Teade

Collapse
No announcement yet.

king audio arvamused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    sorri aga ma 13 a vana ja ei mõista säänest värki.
    :lol:

    Kas sind unustati kooli panna? See on päris kasulik koht kus igasugu asju õpetatakse. Ntx kasti ruumala arvutamiseks tuleb korrutada külgede pikkused. Kasutades detsimeetreid saad tulemuse liitrites... See on nii keeruline jutt, ega sa vist aru ei saa?
    Kõlli puhul arvestatakse sisemisi mõõte ehk õhu hulka mis kasti jääb. Maha läheb ka valjuka ruumala.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #47
      ma käin küll koolis, aint matemaatikast ei sa nagu eriti aru. Ja ma ei saa ikka aru kuidas seda arvutada või võiks juba keegi ära arvutada, oleks paljudel parem .
      no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

      Comment


        #48
        kurat, ma nägin täna unes et mul võimul olid bass ja treble põhja keeratud :wacko:
        kurat, ma nägin öösel unes, et bass ja treble olid põhja keeratud

        Comment


          #49
          võiks juba keegi ära arvutada, oleks paljudel parem .
          Sa arvad, et siin foorumis on palju selliseid, kes ei oska ruumala arvutada
          Ntx 300x350x500 on 52,5 liitrit, siit valjuka ja inverteri maht maha ja ongi paras.

          SQ, mis sinu eksistentsi mõte on?
          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

          Comment


            #50
            Originally posted by Elukaz@Apr 8 2005, 17:57
            võiks juba keegi ära arvutada, oleks paljudel parem .
            Sa arvad, et siin foorumis on palju selliseid, kes ei oska ruumala arvutada
            Ntx 300x350x500 on 52,5 liitrit, siit valjuka ja inverteri maht maha ja ongi paras.

            SQ, mis sinu eksistentsi mõte on?
            Elukaz, minu point on see, et teha selgeks selline asi sulle, et lambijuhe ei sobi kõlarikaabliks :wacko:
            kurat, ma nägin öösel unes, et bass ja treble olid põhja keeratud

            Comment


              #51
              Kaevasid mu postid läbi, et põhjust leida? :lol:
              Seleta siis kõigile, kes lambijuhet kasutavad, miks nad peavad sind kuulama ja oma lambijuhtmed välja vahetama.
              Mis kasutajanime all sa muidu tegutsed?
              Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

              Comment


                #52
                ma mõtlesin et teen ühe inverteri, aga siis märkasin et selle ühe inverteri pikkus on kasti pikkusest palju suurem. mõtlesin siis et äkki võiks siis teha inverteri lühema. Kas se muudab ka siis helis midagi või tuleb üldse peenikesem inverter osta.
                no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

                Comment


                  #53
                  Originally posted by heix25@Apr 8 2005, 20:56
                  ma mõtlesin et teen ühe inverteri, aga siis märkasin et selle ühe inverteri pikkus on kasti pikkusest palju suurem.
                  Pikema mahutad ära näiteks torupõlve abiga aga lühemaks saaks ainult diameetri vähenemise arvelt sest muidu tekib 50-60 hz peale küngas, kui häälestussagedus tõuseb, nagu ma ka enne rääkisin. Tegelikult soovitaks ikka kinnist varianti, sest see on ka lihtsam teha ja eksimisvõimalus väike,aga eks sa ise lõpuks otsusta

                  Comment


                    #54
                    Originally posted by Elukaz@Apr 8 2005, 20:39
                    Seleta siis kõigile, kes lambijuhet kasutavad, miks nad peavad sind kuulama ja oma lambijuhtmed välja vahetama.
                    :wub:
                    kurat, ma nägin öösel unes, et bass ja treble olid põhja keeratud

                    Comment


                      #55
                      Esimest korda king audiot kuuldes müdistas ta paremini kui ma ette kujutasin.Esimest korda Audest kuuldes müdistas ta paremini kui 10 king audiot ja seal oli kvaliteet .
                      Niiet ma kogusin pappi ja ehitasin omale Audes 100w-100-6'e basssoundmani arvutatud inverter kastis.
                      Mina isiklikult ei soovita king audiot ültse.Koguge raha,ja vaatake netist kasti mõõtmed ja saate hea kõlari.Siis pole pärast seda probleemi, et pärast peaks uue kõlari ostma.Tee kohe esimene kõlar selline mis sulle endale kõige rohkem meeldib.Tuppa on Audes ikkagi parim.
                      Mäll-mäll

                      Comment


                        #56
                        Originally posted by feel_the_bass@Apr 8 2005, 21:53
                        Tuppa on Audes ikkagi parim.
                        kuldsed sõnad
                        kurat, ma nägin öösel unes, et bass ja treble olid põhja keeratud

                        Comment


                          #57
                          Originally posted by SQ&#045;politsei+Apr 9 2005, 00:05--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (SQ-politsei @ Apr 9 2005, 00:05)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-feel_the_bass@Apr 8 2005, 21:53
                          Tuppa on Audes ikkagi parim.
                          kuldsed sõnad [/b][/quote]
                          Huvitav miks ta parim on. Olete te kunagi Visatoni 10&#39;&#39; kuulnud. Näiteks W250S on väga hea valjukas. Kuigi ma ei tea kas ta on parem kui audes kuna pole lihtsalt audest kuulnud.
                          Tõnis

                          Comment


                            #58
                            Pikema mahutad ära näiteks torupõlve abiga aga lühemaks saaks ainult diameetri vähenemise arvelt sest muidu tekib 50-60 hz peale küngas, kui häälestussagedus tõuseb, nagu ma ka enne rääkisin. Tegelikult soovitaks ikka kinnist varianti, sest see on ka lihtsam teha ja eksimisvõimalus väike,aga eks sa ise lõpuks otsusta
                            aga mis see torupõlv endast kujutab???.
                            no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

                            Comment


                              #59
                              torupõlve kasutatakase siis kui on vaja toru pöörata. nt kui on vaja sirget toru paremale pöörata pannakse põlv vahele
                              kas sa siis kuskil sellist asja näinud ei ole? mõnes ehitustarvete poes oled ikka käinud??

                              Comment


                                #60
                                aa et siis inverteri pikkus tuleks jätta sama aga inverter ise võib siis olla nagu kõver.
                                no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

                                Comment

                                Working...
                                X