Teade

Collapse
No announcement yet.

Väga väike woofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Väga väike woofer

    Ma sain 4 tollise woofri siis....tasuta.....ja niisama mõtlesin ehitada kasti sellele ja integreerida arvuti originaal kõlaritele...aga mure on selles, et kui suur kinnine kast peaks olema 4 tollisel umbes.

    #2
    üldiselt ikkagi ei saa igat suvalist elementi "subakaks" nimetada, st saad aga see ei tee temast woofrit

    Comment


      #3
      4 tollise woofri puhul tekib tunne nagu oleks see kusagilt arvuti kõlaritest võetud : ntx Cambridge PC Soundworks
      Kui muud ei mahu siis pudel õlut ikka mahub

      Comment


        #4
        Ma tean et see on subakas.....vähemalt peaks olema...aga kasti oleks ikkagi vaja

        Comment


          #5
          4 tolline :P kas tasub jamada ja mingeid õigeid mõõtmeid sellisele taga hakata ajama

          Comment


            #6
            4" elementi ei saa küll woofriks nimetada.Heal juhul on see midbass.
            Vana helitehnika remont Pärnus

            Comment


              #7
              ilmselt on nimetus woofer esiteks
              teiseks on see, et mis ta annab välja... sagedusriba võib olla kirjas jah alates 20hz aga sellepärast ta veel sul klaase ei ärista :P

              ma arvan ,et tee migni kuubik ümber tallle et valjukas ise sisse mahub ja käib küll

              Comment


                #8
                Leidsin juhuslikult nurgast mingi vene kõlli kasti ja ruumala on mingi 11l .....tegin veits helikindlamaks, nokitsesin veidi ja porolooni ilusti külgedesse ja kokku....häält teeb aga mu kogematu kõrv ei oska öelada ainult kui hästi või halvasti mängib

                Comment


                  #9
                  vabalt kuskil 25x25x25cm ja eeldatavasti on asi siiski pärit kuskilt arvuti 2.1 systeemist. ..

                  Comment

                  Working...
                  X