Teade

Collapse
No announcement yet.

supakas +kast. kui palju pakute?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    algul panin pikema, aga igaksjuhuks proovisin ka lühemat ja luhemaga on ikka tunduvalt parem!

    Comment


      #17
      Originally posted by kingaudiovend@Feb 24 2005, 18:48
      see oli allles teine kast ka mul teha. aga rääkige palju ma küsida võiks sellle eest ja kas kvaliteeti peaks järgmise kastiga parandama või paistab välimus ok?

      endale tundub, et sutsu liiga pirakas sai kast.
      järgmine kord proovi näiteks kasti maht välja arvutada, mitte peast panna, sama kehtib ka inverteri kohta.

      Comment


        #18
        kui sa mulle praegu peast ütled selle alpine kõik andmed mis vaja, et bassboxiga kasti mahtu arvutada siis ma teen kohe tänane päev uue kasti ja siis pärast kirjutan ka kumb kast on parem kas mingi programmi tehtud või siis katseeksitus meetodil tehtud kast.

        ja üldiselt kasti suurus on küll väga tähtis aga üks sõber pani s90 kasti sama elemendi ja kui neid 2 võrrelda siis autos küll ei ole mingit vahet kas on suur kast või väike kast või pika inverterige. aga muiduge hetkel on kuulmata veel ka originaal kastis ja kui see ka ükskord ära kuulatud siis ma hakkan alles igat lisa liitrit kasti mahus välja arvutama.

        äkki keegi on võrrelnud 2 sama elementi millest 1 on tegtud punkt punktilt programmiga ja teine on lihtsalt tehtud sõpradega aru pidades ja arutledes milline on optimaalsem varjant? antke teada kumb oli parem kui üldse oli

        Comment


          #19
          njh kasti välimus on enamvähem, aga kasti tegija juttust tundub et tegu on täieliku võhikuga, kellearust kasti tegemisel ple väga tähtis suurus, et hakkab huupi ehitama ja siis kiidab kah veel. h34r:
          TeamRMS

          Comment


            #20
            tähendab ma ei väidagi ,et ma võhik ei ole aga lihtsalt need kaks kasti mida ma võrdlesin, neil polnud küll mingit vahet heli poolest.

            Comment


              #21
              õigete mõõtmetega kast tegeks arvatavasti veel paremat häält

              Comment


                #22
                seda nüüd küll, aga jahh kahjuks olen ma sedavõrd võhik, et selle elemendi kohta ei suutnud ma andmeid rohkem saada kui et see on 200w rms ja 350max. niisiis jäi bassboxi varjant ära ja tegin tunde järgi.

                ja tahakt küsida veel seda, et kas kasti materjalist sõltub heli vägapalju ja kui sõltub siis kas liimpuidust on soovitatav teha?

                Comment


                  #23
                  [QUOTE]kingaudiovend mitu liitrit sa kasti tegid? :blink:

                  Comment


                    #24
                    kaks kasti mida ma võrdlesin, neil polnud küll mingit vahet heli poolest.
                    ega jah heli teevad tavaliselt kõik kõllid sammamoodi erinevates kastides kui eest just kinni pole.aga tavaliselt on ikka oluline bass subfoowritel ja seda tuleb täpselt arvutada ja teha et saada parimat tulemust!
                    Peatselt valmimas tornkõlarid visaton- sc10n-WS13E-ws20e

                    Comment


                      #25
                      kast peaks üle 80 liitri olema täpselt enam ei mäleta. :unsure:

                      Comment


                        #26
                        +ühtlasi tekib veel üks küsimus. kas seda filtrit kannatab panna tuppa subbakale vahele? http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...960-021&lng=est

                        supaka toiteks on ressiiver 5x100 8 ohmi

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by kingaudiovend@Feb 27 2005, 16:42
                          +ühtlasi tekib veel üks küsimus. kas seda filtrit kannatab panna tuppa subbakale vahele? http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...960-021&lng=est

                          supaka toiteks on ressiiver 5x100 8 ohmi
                          kui sa talle toite leiad siis ikka.

                          Comment


                            #28
                            aga kui saladus pole siis mis mõõtmetega kast on

                            Comment


                              #29
                              Originally posted by eltonno15@Feb 26 2005, 22:31
                              ega jah heli teevad tavaliselt kõik kõllid sammamoodi erinevates kastides kui eest just kinni pole.aga tavaliselt on ikka oluline bass subfoowritel ja seda tuleb täpselt arvutada ja teha et saada parimat tulemust!
                              kusjuures ei tee kõll erinevates stides ühte ja sama häält , kõik sõltub kasti mahust, paigutusest aj helisummutsu materjali suurusest/hulgast/paigutusest ja väga tähtis osa on ka võimendil
                              TeamRMS

                              Comment


                                #30
                                välismõõdud on 390x450x650 seina paksus 26mm.
                                njahh tegelikult olen ma neid kaste võrrelnud autos ja seal vist suuri erinevusi tähele ei pane. :unsure:

                                Comment

                                Working...
                                X