Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia kärgbass kahe mähisega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Krt mis te virisete tegija kallal, peaasi et ta ise asjaga rahul on.
    Kes teist viitsiks hakata magnetit ümber treima?

    Tugevdamise kohta ütleks, et see on mõttetu, lased ikkagi niipalju kui element kannatab.
    Nii võiks ju suva elementi hakata tugevdama põhjusega, et enne kuulasin normaalselt, aga nüüd hakkan poole rohkem võimsust sisse laskma.
    Kui membraani tugevdadki ära, siis võib mähis maha põleda, eriti veel see isekeritu.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #17
      Originally posted by Elukaz@Mar 16 2005, 20:35
      Krt mis te virisete tegija kallal, peaasi et ta ise asjaga rahul on.
      Kes teist viitsiks hakata magnetit ümber treima?
      Kas peaks viitsima? Paremaks, kui asi tehasest tulnuna minu arvates ei lähe

      Tegijalt ootaks ikka võrdlust originaaliga (kui võimalik)

      Comment


        #18
        ma uurin asja. mul paaril tuttaval on (olid vähmalt kunagi) need kõlarid äkki laenab ja siis saab kuulata orig kastis...

        Comment


          #19
          Originally posted by moi@Mar 16 2005, 09:42
          Mingit ebamäärast tümpsu ta muidugi teeb aga see on kaugel sellest, milleks originaal elemet mõeldud oli.
          Miks ebamäärast??kle aga arvuta välja siis, mis juhtus sellest et ma selle 1mm maha treisin.
          sinu jutu põhjal saan ma aru et see ei mängi enam kõiki sagedusi või on vähem tundlik??
          bass testi kuulates mängis ta kõik sagedused ilusasti ette...

          Comment


            #20
            Originally posted by xTc-b@Mar 17 2005, 06:42

            Miks ebamäärast??kle aga arvuta välja siis, mis juhtus sellest et ma selle 1mm maha treisin.
            sinu jutu põhjal saan ma aru et see ei mängi enam kõiki sagedusi või on vähem tundlik??
            bass testi kuulates mängis ta kõik sagedused ilusasti ette...
            Kui sa annad täpsed mõõdud originaal valjuka mähise ja magnetpilu kohta, originaal mähise keerdude arvu, traadi ristlõike pindala, traadi välisläbimõõdu, T/S parameetrid ning samad andmed (v.a. T/S parameetrid) sinu "uue valjuka" kohta, siis on võimalik midagi arvutada.

            Comment


              #21
              Originally posted by Elukaz@Mar 16 2005, 20:35
              Krt mis te virisete tegija kallal, peaasi et ta ise asjaga rahul on.
              Kes teist viitsiks hakata magnetit ümber treima?

              Tugevdamise kohta ütleks, et see on mõttetu, lased ikkagi niipalju kui element kannatab.
              Nii võiks ju suva elementi hakata tugevdama põhjusega, et enne kuulasin normaalselt, aga nüüd hakkan poole rohkem võimsust sisse laskma.
              Kui membraani tugevdadki ära, siis võib mähis maha põleda, eriti veel see isekeritu.
              ei no aga vaata ennem liigutas 1 mähis membraani ja nyyd 2 ju...
              näitex kui ma kuulan ühe mähisega ja siis panen teise hakkab membraan rohkem liikuma sest siis tal ju kergem, mähised aitavad üksteist.
              ma akrdan seda et see alu plännik lendab ennem seinapeale kui mähised kärssama hakkavad

              Comment


                #22
                Originally posted by xTc-b@Mar 18 2005, 06:57
                ma akrdan seda et see alu plännik lendab ennem seinapeale kui mähised kärssama hakkavad
                Kas keegi oskab seletada lollile B-) misasi on alu plännik?

                Comment


                  #23
                  membraan äkki?
                  Darkest beatz...

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by MosseVend@Mar 18 2005, 09:11
                    membraan äkki?
                    sellisel juhul väga huvitav hüüdnimi igatahes. mina lähen panen enda WC potile ka nimeks oravake <_<

                    aga minu arvamus on igatahes kindel: matsuda ta sul isegi (imekombel) võib, aga kvaliteeti vaevalt et sealt saad.

                    Comment


                      #25
                      alu plännik sellepärast et membraan on ju alumiiniumist ja ja on ju plännik

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by xTc&#045;b@Mar 18 2005, 22:16
                        alu plännik sellepärast et membraan on ju alumiiniumist ja ja on ju plännik
                        Mine kuula siis oma 2pooliga plännikut edasi ja kõik hästi :lol:

                        Comment


                          #27
                          ära muretse kuulangi milles probleem

                          Comment


                            #28
                            no jah eks need konstruktorid ühed naljamehed olid kui selle valjuka väljatöötasid. Mis parata eks eksperimente peab ikka tegema, selles pole ju midagi halba ainult valjukast kahju, hea tükk oli.

                            Comment


                              #29
                              Originally posted by humax@Mar 19 2005, 14:30
                              no jah eks need konstruktorid ühed naljamehed olid kui selle valjuka väljatöötasid. Mis parata eks eksperimente peab ikka tegema, selles pole ju midagi halba ainult valjukast kahju, hea tükk oli.
                              on siiani

                              Comment


                                #30
                                Originally posted by xTc&#045;b+Mar 20 2005, 00:23--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (xTc-b @ Mar 20 2005, 00:23)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-humax@Mar 19 2005, 14:30
                                no jah eks need konstruktorid ühed naljamehed olid kui selle valjuka väljatöötasid. Mis parata eks eksperimente peab ikka tegema, selles pole ju midagi halba ainult valjukast kahju, hea tükk oli.
                                on siiani [/b][/quote]
                                võib-olla sinu arvates...ülejäänud foorumi tegelased ei taha mitte kuidagi nõustuda sinuga :lol:
                                Mäll-mäll

                                Comment

                                Working...
                                X