Teade

Collapse
No announcement yet.

Mida arvate kõllitest AC35-001

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mida arvate kõllitest AC35-001

    Kui keegi teab kas on kuskil kodukas mingi lehekülg <_< Kus on üleval kõik või enamus Raadiotehnika kõlarid we võimud kah

    #2
    http://www.radi0tehnika.narod.ru/radiotehnika.html

    Ole lahke ..nii kõlarid kui võimud ja muudki võimud koos skeemidega..
    mida sa lohh vahid

    Comment


      #3
      Aitähh koduka eest

      Comment


        #4
        teeme reklaami kah, kiirem aga vähe igavam

        Comment


          #5
          Mu Sõbral on need kõllid RADIOTEHNIKA
          AC35-001 Mul oleks soov saada rohkem infi nende kohta mis need siis õieti on andke oma arvamusi




          Raadiotehnika

          Comment


            #6
            tõstatan teemat, kuna leidsin ise samasugused isendid. radi0tehnika.narod.ru saidil on ainult selle mudeli kohta pildid ja muu infot pole. huvitabki, et mis andmed neil on? ning kas saab neid S-90&#39;ga võrrelda?

            Comment


              #7
              Endal olid ka ~3, või isegi 4 aastat tagasi need kõlarid.
              algul tõõtasid mõlemad korralikult,aga olid mingi krapi väikse cd- maki taga.( ühel oli kõrge läbi).
              siis,laenasin tädile sünnipäevaks,tagasi saaades tundisn kohe,et miskit on tuksis,kuna see kõlar,millel oli kõrge läbi, plõksus,ja jäi vait. Varsti ta plõksus järjest tihedamini,ja siis oli hoopis vait.
              siis sain aru,et 0.o teine kõlar o nvõimalik arvutile taha panna. Too aeg kuulasin muusikat wmp-ga,ja seal on ju mingi bass booster jms sitt. Siis oli ikka põhiline,et bassi oleks.( ma ei ütle,et mind enam bass ei huvitaks vms).Ja siis see üks kõlar pidas nii kaua kenasti vastu,kuna sain endale S-90F kõlarid, koos võimuga.Nendega olin väga rahul,sest erinevus oli tunda.mai tea , võibolla oli asi sellest,et kõlaritel olid restid lahti,aga tundus,et S-90sed mängivad puhtamalt.Ja vaiksemalt kuulates oli S-90 rohkem "bassi".Enne S-90 saamist sai too läbi lastud võimuga kõlar viidud mingi asjapulga kätte, edasi ei tea, ühe vist müüs isa maha, teise kohta olen küsinud küll,et kas ta müüs naq. mõlemad maha vms.
              Ja nüüd olen aru saanud,et nende eest oleks ka saanud kõva raha,ja vb. oleks mõnele väga kasulik olnud.
              vast saab keegi aru ka midagi.

              Comment


                #8
                ei tea enam see S30 küll teab mis hinnas ei ole. :unsure: aga oma suguste pisikeste kösside kohta teevad häält ka. oleneb võimust ka palju.
                In SPL we Trust! 136,4 db

                Comment


                  #9
                  mis?&#33;? S30&#39;st ei käi üldsegi ju jutt? :unsure:

                  Comment


                    #10
                    Kas AC35-001 mitte S-90 eelkäijad polnud. Tuttav tüübinimetus on, mul olid ka mitu aastat tagasi need. Aga eks nad olid vanad juba ja kõrgema volüümi korral ei tulnud sealt enam midagi ilusat välja

                    Comment


                      #11
                      Olid küll jah.
                      Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                      Comment

                      Working...
                      X