Teade

Collapse
No announcement yet.

woofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    woofer

    kodus on yx siuke woofer http://www.pood.akustika.ee/index.php?GID=...st&currency=EEK aga kysimus selles mis häält se teeb ja kas se yldse kvaliteetne asi

    #2
    :lol: Mix järgi ei proovi?, MSW säärasele elukale kasti teinud, isiklikult ,mulle nad küll ei meeldi, audes ikka üle. See mõmin ja mürin mis boschmann-id tekitavad ei ole just selline hea heli aga noh matakas on vägev, aknad liiguvad...või noh see oli ju see mis teada tahtsid? MInu isend on ligemale aasta töödanud ja kõik veel tip-top korras Kui tahad osta ära 600.- :P koos kastiga mudugi...
    S A C
    Siberian Audio Concept

    Comment


      #3
      aap ml olemas ja plaanis tekitada sony xplodi voim ka parri nädala jooxul winner ka uus tellitud sest wana kast liiga suur ja liiiga õhukestet wineerist :P

      Comment


        #4
        Originally posted by Allar88@Feb 1 2005, 12:18
        :lol: Mix järgi ei proovi?, MSW säärasele elukale kasti teinud, isiklikult ,mulle nad küll ei meeldi, audes ikka üle. See mõmin ja mürin mis boschmann-id tekitavad ei ole just selline hea heli aga noh matakas on vägev, aknad liiguvad...või noh see oli ju see mis teada tahtsid? MInu isend on ligemale aasta töödanud ja kõik veel tip-top korras Kui tahad osta ära 600.- :P koos kastiga mudugi...
        Konkreetselt sellele mudelile ei ole teinud, aga eks nad ole kõik enam vähem ühesugused (saastad)

        Comment

        Working...
        X