väga kenasti. Võta ühendust Indrekuga ja palu temalt abi
                Suured tänud&#33;
                Huvitav ,aga su pilt.ee ei avane? [/b][/quote]
                Pilt.ee on hetkel maas ja seepärast ei avanegi, aga küll ta millalgi jälle toimima hakkab.

                Kui ühendad supaka näiteks B väljundisse, siis "lööb" see sul kõlarid tasakaalust välja ja seepärast nii eriti ei kõlba. Point selles, et sul on A väljundis 8 oomised kõlarid, siis on takistus mõlemal kanalil 4 oomi, kui aga paned B väljundisse veel selle 6 oomise supaka, siis jääb ühele kanalile 10 oomi ja teisele 4 ning kõlarid hakkavad erinevalt mängima. Üks kõlar mängib siis kõvemini, kui teine
                Kui oleks olemas 4 eraldiseisvat kanalit, siis võiksid nii ühendada küll.
                Kui aga ühendad supaka kahe kanali vahele, siis jaguneb see 6 oomi kahe kanali vahele ära. Mõlemale peaks jääma siis järelikult 7 oomi.
                Segane jutt, aga nii ta peaks olema.

                Comment

                Working...
                X