Teade

Collapse
No announcement yet.

Audes 75w104-8 kast?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Audes 75w104-8 kast?

    Tean, et neid teemasid on palju, kuid kasutades neist saadud andmeid tulevad Bassbox pro graafikud igasugused kõverikud. :huh:

    Ise tahaks seda just muusika kuulamiseks (trance, d&b, kohati ka metal), kuid seda hakkavad kasutama ka teised isikud, kes kuulavad teisi stiile ja vaatavad ka filme. Kui madalalt ja kõrgelt tuleks signaal ära lõigata?

    Kasutan ehituseks 21mm vineer ja olen aru saanud, et kuubi kujuline kast pole eriti hea valik. Milline kuju oleks just soblik tuppa?

    Plaanis teha inverter kast, kuhu tuleb paigutada inverter ja kas iverteriks kõlbab ka tavaline solgi toru? Kuskilt lugesin, et hea on 103mm ja 270mm ning kast ise 45l, kuid jällegi, tuli graafik Bassbox Pros kõver?

    Igaksjuhuks ka otselink woofri andmete juurde.otselink woofri andmete juurde.

    Kuna on plaanis teha aktiiv, siis palju võiks maksta 100w@8ohm mono võim nii poes, kui ka ise tehtud?



    ärge tugevalt lööge

    #2
    bass box pro 6'ele lae kodulehelt uus database ja update te sammuti.
    Bass box pro database'is peaks olemas olema see element,minu meelest kõik audese bassikad v.a. 100w-100-6.Sammuti sa võiksid uurida Eestis tehtud töid Minumäletamist mööda olid seal ka selle sama Audese kaste.
    Mäll-mäll

    Comment


      #3
      Ma tahaks teha 75W104-4 kuubikujulist kasti - miks kuubik hea pole?

      Comment


        #4
        kui kinnine kast siis tekivad seisulained mis rikuvad kõvasti heli.

        Comment

        Working...
        X