Teade

Collapse
No announcement yet.

Kodustest vahenditest tihend?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kodustest vahenditest tihend?

    Kellel on häid soovitusi või ise proovinud midagi ?

    #2
    silikon? või siis mingi hermeetik

    Comment


      #3
      akna tihend on parin, silikon võib selle liiga kinni võtta et pärast pead kruvikaga kangutama hakkama.

      Comment


        #4
        mina olen porolonist riba lõigand ja pand elemendi ning kastivahele, väga hästi mõjub:P ärge näkkulööge kui selle nimi poroloon pole mingi, kollakas svammitaoline asi on see igastahes
        TeamRMS

        Comment


          #5
          Originally posted by V6@Jan 9 2005, 10:28
          akna tihend on parin, silikon võib selle liiga kinni võtta et pärast pead kruvikaga kangutama hakkama.
          Nõustun V6-ga, sest ise kasutan ka aknatihendit

          Comment


            #6
            ma olen kasutanud riiet, sellist paksemat, hea ja lihtne ümber käia. ei mingit õhu vuhinat enam kõlari ja kasti vahelt
            soovitan proovida.

            Comment


              #7
              koduste vahenditega mõni paksem nahatükk. kui servad korralikult lõigatud siis paned paksult PVA liimi ja ei juhtu ka midagi.
              muidu on hea silikon, mitte selline mis kiviks kuivab, vaid selline mis kummiks muutub. (ma ei ole kindel kas selle asja nimi küll silikon on muidugi)

              Comment


                #8
                plastiliin-mingi odav kräpp kärab ka!
                Erilahendused.
                PS või mail.

                Comment


                  #9
                  aknatihend on väga hia

                  Comment


                    #10
                    silikoon ikka see mis jääb elastseks

                    Comment


                      #11
                      silikoonhermeetik. kui täpsem olla. :lol:

                      Comment


                        #12
                        kasutad aknatihendit ja sa ei pea ju mingi liimiga möllama hakkama.. seal ju kleepevärk kyljes.. ja need sellised peeniked ypris et saab ilusti panna...
                        Loll pea on käte ja jalgade nuhtlus!

                        Comment


                          #13
                          olen teinud katseid isegi erinevate materjalidega, õhukesest plastiliinikihist kuni pehme 5mm kummini. plastiilini variant oli parim, õhuke aknatihend ajab ka asja ära.

                          Comment


                            #14
                            olen kuulnud et on tehtud küünlavaha vahele sulatautud

                            Comment


                              #15
                              need on täitsa mõtetused ju mis siin pakutakse. kas lõikad nii sirgelt, et ka liim tihendab ilusti ära (enamasti nii ongi) või siis paned silikooni. teistel asjadel ei ole erilist mõtet selle jaoks. näiteks plastiliin ja küünlavaha tuleks küll ära unustada.

                              Comment

                              Working...
                              X