Teade

Collapse
No announcement yet.

visaton t200, kas selliste mõõtudega kast sobib?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    visaton t200, kas selliste mõõtudega kast sobib?

    tere!

    usun et paljudel kes selle teema pealkirja lugesid mõtlesid et olen järjekordne kasutaja kes pole otsingut kasutanud , otsisin. lugesin kõik selle elemendiga seotud teemad läbi , vähemalt enamuse neist, ja siis nüüd genereerisin sellele elemendile kasti ja sooviks niiöelda siinsete spetsialistide heakskiitu, et siis julgelt ehitamisega peale hakata, see mu esimene kast B-)


    et siis kast läheb autosse mõõtmetelt tuleb üks paras kuubik

    kõrgus 350mm
    laius 350 mm
    sügavus 296 mm

    need siis sisemised mõõdud, sinna juurde tuleb veel liita materjali paksus umbes 2cm

    inverteri toru läbimõõduga 70mm ja pikkusega 200 mm

    ja elemendiks siis hea odav element algajale Visaton T200

    et siis loodan et väga võssa ei pannud

    #2
    nu mina paneks nad 400*450*295mm kasti ja inverteriteks kaks 70mm 200mm sügavusega torukest. mängib madalamale ja sagedusgraafik ak ühtlane. Xmax'i ületatakse tsipa aga XMec'i veel ei jõua. Suht võimekad asjad IMO. On olemas autos ja taovad midbassi mul.
    -

    Comment


      #3
      midagi sellist siis? pilt

      Comment


        #4
        midagi sellist täpselt aga iseasi, kas ta sul mahub ilusti ära sellise kõrgusega? kui sedaan, siis vaevalt aga noh, oleneb sedaanist Kui nüüd ei mahu ära, siis tuleb lihtsalt laiemaks ajada ja pealtpoolt maha võtta.
        -

        Comment


          #5
          küsiks veel et äkki ajab selle kastipuhul ära 1cm ne saepuruplaat? küsin sellepärast, et see oleks kohe endal olemas, ei peaks materjali otsma

          Comment


            #6
            1 cm on liiga õhuke
            kast peab jäik olema seega paksemast materjalist

            Comment


              #7
              saepuruplaadist ei soovitaks üldse. Vineer ikka parem.

              Comment


                #8
                kas mingit vatiini ka seintele sisse panna?

                Comment


                  #9
                  kui praagu kastidest teema käib ... siis kas äkki saate öelda... kust saaks kõlarikasti (subwooferi) katte materjali.... sellist nagu kitarri kõlaritel on... on sellist yldse saada kuskilt ??????? kui ei ole... siis saab vildiga hakkama.... aga siis vildi kohta käiks sama jutt... et kust seda saada ... ja kui kallis see on ???? ja mis varjente kõlarikatmisel veel on... lihtsalt ma värvida ei viici .. sest siis peab nii palju pahteldama.... ja hiljem see pahtel hakkab pragunema kaa... mingi halli värvi siidpaberiga oli ka veel mingi võimalus teha vict.........

                  Comment


                    #10
                    Tolexi (just sellega kaetakse kitarrivõimendeid ja kabinette) kohta ei tea, küll aga on Noores Tehnikus dermatiini jms. valik ülimalt lai.

                    Comment


                      #11
                      Pahtel ei haka sul midagi pragunema, kui korraga meletut kihti peale ei pane. Tuleb ikka mitu-mitu korda pahtelda ja lihvida. Nii palju, kuni ise rahule jääd. Võid riidega ka katta asja.

                      Comment


                        #12
                        SUURED TÄNUD KÕIGILE KES AITASID vlamis sai ja täitsa rahul olen

                        Comment


                          #13
                          äkki näitad meile ka???

                          Comment


                            #14
                            aga palun
                            pildid

                            see kleeplint on seal ajutiselt, nahk sai värskelt liimitud ja tõmbasi notsad kinni et paremini kinni jääks

                            Comment


                              #15
                              Vinge värk, nahk äge, kust krokodilli said?

                              Comment

                              Working...
                              X