Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia kärgbass kahe mähisega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Estonia kärgbass kahe mähisega

    Tere kuidas hakkab kõlar tööle kui talle teise mähise peale veel 1 sama kõlari mähis keerata?? kas membraan lendab kohe nahui või mis??

    #2
    kaks küsimust?

    1. miks kaks mähist on vajalikud, ehk räägid lahti mis vajadus selleks on?
    2.mis tähendab NAHUI???

    loodame, et said aru, see siin pole DELFI, See, siin on Eesti üks esinuslikumaid tehnikaalaseid foorumeid.

    Pealegi mähiseid ei keerata neid kas mähitakse või keritakse ja kui selleks seal ruumi on kuhu see kõik peab ära mahtuma siis on küll ehk võimalik ja peaks ka ikka oma küsimuses põhjendama miks selline mõte tuli ?

    Comment


      #3
      Palun vabandustma siin kiiruga kirjutasin valmis selle :unsure: äkki saaks andex
      aga teemasse siis: tegelikult on mul see asi juba valmis mähitud ja katsetan siin nyyd siis ja asi nagu funkab mõlema mähisega. Ega seal seda ruumi polnud jah mille ma siis avastasin kui membraani tagasi hakkasin panema aga sellest ponud midagi, võtsin selle vlansi sealt magneti küljest lahti ja lasin sõbral seest auku suuremax treida krt kus nägin vaeva et seda pärast tsentreerida aga hakkama sain ja ei käi nagu kuskilt vastu täitsa vabalt liigub...
      kahte mähist sisi sellex et huvitavam olex
      element seisis niisama ja kogus tolmu ja mõtlesin et teex midagi huvitavat
      ja nyyd siis uuriks kah asja

      Kas mul on õigus, et tõna võimsuse suurenemisele pean ma membraani kummi serva tugevdama?? ja mis olex veel mida peax teadma?

      Comment


        #4
        Loe vahelduseks seda teemat
        http://www.tevalo.ee/foorum/index.ph...pic=11086&st=0
        Silmaringi laiendab kindlasti

        Comment


          #5
          Originally posted by @ndres@Mar 11 2005, 15:01
          Loe vahelduseks seda teemat
          http://www.tevalo.ee/foorum/index.ph...pic=11086&st=0
          Silmaringi laiendab kindlasti
          Tänan!!!

          Comment


            #6
            kahjux oma kysimusele vastust ei leidnud (või tõesti ei pannud tähele) et siis kas pean membraani kummi serva tugevdama tugevdama kui ma nyyd lasen ju topelt võimsuse sinna valjukasse??
            hetkel nii et kui 1 mähis mängib siis membraan liigub normaalselt nagu ikka ja kui teise kah taga panen siis hakkab poole rohkem võbistama

            Comment


              #7
              Viska parem see kärg nüüd prügimäel. Ava suureemaks puurimisega oled sa magnetahela ära rikkunud ja mingit normaalset heli sealt kätte ei saa, natuke võibolla tümpsub ainult.

              Comment


                #8
                Originally posted by moi@Mar 14 2005, 12:24
                Viska parem see kärg nüüd prügimäel. Ava suureemaks puurimisega oled sa magnetahela ära rikkunud ja mingit normaalset heli sealt kätte ei saa, natuke võibolla tümpsub ainult.
                võibolla?? natukene?? ma usun et orig elemendile teeb silmad ette
                räägi sellest ahela rikkumisest ligemalt?? mis moodi ühe mm maha treimine rikub???

                Comment


                  #9
                  Originally posted by xTc-b@Mar 14 2005, 22:09
                  võibolla?? natukene?? ma usun et orig elemendile teeb silmad ette
                  Ei tee Kõrvuta originaaliga ja veendud selles ise.

                  1 mm mahatreimisega vähenes oluliselt pilus oleva magnetvälja tugevus. Järelikult tahab valjukas hääle tekitamiseks palju tugevamat signaali saada kui enne.

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by @ndres+Mar 14 2005, 22:49--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (@ndres @ Mar 14 2005, 22:49)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-xTc&#045;b@Mar 14 2005, 22:09
                    võibolla?? natukene?? ma usun et orig elemendile teeb silmad ette
                    Ei tee Kõrvuta originaaliga ja veendud selles ise.

                    1 mm mahatreimisega vähenes oluliselt pilus oleva magnetvälja tugevus. Järelikult tahab valjukas hääle tekitamiseks palju tugevamat signaali saada kui enne. [/b][/quote]
                    kui palju on palju?? ta mängib mõlema mähisega ilusti ja kui mõlemad korraga panna siis on eriti tundlik ja sellepärast mõtlesingi membraaniserva tugevdamise peale

                    Comment


                      #11
                      1 küsimus olex veel millest häid vuntse teha?? või on kuskil poes müügil midagi sellist??

                      Comment


                        #12
                        näiteks tinasukk
                        maksab nii 25.- rull

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by xTc&#045;b@Mar 14 2005, 22:09
                          räägi sellest ahela rikkumisest ligemalt?? mis moodi ühe mm maha treimine rikub???
                          Kui enne oli õhuvahe umbes 2 mm, nüüd on 3, siis on vahe 1,5 korda.
                          Kasutegur langeb samuti kordades, moonutused kasvavad kordades ja T/S parameetrid ei sobi üldse mingi kasti ehitamiseks sellele elemendile.

                          Comment


                            #14
                            ja sina siis ütled et see element ei mängi enam jah?? nu mis sisi ikka
                            omme joodan korralikud vuntsid külge teen kasti ümber ja hakkan kuulama mis muud...

                            Comment


                              #15
                              Mingit ebamäärast tümpsu ta muidugi teeb aga see on kaugel sellest, milleks originaal elemet mõeldud oli.

                              Comment

                              Working...
                              X