Teade

Collapse
No announcement yet.

soovitage subwoofrit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=15462

    Küsi, kas on alles. Saad odvalt väga hea asja!

    Comment


      #17
      see valjukas oli kahjuks müüdud palun soovitage veel

      Comment


        #18
        12" king audio+materjal ja filter on kokku 1000.- umbes
        visatoni T200 peaks ka hinna sisse jääma
        mõlemad on 4 oomised

        Comment


          #19
          ma ei saa aru miks otsitakse woofrit millel on suur ja uhke kummilõdvik??
          tavaliselt vaadatakse ju selle poole mis häält ta teeb võta siis SPL Dynamics Pro
          nendel on mõnus suur kummilõdvik-siin üks näide
          vaata ikka vast heli järgi mis ta teeb mitte välimuse, nagu öeldaxe välimus võub petlik olla :P
          ma isiklikult soovitaks sul vaadata 1000.- eest midagi Boschmannilt
          selle raha eest saad Boschmannilt tümpsu küll

          Comment


            #20
            Hmm... Mina pole veel aru saand kas element läheb tuppa või autosse. Kuna kasutusel TDA kivil võim siis arvatavasti läheb tuppa. Kas tahad ,et taoks nii ,et **** lahti või tahad kvaliteetset muusikat kuulata normaalsuse piirides võimsusega? Kui viimast siis peale audese siin pakututest ei sobi midagi. Mina soovitaks kvaliteetseks kuulamiseks kas audest www.audes.ee või visaton www.visaton.com. Mina isiklikult olen kasutanud Visaton w250s valjukat mis on 10'' 100w ja tegelikult päris iluse välimusega ,lisaks ~1000eeku. Veidi odavamalt saad audese 10'' valjuka. Kui aga kummilõdvik peab suur olema siis vaata ka 10'' nati suuremat audest mille hind veidi üle 1000'' kuid arvesta ,et see võim on selle jaoks lahja.
            Tõnis

            Comment


              #21
              mina soovitaks nii välimuselt kui kvaliteedilt audest.
              Kuid see lihtsalt mu subjektiivne arvamus, ma ei tea ise ka miks mulle audese välimus nii meeltmööda on :lol:
              Darkest beatz...

              Comment


                #22
                Originally posted by MosseVend@Mar 10 2005, 18:47
                ...ma ei tea ise ka miks mulle audese välimus nii meeltmööda on :lol:
                Lihtsuses peitub võlu
                Minu kodukas

                Comment


                  #23
                  tänan kõigile aitamisest aga ma valisin selle valjuka
                  Boschmann Z-12SL hea odav ainult 700.- ja tundub üsna norm

                  Comment


                    #24
                    Suur kummildvik on vist mingi woofrirullnokkade värk:P


                    Comment


                      #25
                      Kas sa hakkad woofrit vaatama või kuulama?
                      Sõltub ka suuresti sellest, mis muusikat ise kuulad. Kui mitte väga monotoonset tagumist ning kvaliteetset soundi soovid, siis oleks targem mitte välimusest vaid kasvõi bassika reageerimisajast. Kui sul 4 ohmist valjukat vaja, siis võid vabalt auto valjukaga asja lahendada. ise olen väga rahule lõpuks jäänud DLS valjukatega, mis ei näe küll vihased välja, aga ei tea ka rohkem midagi meil müügil olevatest neile kvaliteedi poolest vastu panna.

                      Comment

                      Working...
                      X