Teade

Collapse
No announcement yet.

king audio arvamused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Kui sa pead silmas King AudiA elementi, siis see on täpselt nii hea, kui selle raha eest tahta. Ei vähem, ega rohkem. Ole ettevaatlik võimsusega, sest seda ta eriti ei talu. Me Streetrace-poistega tegime ühe väikese fun-võistluse isegi sellega, et kas on võimalik sitast saia teha ja parim tulemus oli isegi täiesti talutav. 10`st elemendist 1 andist selle käigus otsad... pilte vaata http://www.ghost.ee/Images/kav/galerii_kavoistlus.htm
    Tuleb lihtsalt täiega panna!

    Comment


      #17
      Originally posted by electron@Apr 4 2005, 10:14
      Kui sa pead silmas King AudiA elementi, siis see on täpselt nii hea, kui selle raha eest tahta. Ei vähem, ega rohkem. Ole ettevaatlik võimsusega, sest seda ta eriti ei talu. Me Streetrace-poistega tegime ühe väikese fun-võistluse isegi sellega, et kas on võimalik sitast saia teha ja parim tulemus oli isegi täiesti talutav. 10`st elemendist 1 andist selle käigus otsad... pilte vaata http://www.ghost.ee/Images/kav/galerii_kavoistlus.htm
      SQ

      Comment


        #18
        siin foorumis kohe minnakse käsipidi kallele nendele vendadele,kes omavad KA.-d või küsivad nõu selle elemendi kohta-arusaamatu :unsure: ma ise ka oman 10 tollist Ka elementi....on ta sis mis ta on...kvaliteet on jh kriitikat mittekannatav...aga mis sa ikka teha saad...parema puudumisel tuleb ajada millegagi ju ikka l2bi.... minu element on 62 liitrises inverterkastis... häälitseb ju seegi natukene...mõelgem seejuures naabritele kah...võimsusetaluvus on jah 1/5 sellest mis taga kirjas...selle vastu ei ole mõtet ju vaielda KOKKUVÕTTEKS kõigile tulihingelistele foorumisõpradele:ega s*tast saia ei saa...parimal juhul vaid sepikut
        ka naabritel on kõrvad.

        Comment


          #19
          ma lihtsalt ei saa nendest meestest aru kes siin lihtsalt mustavad kõlareid ja igasuguseid väljaheidete nimesid neile panevad ,eriti "meeldis"mulle see kui üks vend ütles et võta bossmanni kõlar .midagi hullemat kui se bossmann vast ei olegi ju , ja arvan et ta on ennem kompressor kui king audio .kui inimene tahab osta seda kõlarit las ta ostab . ka sellest kõlarist saab normaalse heli välja pigistada kui teha korralik kast ja varustada ta filtritega

          Comment


            #20
            Originally posted by ahti@Apr 6 2005, 01:48
            ka sellest kõlarist saab normaalse heli välja pigistada kui teha korralik kast ja varustada ta filtritega
            ega ikka ei saa küll <_<

            Audes B-)

            Comment


              #21
              Aga mulle meeldisid need Streetrace poisid&#33; :lol: :lol: :lol: :lol:
              http://www.album.ee/user/16860279

              Comment


                #22
                @nokats: nu jah kui teha ei oska siis muidugi ei saa :P

                Comment


                  #23
                  Eks tee siis hulgi endale neid kingaudio bassikaid ja kuula mõnuga, aga ära seda teistele pähe määri, et normaalne kõlar jne.
                  Enamvähem selle raha eest saad Visatoni bassika juba, mis on nendest boscmannidest ja Kuningate Audiost minu arvates parem küll.
                  S*tast võib ju saia teha, iseasi kes seda sööb.
                  Darkest beatz...

                  Comment


                    #24
                    nii palju kui on erinevaid inimesi on ka erinevaid kuulamiseelistusi... enamasti on ju bassikas mõeldud toetama tavakastide bassiosa... keegi ei ostagi omale KA.-d et sellega naabreid peedistada... ja see on ka loll jutt, et ei saa KA.-d kastipannes normaalset bassi kätte-kui kast on tehtud elemendi järele,siis saab ikka heli ka sealt natu... :P need träänžavennad, kellel on vaja meeletut bassi, et toas lahti raputada muidugi ei rahuldu sellega, mis KA pakkuda suudab... ja veel... selle raha eest ei saagi midagi megakalli elemendi taolist heli taotleda B-) nii et ennem kui kõik klaviatuuri hakkavad äsama,mõelge ka sellele mis hinnklassist juttu on-siit ei saagi kulda soovida :lol: minu soovitus teema algatajale-TEE PROOVI JA NÄITA MEILE KA MIS VALMIS SAAD&#33;
                    ka naabritel on kõrvad.

                    Comment


                      #25
                      Originally posted by ahti@Apr 6 2005, 13:37
                      @nokats: nu jah kui teha ei oska siis muidugi ei saa :P
                      ka sellest kõlarist saab normaalse heli välja pigistada kui teha korralik kast ja varustada ta filtritega
                      kas sa mõtled normaalse heli all seda, et võimalikult kõva ühtlane ümin sellest elemendist välja "võluda", sest muud see element teha ei suuda :P

                      Comment


                        #26
                        Eks igaüks haugub oma kivi otsast. Ja loogiline,et Porche&#39;st ZAZ&#39;i ei istu, seega need, kellel miski parem riistapuu kodus, teevad KA&#39;t maha. Vaadake hindu ning seda, milleks asi mõeldud on. Ega ei saagi tahta,et mingi kolmesaja kroonine asjandus pakub muusikalist rahuldust vennikestele, kes harjunud vaid ajurakke tapva vibratsiooniga.

                        Minu poolt kõik. Eks igaüks loeb ridade vahelt välja, mis ma eelnevatest kommentaaridest arvan.

                        Comment


                          #27
                          sitast saia ei saa, saab vaid ühe kehva sepiku

                          Comment


                            #28
                            Kole-palju kriitikat tõepoolest..
                            Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                            Comment


                              #29
                              kui ma ühe kuti juures seda kõlarit esimest korda kuulsin oli see suures kastis ja 4watise võimu taga. aga asi värises ikka päris hästi. No ja bassi ta ka tegi ikka, kuigi mitte väga palju.
                              no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

                              Comment


                                #30
                                Kui ikka tõesti ei viitsi enam raha koguda, siis osta see element ära.
                                Siis saad teada täpselt kui hea või halb ta Sinu arvates on, minu arvates ta midagi head ei ole, kuigi algul olin ise ka rahul sellega.
                                Seni on se kõlar KUULATAV, kuni pole midagi paremat kuulnud, siis hakkad sellest kõlarist teistmoodi arvama.
                                Kuid, edu ehitamisel
                                Darkest beatz...

                                Comment

                                Working...
                                X