Teade

Collapse
No announcement yet.

mul polegi invertereid kõlaril

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    mul polegi invertereid kõlaril

    mul pole invertereid kõlaril aga augud on kõlar peaks olema kõigi eelduste kohaselt (300W RMS)kuipalju see helile mõjub kui invertereid ple?kast ise on u.55liitrit ja talle tegin 2 auku mille läbimõõdud 75mm

    #2
    Miks sa need augud tegid? Tahtsid kõvemat tümmi?

    Comment


      #3
      räägi lähemalt mis elemendiga tegu. võimsusest ei ole absoluutselt inverterite vajadus, kasti suurus, inverterite suurus jne. niisama kastile aukude lõikamine võib heli (ja tegelikult ka elemendi mõnedel puhkudel) totaalselt p***e keerata.

      Comment


        #4
        muud tarka ma nagu ei oska öelda selle kohta et tegemist on car tehcnici kõlariga
        aga milliseid parameetreid vaja on

        Comment


          #5
          kõigepealt on vaja teada saada element, mudel jne. sealt siis edasi ehk suudab juba leida t/s parameetrid...

          Comment


            #6
            http://www.hasmar.ee/cartechnic.php
            http://www.cartechnic.at/asp/e_info_....asp?ART=31711

            aga andmeid ei viicinud otsida
            -

            Comment


              #7
              55l kast on nii väike, et sellel "inverteriauke" tehes sa küll ühtegi kõlarit ära ei riku. Kui kõlar just 4" ei ole.

              Selgusetuks jääbki, mitme tolline element sul on ?

              Üldiselt on car-technic täielik no-name firma ja selle kohta mingeid T/S parameetreid küll ei leia, kui just keegi mõõtnud pole.

              Üle jääb kolm võimalust:
              1) Teha kinnine kast elemendi suuruse järgi.
              2) Teha enamvähem optimaalne inverterkast ja hakata kuulmise järgi inverteri pikkust muutma ja vatiini lisama.
              3) Lasta kellegil, kellel vastav tehnika olemas, T/S parameetrid ära mõõta ja arvutada T/S parameetrite järgi kast.
              Minu valmistatud kõlarikastid.

              Comment

              Working...
              X