Teade

Collapse
No announcement yet.

Boschmann V1240XYB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Boschmann V1240XYB

    http://pood.akustika.ee/index.php?GID=732&...st&currency=EEK
    Boschmann V1240XYB sellel elemendil siis tolmukuppel lömmis.
    millega seda lömmi sealt välja saaks..???
    proovitud tolmuinejaga aga see ei aidanud..

    #2
    kunagi kuulsin, et väikese nõelaga peaks painutada vms saama... ei tea kas tõsi ja abi on...

    Comment


      #3
      Minul endal on kõlar diameetriga 32 cm ja tolmukuppel on sellel ikka suur ja tugevast plastikust,oli ka sisse lükkatud,kuid nael ja natukene jõu rakendamist ja pusimist ja mull oli jällle omal kohal.
      oleneb kui suur sinu kuppel on ja mis materjalist.kui on tugevam materjal siis unusta tolmuimeja kohe ära,,olen proovinud ja oleks pea sellel mootori ära kurnanud.
      Võta kas mingisugune peenike konks või nael,midagi mis ei painduks ja te tolmukupplisse väike auk,lükka se pulk mida sa kasutad välja tõmbamiseks sinna sisse ja proovi tõmmata ,,aga mitte just täiest jõust kuna muidu võib katki minna,alusta vaikselt,hiljem võid augu kinni katta ,mina liimisin paiga peal,heli se eriti i mõjuta,,kui siis natukene ,aga kui soovid võid proovida seda meetodit.

      Comment


        #4
        aga selline asi et kas selle kõlaril magnetisees auku ei ole kus õhk läbi käib

        siis pead muidugi külari kastist välja võtma korrax

        ja kui on auk olemas siis saad sealt kaudu ju tömbi puupulgaga ilusti asja paika lükata

        Comment


          #5
          võta tükk teipi, kleebi üks ots kupli külge ja tõmba järsult. Kui jäigem kupple on siis kasuta kõvema liimiga teipi. Ma olen niimoodi neid kupleid välja tõmmand küllalt.

          Comment


            #6
            teibiga võib ka ära rikkuda

            Comment

            Working...
            X