Teade

Collapse
No announcement yet.

Aktiivwoofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Aktiivwoofer

    Mul on aktiiv-supakas võimu taga, kus on väljund ainult passiiv supaka jaoks. Keerasin supaka tagant võimsuse hästi väikeseks, et isegi hästi valjult kuulates üle peksma ei hakkaks. Asi nagu toimib. Kas võib nii edasi tööle jääda või oleks supakas mõtekam passiivseks teha.

    #2
    ei tea kas mitte need kaks võimu üksteisele haiget ei tee ve las mõni targem onu seletab aga kui subbaka aktiiv võim liiga võimas on ja see üle peksma hakkab siis võiksid tõesti mõelda lahjemale võimule

    Comment


      #3
      Originally posted by valparaiso@May 16 2005, 14:22
      ei tea kas mitte need kaks võimu üksteisele haiget ei tee ve las mõni targem onu seletab aga kui subbaka aktiiv võim liiga võimas on ja see üle peksma hakkab siis võiksid tõesti mõelda lahjemale võimule
      üle ei peksa, kui selline variant supaka võimule liiga võib teha, siis pole hullu, peaasi, et põhivõimule see viga ei tee

      Comment


        #4
        Issand jumal halasta!
        Sama hästi võiksin ma panna 5 võimendit jadamisi teineteise järele. sul on 2 võimalust: korjad supakalt aktiivvõimendi vahelt ära. või leiad võimendi millel oleks aktiivsupaka väljund. muidu toimides jääd halvemal juhul ilma nii supakavõimust kui ka sellele eelnevast võimust.

        Comment


          #5
          kas selle reguleeritava sagedusfiltri saab ka kuidagi nii ära eemaldada, et seda edaspidi kasutada. Äkki annab keegi nõu kuidas oleks kõige targem toimida.

          Comment


            #6
            Originally posted by saajatz@May 16 2005, 15:03
            Issand jumal halasta!
            Sama hästi võiksin ma panna 5 võimendit jadamisi teineteise järele.
            aktiivwoofriga ongi ju põhimõtteliselt 2 võimendit jadamisi. Signaali tugevus on ainult tunduvalt lahjem kui mul passiivsupaka jaoks tuleb. Mis seal siis põhimõtteliselt peeti võib minna? ma olen mingi 2 kuud niimoodi kuulanud ja midagi põlema pole hakanud B-)

            Comment


              #7
              sul on 2 võimalust: korjad supakalt aktiivvõimendi vahelt ära. või leiad võimendi millel oleks aktiivsupaka väljund.
              On ka kolmas võimalus, jätta nii nagu on või panna juhtme peale pingejagur/potekas. Mis sest et 2 võimu järjest on, ega selle pärast midagi lõhkuma ei pea hakkama. Seda enam kui supaka võimust poogen on ja esimesele võimule ei saa asi liiga teha.
              Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

              Comment


                #8
                konstanteerin fakti:LOLLUSEL EI OLE PIIRE!!! :lol: (igal) võimendusel on olemas väljund,millest on võimalik viia signaal edasi kas teise võimendusse vms. see on viimane lollus,kui panna teine võimendus esimese võimu kanali järgi kõikseelihtsam moodus on minna poodi ja osta kolmik-see jagab juba seadmest signaali pooleks vajalikele võimudele. kolmik ei maksa ka palju-max 50.-raha. igaljuhul odavam kui hakata otsima elektroonikut kes teeks söehunnikust uuesti arvuti :lol: edu katsetamisel!
                ka naabritel on kõrvad.

                Comment


                  #9
                  kirjavead mõtlesin võimendust mitte arvutit-hommikul uni peal veel
                  ka naabritel on kõrvad.

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by 35AC-021@May 18 2005, 08:12
                    konstanteerin fakti:LOLLUSEL EI OLE PIIRE!!! :lol: (igal) võimendusel on olemas väljund,millest on võimalik viia signaal edasi kas teise võimendusse vms.
                    väljund olemas jah, aga kui ma volüümi keeran ei muutu sellest väljundi signaal tugevamaks (supakas valjemaks ei lähe). Selleks peaksin iga kord supaka taha ronima ja bassi parajaks keerama, see ju jama variant. Võimul on muidu aktiivsupaka väljund ka olemas, aga sellele ka miskipärast volüümi nupp ei mõju.

                    Kas siis tõesti on võimalik võimule ka liiga teha niimoodi ühendades nagu mul on? Ise arvan küll, et ainuke asi mis võimalik läbi kärsatada on supaka võimu sisend- sellest oleks poogen. Võim ise on liiga kallis, et seda läbi kõrvetada.

                    Comment


                      #11
                      niisiis see väljund on otse ühenduses sisendiga-vahel võib olla filter kõrgete äralõikamiseks. siin aitaks abinõu,kui võtaksid kasutusele iseseisva eelvõimu(ntx. Estonia oma)-siis oleks asi korras-saadad signaali esmalt CD-lugejalt(st.signaalallikast) Estonia eelvõimendusse-sealt edasi hetkel olemasolevasse võimendusse ja sis sealt edasi aktiiivsubakasse.asi lahendatud. suht kallis variant-ise jääksin ikkagi "kolmiku" juurde-volumet regullid sis signaaliallikast kui on võimalus selleks.

                      hetkel sinu systeem on sama töökindel nagu istuda palja tagumikuga nõgesepõõsasse ja loota et kõrvetada ei saa-halvimal juhul põlevad maha nii võim kui aktiivsubaka võim takkajärele.ei ole ju mõtet mängida püromaani-odavam on asjale l2heneda teiste võtetega ja natukene oma systeemi ümber ehitada-mõeldavaim variant sulle oleks "kolmik".nii saad asjad omavahel sõltumatult tööle ja kärtspauku ka ei ole oodata :lol: edu katsetamisel sis. kui on veel kysimusi anna aga tulla!!
                      ka naabritel on kõrvad.

                      Comment


                        #12
                        Aga see pingejaguri teema. Kas kuidagi seda võimendist tulevat signaali saaks nõrgemaks muuta- nii ligilähedaseks aktiivsupaka väljundi omale?

                        Comment


                          #13
                          miks ajada asja nii keeruliseks ja kalliks?ei ole ju mõtet hakata algratast leiutama <_< OSTA OMALE KOLMIK VAHELE JA ASI LAHENDATUD. kui tahad eriti mugav olla sis võid muretseda omale ka eelvõimenduse lisana nii subaka kui teise võimu ette. ma ei saa aru milles on probleem?kas inimene ei oska lugeda w on asi põikpäisuses?? :angry:
                          ka naabritel on kõrvad.

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by tuussa@May 16 2005, 12:57
                            Mul on aktiiv-supakas võimu taga, kus on väljund ainult passiiv supaka jaoks. Keerasin supaka tagant võimsuse hästi väikeseks, et isegi hästi valjult kuulates üle peksma ei hakkaks. Asi nagu toimib. Kas võib nii edasi tööle jääda või oleks supakas mõtekam passiivseks teha.
                            Rebi see võimendus oma aktiivsupakast välja ja müü mulle maha &#33; Mis supakaga tegu on?

                            Comment


                              #15
                              passiivsubakaga ei ole jah seda probleemi- aga kas on mõtet hakata töötavat tervikut lõhkuma?? mina teeksin oma valiku "kolmiku" kasuks-see kõige otstarbekam minuarust
                              ka naabritel on kõrvad.

                              Comment

                              Working...
                              X