Teade

Collapse
No announcement yet.

supakas +kast. kui palju pakute?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    supakas +kast. kui palju pakute?

    kui kellelegi pakub huvi siis element on S- tüüpi alpine 200w rms 350 max kast on ise aretatud proovin pilte ka kuskile panna. tehke pakkumisi

    #2
    Tahad müüa seda? Siin pole küll õige koht, kas raske rulliga veel natuke allapoole kerida, et märgata OST/MÜÜK foorumit?
    S A C
    Siberian Audio Concept

    Comment


      #3
      pilte saab http://www.zone.ee/salpine

      Comment


        #4
        ma arvan, et ta soovib selle kohta kommentaare saada, ja et te pakuksite ka kui palju selle eest saada võib.
        Darkest beatz...

        Comment


          #5
          kommentaarid oleks toredad

          Comment


            #6
            olen seda kuulnud ja näinud, normaalne asi on( heli poolest) kast ka päris ilusasti tehtud
            (kunagi oli endal ka sama element)
            Darkest beatz...

            Comment


              #7
              Mis mudel see alpine on ?

              Comment


                #8
                alpine SBS-1241BR ,see on koos originaal kastiga

                Comment


                  #9
                  see oli allles teine kast ka mul teha. aga rääkige palju ma küsida võiks sellle eest ja kas kvaliteeti peaks järgmise kastiga parandama või paistab välimus ok?

                  endale tundub, et sutsu liiga pirakas sai kast.

                  Comment


                    #10
                    vbolla oleks parem järgmine kord kasti kattev riie jätkata mitte serva peal, mõni serv ei paista just liiga ilus.

                    Comment


                      #11
                      võibolla on asi selles, et põhja panin paksema riide siis ei kulu ära erinevalt esimesest kastist mis ma tegin

                      Comment


                        #12
                        Järgmine kord, kui paned pilte ülesse, siis netti kõlbavad ka vabalt 800*600 pildid, vajadusel saad suuremaid saata.
                        Ausaltöeldes võtab 1Mb faili alla laadime väga kaua aega.
                        ja mingi 200kb mahuga pilt on ka päris korralik

                        Comment


                          #13
                          Riidega kattes teeb enam vähem s....t saia. Spoonimine on juba spets värk

                          Comment


                            #14
                            aga spoonimine läheb kallimaks ka. eesmärk oleks saada parem tulemus kui paljas puukast ja võimalikult sooodsalt, sest vb tahaks maha müüa ja kes siis maksab kasti eest rohkem kui normaalse supaka eest?

                            Comment


                              #15
                              Inverter nätuke lühike ei ole või :blink: ?

                              Comment

                              Working...
                              X