Teade

Collapse
No announcement yet.

king audio arvamused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    king audio arvamused

    niisiis mõtlen lähipäeval vist osta endale king audio kõlari 12 tollise.hind ka suht odav.tahaks siis teada mida te sellest kõlarist arvate.
    no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

    #2
    Nii, nagu mina lugenud olen pidavat see element suht saast olema.
    Rohkem kompressori eest.
    Aga endal kogemusi pole, ja ei tule kah vist...

    Comment


      #3
      tümakas 3+ kvaliteet 1
      5 punkti skaalas

      Comment


        #4
        Originally posted by heix25@Apr 2 2005, 20:44
        niisiis mõtlen lähipäeval vist osta endale king audio kõlari 12 tollise.hind ka suht odav.tahaks siis teada mida te sellest kõlarist arvate.
        osta ära, see best!

        Comment


          #5
          Mul on olnud 5 kingaudiot, ja kui järele mõtlen, siis ei tea isegi, miks.
          Igatahes oleks peale esimese ostu pidanud lõpetama.
          Ma ei soovita sulle seda kõlarit, see on P*sk.
          Kvaliteeti pole, tümakat (madalat) ka mitte.
          Mõttetu asi.
          Darkest beatz...

          Comment


            #6
            Originally posted by MosseVend@Apr 3 2005, 00:34
            Mul on olnud 5 kingaudiot, ja kui järele mõtlen, siis ei tea isegi, miks.
            Igatahes oleks peale esimese ostu pidanud lõpetama.
            Ma ei soovita sulle seda kõlarit, see on P*sk.
            Kvaliteeti pole, tümakat (madalat) ka mitte.
            Mõttetu asi.
            hea

            Comment


              #7
              Originally posted by rnzr+Apr 2 2005, 23:48--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (rnzr @ Apr 2 2005, 23:48)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-heix25@Apr 2 2005, 20:44
              niisiis mõtlen lähipäeval vist osta endale king audio kõlari 12 tollise.hind ka suht odav.tahaks siis teada mida te sellest kõlarist arvate.
              osta ära, see best&#33; [/b][/quote]
              Räägi meile ka mis seal siis best on :P

              Comment


                #8
                mul endal kaks king audio 12tollist...olen nendega praktiseerinud erinevaid kastilahendusi..olen kasutanud kaheribakõlaritest bassikatena..ja siis kinnise kastiga ja erinevate kastityypidega...hea odav element harjutamisex..kui teha korralik kast siis teeb häält ka endal praegu kodukino subbakana kasutusel 1. aga nuh heli on ka nii et kui sellest kõlarist tahta madalat bassi peab olema kast vented ja mingi 70-80 liitrit..aga sellise kastimahu juures hakkab kuidagi nõmedalt bass kumama vahepeal..aga yldiselt olen ma ise nendega rahul selle raha eest teevad häält...aga soovitax raha nati juurde panna ja osta mingi audesepoiss juba ära...sellel on kvaliteeti ja matsu isegi 8 tollise kohta rohkem kui king audio 12tolli..aa ja king audio kohta väike märkus ka et ei kannata suurt võimu eriti..mul mingi 35vatti lasen sisse nati yle selle mingi 40 peal hakkab võim klippima..et see 100w on ainult mõne mehe unistus seal peal..

                Comment


                  #9
                  nii et siis te eriti ei soovita seda kõlarit osta või mis. aga võibolla ma isegi ostan, pood vast 100m kaugusel ja hinda ka palju ju ei ole.
                  no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by &#045;kaur&#045;+Apr 3 2005, 10:12--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (-kaur- @ Apr 3 2005, 10:12)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                    Originally posted by rnzr@Apr 2 2005, 23:48
                    <!--QuoteBegin-heix25
                    @Apr 2 2005, 20:44
                    niisiis mõtlen lähipäeval vist osta endale king audio kõlari 12 tollise.hind ka suht odav.tahaks siis teada mida te sellest kõlarist arvate.

                    osta ära, see best&#33;
                    Räägi meile ka mis seal siis best on :P [/b][/quote]
                    naised turu peal rääkisid, et pidavat kuldaväärt asi olema, et nimest juba loeb ka selle välja kunnide audio

                    Comment


                      #11
                      osta parem mingi boschmann ma ei mäleta kus seda saadi (võibolla kallid kaasfoorumlased aitavad), a oli enam vähem samas hinnaklassis

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by rnzr@Apr 2 2005, 23:48
                        osta ära, see best&#33;
                        1. aprill nagu möödas juba.
                        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by rnzr+Apr 3 2005, 13:45--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (rnzr @ Apr 3 2005, 13:45)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                          Originally posted by &#045;kaur&#045;@Apr 3 2005, 10:12
                          Originally posted by rnzr@Apr 2 2005, 23:48
                          <!--QuoteBegin-heix25
                          @Apr 2 2005, 20:44
                          niisiis mõtlen lähipäeval vist osta endale king audio kõlari 12 tollise.hind ka suht odav.tahaks siis teada mida te sellest kõlarist arvate.

                          osta ära, see best&#33;

                          Räägi meile ka mis seal siis best on :P
                          naised turu peal rääkisid, et pidavat kuldaväärt asi olema, et nimest juba loeb ka selle välja kunnide audio [/b][/quote]
                          Nojah...
                          Võibolla need naised pole veel õiget bassikat kuulnudki... :P
                          Ja nendel turunaistel on ju muidugi kõik viimasepeal tehnika

                          Comment


                            #14
                            Metall- ja plastkonservidest hoia eemale.Asjatu raha raiskamine&#33;Need mõeldud rohkem värviliste "pedemajakate" ja rullnokkadega koos olema.
                            The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                            Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                            Projektide pildid
                            Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                            http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by Cheopps@Apr 4 2005, 07:10
                              Metall- ja plastkonservidest hoia eemale.Asjatu raha raiskamine&#33;Need mõeldud rohkem värviliste "pedemajakate" ja rullnokkadega koos olema.
                              aga kust sa tead et ta selline pole?

                              Comment

                              Working...
                              X