Teade

Collapse
No announcement yet.

Bassikõlari ehitus Visaton WS20E-ga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    4 oomi suht hea stabiilne asi ja endal head kogemused T seeriaga saab peris kena soundi ... minu kuulmisele ja maitsele
    -

    Comment


      #17
      See sõltub võimust, mida plaanid soetada. Väga paljud võimud 8-16 oomi on, kuid on ka 4-16. Kui ostad 8 oomise siis on suhteliselt kindel, et võid võimule järgi panna. Mina soovitaks seda.
      Tuleb lihtsalt täiega panna!

      Comment


        #18
        vastupidi, väiksemate oomidega on lihtsam võimule ülekoormust tekitada, 4 oom stable võimuga on suht kindel et võid 4 ja ülespoole järgi toppida mitte et 8 oomisele 4 oom koormust! Saab ka nii et 8 oom võimule 4 oom järgi aga siis tuleks volume nupuga ettevaatlik olla ... just põletasin ühe võimu maha :lol:
        -

        Comment


          #19
          Aitäh siis kõigile soovituste eest ,sai siis valitud WS20E
          Nüüd siis paluks et keegi hea inimene arvutaks kasti mõõdud.Kahjuks ei oska ise seda Bassboxi kasutada.
          Andmed:
          • 20 cm (8'&#39
          • Pikaajaline võimsustaluvus: 80 W
          • Lühiajaline võimsustaluvus: 120 W
          • Nominaalimpedants: 4 või 8 Oomi
          • Taasesitatav sagedusriba: fu - 7000 Hz
          • Keskmine helirõhk: 88dB (1W / 1m)
          • Resonantssagedus: 45Hz
          • Magnetinduktsioon: 0,85 Tesla
          • Magnetvoog: 400 uWeber
          • Võnkepooli diameeter: 3 cm
          • Väljalõike diameeter: 18,6 cm
          • Maksimaalne käigu pikkus: 12 mm
          • Netokaal: 1,3 kg

          Link: http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...6#!240-1056
          Plaan teha ühe inverteriga kast.
          Paluks siis kõrgust ,laiust ,sügavust ja inverteri toru mõõtmeid.

          Comment


            #20
            see element on juba bbp's adnmetes olemas.. .. aga kui ikka ei oska midagi teha.. siis äkki annad mingid soovitavad mõõtmed.. ja materjali.. millest teha..(kui paksust).. .. ja mida sellega teha kavatsed? (muusika, filmid..jne..)

            Comment


              #21
              No eelkõige tahaks kuulata muusikat,vahest harva võibolla filme vaadata.
              Otsisin ta Bassboxist üless aga kasti mõõtmeid ma ikka leida ei oska.
              Materjaliks tahaks ikka kasutada vineeri ,aga seda pole veel muretseda jõudnud
              ,siin ka küsimus et kus saaks Pärnus odavalt vineeri osta. Endal oleks kohe võtta saepuru plaati ~250mm paks aga see ei pidavat just kõige parem kasti ehituseks olema.Niiet jääks ikka vineeri juurde ,kui paks seda ei oska öelda.
              No mõõtmed võiks umbes olla : kõrgus-470mm,laius 350mm,sügavus -400mm
              ei oska aga mõelda ega öelda kas need mõõdud sobivad.

              Comment


                #22
                Valid sobiva kasti tüübi ja kuju ja vajutad "optimum".
                25 plp peaks täitsa norm olema.
                Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                Comment


                  #23
                  No kui ma optimum vajutan annab ta mulle ilgelt suure kasti,mingi meeter kõrge,ei tahkas nii suurt.Kui panen liitriteks 25 siis annab sügavuse 181mm,tahaks ikka veits sügavamat.
                  Kui kellegil järsku ennem selle elemendiga kokkupuudet olnud ,siis võik öelda millised need kasti mõõdud olla võiks.

                  Comment


                    #24
                    kui ma ei eksi siis see element tahaks kinnist kasti ?? vähemalt BBP soovitab "soojalt" kinnist kasutada.. !?..

                    Comment


                      #25
                      Optimum annab kinniseks 23 liitrit, ise tead kuidas külje pikkused jagad.
                      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                      Comment


                        #26
                        Ei tea kas juhtub midagi väga hullu kui teha vented box?
                        Aga nüüd siis selline küsimus et kas keegi on kursis kust saaks pärnus odavalt vineeri,arvatavasti ehituspoed aga järsku kuskil mõni vineeri kombinaat või mõni puidu tsehh.

                        Comment


                          #27
                          Mina kasutan neid S-150 bassielementidena, kuna õiged läbi läksid. Istuvad sinna kasti hästi, midagi saagima ei pea ja häält teevad ka hästi, kuigi see S-150e kast jah oma olemuselt suht vale nede jaoks.

                          Comment


                            #28
                            Palju õnne kes hiljuti Visatoni kaupa tevalost võtsid, saite 25% vasta pükse.
                            Mina kaasa arvatud.
                            Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                            Comment


                              #29
                              Aitähh sis veeel kord kõigile ,aga läks nüüd nats aega mööda ja hakkas kripeldama kas on ikka kinnine kast kõige parem,millest sõltub see millist kasti teha. Bassbox andis kinnise .
                              Järsku veel keegi oskab oma kogemustest soovitada.

                              Comment


                                #30
                                Originally posted by Elukaz@Apr 26 2005, 11:15
                                Palju õnne kes hiljuti Visatoni kaupa tevalost võtsid, saite 25% vasta pükse.
                                Mina kaasa arvatud.
                                Hell Yee!! Vedas, et raha otsa sai. Muidu oleks sama vea teinud! Mul oli plaanis mingi 5 elementi osta h34r: h34r:

                                Comment

                                Working...
                                X