Teade

Collapse
No announcement yet.

Peerless XLS12+Hypex DS-4.0

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Peerless XLS12+Hypex DS-4.0

    Ma just akkasin ehittama sellist subwooferit. Peerless XLS 12+ Hypex DS-4.0 kinnises (sealed) 30l kastis. 25mm MDF plaat ja elementi jaoks on 30mm plaat.
    Mis arvatte sellest?

    #2
    Ooo! See on midagi uut Eesti üsna üksluisel subwooferimaastikul.
    Element on hea, netis tohutult leiduvad projektid räägivad enda eest. Kinnise kasti valik on meeldiv, konkreetne ja täpne bass, samas mahlakas. Kindlasti kasti puhul ära unusta sisetugesid, MDF nõuab seda.
    Kuidas on plaanis valjukas paigutada?
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      Sorry elan Soomes aga olen Eestlane, ei oska eriti hästi kirjuttada Eesti keeles.
      Kast on väliselt midagi sellist:
      Kasti moodud on korgus 48cm (maast) ja laius on 37cm. Element on kasti pohjas ja element on maast 5cm korgusel. Se Hypex annab 8ohmi 210W ja 5ohmi 310W. Kinnise kasti teen sest mu kodu kino on keldris ja seal on betoon seinad.

      Comment


        #4
        edu ehitusel ja kui valmis siis võiksid meilegi ka pilte näidata (kui on muidugi võimalik teha)

        Comment


          #5
          Jep, veel niipalju et peakolarid on Chorus AW-25i ja surround ja keskmine AW-6i neid kaa veel ehittan a varsti saan valmis. Subwooferiks ma alguses motlesin Audesi 100w100-6 ja aga siis motlesin et kindlam on teha sellest Peerlessist.

          Comment


            #6
            Mis moodi saab tehdut sellise mat musta värvi mis on selles pildil olevas Amphionis? Ma yhed kolarid tegin mat mustaks, aga kasutasin spray värve, ei tulnud väga hästi välja.

            Comment


              #7
              värvi pintsliga

              Comment


                #8
                värvi pintsliga wink.gif
                Ei jää ilus tulemus, pintsliga tuleb osata värvida. Soovitan pisut lahjendatud värviga ja rulliga, aga päris mitu-mitu kihti. Sprayga saab, aga samuti peab kannatust varuma.
                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                indrek@sac.ee, +3725174765

                Comment


                  #9
                  Originally posted by intz@Mar 10 2005, 14:31
                    värvi pintsliga wink.gif
                  Ei jää ilus tulemus, pintsliga tuleb osata värvida. Soovitan pisut lahjendatud värviga ja rulliga, aga päris mitu-mitu kihti. Sprayga saab, aga samuti peab kannatust varuma.
                  jah
                  endalgi värvisin kasti rulliga. ennem sai kõvasti pahteldatud ja silutud aga lõpptulemus oli suhteliselt hea.

                  Comment


                    #10
                    Tere, kust saaks Eestist ymmarkust metal toru 100mm läbi mooduga?

                    Comment


                      #11
                      ära metalltoru kyll kasuta! ~100st toru, plastist siis, saab ehituskaupade poodidest (solgitoru on see siis )

                      kuidas mõjutavad kelder ja betoonseinad kastitüübi valikut???

                      Comment


                        #12
                        Tere

                        kuidas mõjutavad kelder ja betoonseinad kastitüübi valikut???
                        Se on raske seletada Eesti keeles, aga se mõjutap päris palju bassi voimsusesse ja kvaliteeti. Kui näiteks on puu maja, ni seinad soovad päris palju äälest ära, ehk on vaja voimsam subfoower aga siis kui on kivi/betoon seinad, ni need jällegist tostavad bassi taset. Näitteks kinnine (sealed) kast ei mängi ni kovast madalamaid sagetusi (20-30Hz) kui inve... kast

                        ära metalltoru kyll kasuta! ~100st toru, plastist siis, saab ehituskaupade poodidest (solgitoru on see siis )
                        Siis ma motlesin teha sellest metal torust kolari jalad...

                        Comment


                          #13
                          Aini, kui sellest Peerless XLS 12+ Hypex 4.0 ei piisa, siis ostan sellise
                          a ma loodan et Peerless XLS12 piisab

                          Comment


                            #14
                            Kust ma leiaks Eestist puuseppa kes teeks kolarittesse elemendi uputused?

                            Comment


                              #15
                              Ise laenasin ühelt puusepalt selle jaoks vajaliku masina ja tegin ise ära.

                              Comment

                              Working...
                              X