Teade

Collapse
No announcement yet.

king audio arvamused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    issandfakingjumal mis möla jälle päevakorda on tulnud!
    see juba läbitud etapp ei olegi?

    Comment


      #32
      Ei veel
      Seni, kuni see kõlar poodides müügil on, seni esitatakse ka küsimusi
      Darkest beatz...

      Comment


        #33
        mul üks küsimus et kas se king audio teeb bassi poolest ära creative inspire p380. Ühel kutil on see inspire ja bassi teeb minu arust päris hästi.
        no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

        Comment


          #34
          Jah, sellele teeb küll ära bassis, rõhu poolest küll vähemalt, kingaudio ikka 12", see on vast midagi 5" lähedale.
          Darkest beatz...

          Comment


            #35
            Originally posted by MosseVend@Apr 6 2005, 17:55
            ..., kuigi algul olin ise ka rahul sellega.
            Seni on se kõlar KUULATAV, kuni pole midagi paremat kuulnud, siis hakkad sellest kõlarist teistmoodi arvama.
            Kuid, edu ehitamisel
            Selles suhtes on sul õigus. Eks iga inimene ju areneb. Ja tuleta ennast meelde ajal kui KA kuulasid Loomulikult soovitan ka mina raha koguda ja audese 10" osta või siis midagi visatonilt, KUID ma ütlen seda, et ei audes ega visaton suuda teha paremat häält KA`st kui need valesti või kehvasti tehtud kastides on. Seal streetrace üritusel sai suhteliselt viimane sellest KA`st välja pigistatud ja ENAMUS muutis oma sitta arvamust väheke paremaks, kui oli kuulnud seda elementi heas kastis mängimas.
            Mina ütlen, et 300 krooni eest on raske midagi paremat leida. Ja esimeseks elemendisk on see väga hea. Kui oskused jõuvad niikaugele, et suudad teha sellise kasti, milles KA hästi mängiks, võid ennast tegijaks nimetada ja hea elemendi osta.
            Tuleb lihtsalt täiega panna!

            Comment


              #36
              Originally posted by electron@Apr 7 2005, 10:10
              Selles suhtes on sul õigus. Eks iga inimene ju areneb. Ja tuleta ennast meelde ajal kui KA kuulasid Loomulikult soovitan ka mina raha koguda ja audese 10" osta või siis midagi visatonilt, KUID ma ütlen seda, et ei audes ega visaton suuda teha paremat häält KA`st kui need valesti või kehvasti tehtud kastides on. Seal streetrace üritusel sai suhteliselt viimane sellest KA`st välja pigistatud ja ENAMUS muutis oma sitta arvamust väheke paremaks, kui oli kuulnud seda elementi heas kastis mängimas.
              Mina ütlen, et 300 krooni eest on raske midagi paremat leida. Ja esimeseks elemendisk on see väga hea. Kui oskused jõuvad niikaugele, et suudad teha sellise kasti, milles KA hästi mängiks, võid ennast tegijaks nimetada ja hea elemendi osta.
              Sellega panid vist sellele iidsele vaidlusele punkti.
              Mõttetu vaielda, sest igalühel majanduslik olukord ning oskused erinevad. Seega tuleks element valida vastavalt sellele.

              Comment


                #37
                kas keegi oskaks õelda head kasti mõõtmed ja inverteri pikkust ja laiust tahaks ka teada. Aga pliiz ärge pange siia mingeid linke et vaata sealt või midagi sellist.Ma tahan lihtsalt mõõtmeid.
                no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

                Comment


                  #38
                  Lõin bbp6-sse foorumist leitud andmed sisse ja sain enda arust parimaks inverteriga variandiks 70 ltr kasti ruumala ja inverter (id) kas kaks 47x200 mm või üks 103x600 :blink: mm Häälestussagedus on siis umbes 25 hz aga eriti kõrgemale ei saand panna sest siis tekkis umbes 50-60 hz peale jube küngas. Selline kast mängib vähemalt bbp6 arvates peaaegu lineaarselt 20 hz-ni kuid bass mis sealt tuleb venib hirmsat moodi ja paneb pea mitmeks päevaks valutama :unsure: Seega on minu arust parim ja lihtsaim variant teha talle umbes 50 ltr kinnine kast, kus spl hakkab vaikselt umbes 40 hz pealt langema, kuid bassi täpsus on vähemalt bbp6 arvates väga hea.

                  edit:kirjavead

                  Comment


                    #39
                    nii et siis oleks kõige parem teha 50 liitrine kast ja mõtlesin et panen vast ühe inverteri et siis 103x600. Või on kellelgi parem mõte, rääkige kui suured kastid teil on tehtud ja kas te ka rahul olete.
                    no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

                    Comment


                      #40
                      Originally posted by heix25@Apr 7 2005, 21:03
                      nii et siis oleks kõige parem teha 50 liitrine kast ja mõtlesin et panen vast ühe inverteri et siis 103x600. Või on kellelgi parem mõte, rääkige kui suured kastid teil on tehtud ja kas te ka rahul olete.
                      Noormehed, noormehed! Kutsuks teid korrale!
                      Äkki juba lõpetaks selle King Audio teema.
                      kurat, ma nägin öösel unes, et bass ja treble olid põhja keeratud

                      Comment


                        #41
                        Aga kas ma pean sinna kasti ka midagi pehmet panema ka või. kui jah siis mis seina ja kui palju.
                        no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

                        Comment


                          #42
                          Üldiselt vist esiseina voodriga ei kaeta.. siiani ei ole oma woofreid julmalt vatiini sisse "uputanud". Mõõdukalt.. kui üldse.
                          Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                          Comment


                            #43
                            Kindlasti tuleb panna.
                            Kui sa esimest kasti teed, siis soovitan katsetada igasugu asju - vähem/rohkem vatiini, kastimahu vähendamiseks täitsa kast mingi muu staffiga, eesmärgiga saada aru valjuka käitumisest erineva suurusega kastis jne.
                            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                            indrek@sac.ee, +3725174765

                            Comment


                              #44
                              Originally posted by intz@Apr 8 2005, 15:20
                              Kindlasti tuleb panna.
                              Kui sa esimest kasti teed, siis soovitan katsetada igasugu asju - vähem/rohkem vatiini, kastimahu vähendamiseks täitsa kast mingi muu staffiga, eesmärgiga saada aru valjuka käitumisest erineva suurusega kastis jne.
                              Üks "vana hea" nipp on selline,et hakkad ruumala raamatutega vähendama.
                              Nii, et ostke aga King Audio element ning hakake katsemata. Saate kogemusi ning näete, kuidas kasti juures teatud tegurite muutmisega kõlaomadused ning elemendi käitumine muutub.
                              Puhas teooria tuupimine foorumi vahendusel pole see, mida saad teada just praktikas.

                              Comment


                                #45
                                aga mul on nüüd sääne mark lugu et ei oska arvutada mis mõõtmetega see 50 liitrit olema peab. sorri aga ma 13 a vana ja ei mõista säänest värki.
                                no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

                                Comment

                                Working...
                                X