Teade

Collapse
No announcement yet.

king audio arvamused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    panin nüüd vatiini ära ja vaatasin et inverteri otsa ja vatiini vahel on maru väike vahemaa, natsa alla 5cm.
    http://images.koffer.ee/uploads/dec5bb1a4e.jpg. Äkki peaks inverterit lõikama või mida arvate.
    no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

    Comment


      #77
      Mina ei lõikaks, kuna endal on sama moodi ja eriti nagu aru ei saa, et segaks.

      Comment


        #78
        kas se teeb midagi kõlarile kui se on nõrgema võimu taga kui kõlaril vaja oleks.
        nimelt mul on muusikakeskuse taga kõll mis on 2x10w rms. muusikakeskus muidu sharp CD-410.
        no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

        Comment


          #79
          kas se ei rikuks siis ära elementi või võimendit kui ma kuulaksin tolle muusikakeskuse taga.
          no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

          Comment


            #80
            Kas antud keskuse takistus 6oomi? Siis pika peale võib see saatuslikuks saada, eriti kui helitugevus piiri peal.
            Kõlari takistus peaks olema samaväärne või suurem võrreldes võimendiga, siis ei teki probleeme.

            Comment


              #81
              täpselt
              kui rahulikult kuulad ma mõtlen et päris põhja ei pane siis ei teki probleemi

              Comment


                #82
                Originally posted by heix25@Apr 2 2005, 20:44
                niisiis mõtlen lähipäeval vist osta endale king audio kõlari 12 tollise.hind ka suht odav.tahaks siis teada mida te sellest kõlarist arvate.
                mul on üks 6,5" element mis mängib heas kastis sitaks paremini kui KA endal üks müdiseb ja teine element vedeleb :lol:

                Comment


                  #83
                  Eks sa tõesta, et ta paremini mängib. Enne ei ole mõtet tulla seletama.
                  Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                  Comment


                    #84
                    Originally posted by rnzr+Apr 2 2005, 23:48--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (rnzr @ Apr 2 2005, 23:48)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-heix25@Apr 2 2005, 20:44
                    niisiis mõtlen lähipäeval vist osta endale king audio kõlari 12 tollise.hind ka suht odav.tahaks siis teada mida te sellest kõlarist arvate.
                    osta ära, see best&#33; [/b][/quote]
                    ei ütleks küll et see KA SEE "BEST" ON&#33;&#33;&#33;&#33; ... :unsure:

                    Comment


                      #85
                      Midagi vanemat ei olnud üles surkida? Kui sa tiba loeksid teemat mõttega saaksid aru, et asi on siiski irooniaga öeldud
                      Teemasse siis niipalju, et soovitan sul osta kasutatult mõni vana vene võim tiba väiksema võimsusega kui see KA element(numbrid valetavad, pärast lased läbi ka) mis oleks ntx 4 oomi, et asi kindlaks muuta. Kardan, et sa väga valjult sealt keskuse tagant seda mängima ei pane(oletan, et oled noor bassihull veel).

                      Comment


                        #86
                        muusikakeskuse kõllid on 8 oomi. Nii et eriti ei tasu nagu mängima panna. aga äkki ikka proovida võib ju kuidas mängib seal, nii tasakesi kuulates. :P
                        no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

                        Comment


                          #87
                          Originally posted by VieX@Apr 27 2005, 17:03
                          Eks sa tõesta, et ta paremini mängib. Enne ei ole mõtet tulla seletama.
                          ma olen teinud piisavalt nedi king audio kaste :lol: ,et öelda t see pask on kvaliteeti ei ole&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

                          Comment


                            #88
                            Mitte seda ei pidanud sa tõestama, vaid oma 6.5" paremust. Ja üleüldse oli see piltlikult öeldud.
                            Neid "muidu-ütlejaid" on siin piisavalt.
                            Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                            Comment


                              #89
                              Ah, mis siin ikka jaurata sel teemal. Oma nime ta ei vääri ning müügil vaid raha teenimise eesmärgil. Kel raha vähe, ostku ära ja kuulaku. Kes ei taha enda kõrvu rikkuda, kogugu raha juurde.

                              Comment


                                #90
                                Originally posted by VieX@May 1 2005, 20:55
                                Mitte seda ei pidanud sa tõestama, vaid oma 6.5" paremust. Ja üleüldse oli see piltlikult öeldud.
                                Neid "muidu-ütlejaid" on siin piisavalt.
                                muidu see 6,5" element on AUDIO PRO tunduvalt parem ja miks jamada selliste asjadga mis tekitavad ksimusi ja peavalu

                                Comment

                                Working...
                                X