Teade

Collapse
No announcement yet.

Jõhker?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    selge, ei hakka siis siin meistrite liigas rohkem möla ajama, tundub et minu teadmised ei küündi veel nii suurte spetside tasemele! :lol:

    Comment


      #47
      Originally posted by wiltz@Apr 14 2005, 19:23
      selge, ei hakka siis siin meistrite liigas rohkem möla ajama, tundub et minu teadmised ei küündi veel nii suurte spetside tasemele! :lol:
      tundub nii tõesti! Silmaringi laiendada veidi ja siis alles plõksima hakata, sa siin väidad hetkel et kogu maailma SPL ja SQ võistlused on paranähtused Ei noh, edu ja Ranz'le kiitus et viitsis vaielda, mina poleks :lol:

      Esimesel lehel olevale kommentaarile lisaks et on siiski Rockford&Fosgate mitte Forcegate kui see just polnud mõeldud selleks kolmandaks...
      Pioneeril on äge SPL relv valminud, keegi pole seda veel siin linkinud ntx
      http://pood.akustika.ee/index.php?GID=286&...st&currency=EEK

      Audiobahnid tunduvad ka suht müratekitajad olevat ... seal pisikeste võimsustega ei mängitagi ... Üldiselt selle ilmaelu kohta et kW woofreid on kerge ja odav soetada, VÕIME nendele on suht kallis lõbu IMO
      -

      Comment


        #48
        Krt olin tiba ruutu pannud selle soomlaste DD9915 RMSi kohta... nu vana pea ei mäleta ju enam kõike :P nimelt on tollel 1500W RMS vaid

        Comment


          #49
          Soundstreamist niipalju et käsitöö on ikka kallis ja need võimud mis seal on, on esiteks suure võimsusega ja teiseks A KLASS. teatavasti siis A klassil suured kaod võimsuses
          Samuti võib siin mõtlema hakata sel teemal, et miks Rainbow audio kompod 84k maksavad? :blink: h34r:
          -

          Comment


            #50
            Originally posted by Deus@Apr 19 2005, 19:49
            Soundstreamist niipalju et käsitöö on ikka kallis ja need võimud mis seal on, on esiteks suure võimsusega ja teiseks A KLASS. teatavasti siis A klassil suured kaod võimsuses
            Ilus.
            Võtame näiteks selle võimu
            RMS/Chan @ 2 Ohms (Watts) 800 x 2
            Pure Class A circuitry
            A klassi võimu kasutegur on heal juhul 35%. Üks eripära on veel - ka ilma signaalita olukorras tarbib võimendi toitest 100% võimsust.
            Ehk siis see 2 x 800W A klassi võim hakkab ainuüksi sisselülitamise tõttu koheselt tarbima võimsust ca 5kW (3x2x800), mis kõik läheb soojuseks.
            Auto 12V pardatoitest tarbitavat voolu ei julge arvutadagi

            Kui ta ikka on A klassi võim?

            Comment


              #51
              Ka üks pirakas suppar:
              <<1>>
              <<2>>
              <<3>>
              <<4>>

              Comment


                #52
                500A ... starter võtab startides mul 280A Vaene akukene .... ja ikkagi puhas A klass&#33; Tarantula omad peaks ka olema.
                -

                Comment


                  #53
                  Originally posted by Deus@Apr 20 2005, 17:59
                  500A ... starter võtab startides mul 280A Vaene akukene .... ja ikkagi puhas A klass&#33; Tarantula omad peaks ka olema.
                  Puhas võib ju olla ja klass võib ka olla...
                  aga A-s julgen ma küll sügavalt kahelda h34r:

                  Sisselülitet saunakeris pakiruumis? Midagi selle asja juures IMHO ei klapi.

                  Comment


                    #54
                    (tsenseeritud) says:
                    need on elumöllu mehed
                    (tsenseeritud) says:
                    neid ei maksa häirida
                    (tsenseeritud) says:
                    nad ei saa aru asjadest
                    kurat, ma nägin öösel unes, et bass ja treble olid põhja keeratud

                    Comment


                      #55
                      Originally posted by @ndres+Apr 20 2005, 22:52--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (@ndres @ Apr 20 2005, 22:52)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Deus@Apr 20 2005, 17:59
                      500A ... starter võtab startides mul 280A Vaene akukene .... ja ikkagi puhas A klass&#33; Tarantula omad peaks ka olema.
                      Puhas võib ju olla ja klass võib ka olla...
                      aga A-s julgen ma küll sügavalt kahelda h34r:

                      Sisselülitet saunakeris pakiruumis? Midagi selle asja juures IMHO ei klapi. [/b][/quote]
                      ega krt enne teada ei saa kui mõne omaniku käest uurida Kuskilt netist ei leidnud kaitsete väärtusi ka (kui neid on üldse seal?)
                      -

                      Comment


                        #56
                        mul on palju huvitavam probleem tekkinud seoses selle jõletisega. mitte mingeid märke pole sellest, et seda kuidagimoodi kasti külge kinnitada saab.

                        Comment


                          #57
                          Originally posted by Ali_Qiller@Apr 20 2005, 23:03
                          mul on palju huvitavam probleem tekkinud seoses selle jõletisega. mitte mingeid märke pole sellest, et seda kuidagimoodi kasti külge kinnitada saab.
                          Aga milleks siis elemendi raami küljes kruviaugud on?

                          Comment


                            #58
                            olen ma loll või pime mina küll mingeid selliseid auke ei näe millega saaks seda mingi 150-200mm paksu vineerplaadi külge kinnitada.. aga vahet pole, ma olen suhteliselt kindel, et hääl mis selline asi teeb on veel koledam kui paljukirutud kinkongil.

                            Comment


                              #59
                              Originally posted by SQ&#045;politsei@Apr 20 2005, 21:26
                              (tsenseeritud) says:
                              need on elumöllu mehed
                              (tsenseeritud) says:
                              neid ei maksa häirida
                              (tsenseeritud) says:
                              nad ei saa aru asjadest
                              Mis kuradi jama sa siin ajad ?
                              Kõik su postitused on imelikud :blink:
                              Mingi pervo oled?
                              Darkest beatz...

                              Comment


                                #60
                                Aga milleks siis elemendi raami küljes kruviaugud on?
                                Need on membraani vahetuseks kui see juhtumisi "kuulamise" käigus peaks autost välja lendama. Ja kas mitte ei käinud sinna kahte tüüpi koonused: SPL ja SQ tüüpi.
                                Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                                Comment

                                Working...
                                X