Teade

Collapse
No announcement yet.

Valjuhääldi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Valjuhääldi

    Tervitus!
    Oleks soov teada kõlari andmeid.Kõlar enda peal midagi kirjas pole,teada on et 8 Oomi ja watte peaks olema nii 75,sest kõlari sain Beag suurest ruuporkastist ja seal see on 2 sellist ja kokku 150W.Tahaks veel teada mitme liitrine kast peaks sobima selle elemendiga?
    Pilt: http://www.pilt.ee/Mrt36

    Tänud ette!
    Terv,
    Märt
    Birdshit

    #2
    Selle valjuka mark on HX 401.Võimsus 80W.Tehti nii 8 kui ka 15 oomise takistusega, selle pead ise ära mõõtma.Resonantssagedus 20Hz,sagedusriba 20-8000Hz, Kaal 7,8kg,diameeter 400mm.Tehtud Ungaris BEAG tehases

    Comment


      #3
      Kas 80W on max või RMS?
      Ma mõõtsin oma kõlari diameetriks 30 cm :huh:
      Ma olen suht võhik kõlarites, kas selleks on kohe spets programm kasti liitrite arvutamiseks?Ja kas oome saab ka kuidagi arvutada :unsure:
      Birdshit

      Comment


        #4
        takistust ( oome ) ikka mõõdetakse - testriga

        Comment


          #5
          Selge,oomiks sain 8,tänud!

          Aga ikkagi sooviks teada saada natukene informatsiooni selle kõlari kohta,sest andmed kasutaja Aivari poolt antud, erinevad veidike minu omaga,kaal ja diameeter, watte ei oska öelda kas on samad.
          Birdshit

          Comment


            #6
            Up!
            Birdshit

            Comment


              #7
              Pildi järgi on mõlema tüübi valjukate väljanägemine ühesugune. Saatsin su erapostile teise valjuka andmed.

              Comment


                #8
                Suured tänud!
                Birdshit

                Comment


                  #9
                  Olen tuttav nende kõlaritega. Tahaks teada, kas on võimalik saada sinna sisse asenduselemente?

                  Comment


                    #10
                    Kuule,ma ei tea hetkel,võimalik et kunagi :lol:
                    Birdshit

                    Comment

                    Working...
                    X