Teade

Collapse
No announcement yet.

1000 Watt 12” High Performance Woofer (oli: Huvi)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by bls+Jan 23 2005, 13:13--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (bls &#064; Jan 23 2005, 13:13)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Botased@Jan 23 2005, 09:51
    ahjaa kaasas on sellega veel leht kus on kirjas mis kasti peab ymber tegema aga ma arvan et tuppa nende mõõtudega kastid ei sobi sest see vict ikka auto element.Kas keegi ei oska soovitada tuppa kasti sellele elemendile...
    Miks nende mõõtudega kastid tuppa ei sobi ma ei saa aru??
    Vahet ju pole kus ta mängib kas toas või autos kuigi jah autos teeb ta paremat häält selle vastu ma ei vaidle, aga ma tegin enda 15" Starsoundile 116l kasti(mängib hetkel toas) ja ma ei ütleks et ta tuppa ei sobi?&#33; Auto kere lihtsalt võimendab bassihelisid sellepärast tundub ta autos suuremat bassi andmas
    Mulle isiklikult ei ole Starsoundi välimuse kohta midagi halba õelda, täitsa normaalne välimus. [/b][/quote]
    Aga su kodukal on kirjas et kast on 116l suur ja kahe inverteriga aga selle lehe mis kaasa anti peal on kirjas et 116l on kinnise kasti maht ja 69,6 on inverterkasti maht. :lol: Sa panid vict kasti mahuga ikke puuse :P

    Comment


      #17
      Originally posted by Botased+Jan 23 2005, 16:19--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Botased &#064; Jan 23 2005, 16:19)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
      Originally posted by bls@Jan 23 2005, 13:13
      <!--QuoteBegin-Botased
      @Jan 23 2005, 09:51
      ahjaa kaasas on sellega veel leht kus on kirjas mis kasti peab ymber tegema aga ma arvan et tuppa nende mõõtudega kastid ei sobi sest see vict ikka auto element.Kas keegi ei oska soovitada tuppa kasti sellele elemendile...

      Miks nende mõõtudega kastid tuppa ei sobi ma ei saa aru??
      Vahet ju pole kus ta mängib kas toas või autos kuigi jah autos teeb ta paremat häält selle vastu ma ei vaidle, aga ma tegin enda 15" Starsoundile 116l kasti(mängib hetkel toas) ja ma ei ütleks et ta tuppa ei sobi?&#33; Auto kere lihtsalt võimendab bassihelisid sellepärast tundub ta autos suuremat bassi andmas
      Mulle isiklikult ei ole Starsoundi välimuse kohta midagi halba õelda, täitsa normaalne välimus.
      Aga su kodukal on kirjas et kast on 116l suur ja kahe inverteriga aga selle lehe mis kaasa anti peal on kirjas et 116l on kinnise kasti maht ja 69,6 on inverterkasti maht. :lol: Sa panid vict kasti mahuga ikke puuse :P [/b][/quote]
      sa paned ise präägu puuse, mul oli antud et inverteriga kasti maht on 116l ning kinnise 70l. Kuigi jah oli ka ingliskeelne kiri kaasas ja seal oli jah et kinnisel 116 ning inverteriga 70l. Aga no ma ei ütleks et midagi valest oleks, sellele elemendile on 116l vendiga kast paras
      Nii et tee omale 70l vendiga kast ja vaata mis häält ta seal tegema hakkab.
      Kinnituseks kasti mahu kohta kliki linki:http://www.omitron.ee/tooted/_huvi/SSW2000%20teh.pdf

      Comment


        #18
        Tõesti , ma sain endale praak lehed siis kaasa kurat kyll muidu olekski si*a kasti teind sest omitron.ee lehel on jah ikke inverteritega 116l:P

        Comment

        Working...
        X