Teade

Collapse
No announcement yet.

W300 bassikõllid (oli: 2x2xT200 bassikõllid)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    W300 bassikõllid (oli: 2x2xT200 bassikõllid)

    Tahaks nendele kõlaritele natuke bassi juurde anda -> http://teet.pri.ee/heli/k6llid.jpg (tegemist on mingite 12" lairiba elementidega kastidega)
    Plaan on ehitada kaks umbes 90l mahuga inverterkasti, kus mõlemas kastis oleksid 2 Visaton T200 valjukat sees (valisin need valjukad oma hea hinna- ja kvaliteedisuhte pärast). Mida targemad mehed sellisest projektist arvavad?

    #2
    Visaton T200 kas see sobib su jõhkraks tümakaks see nagu rohkem siuke kodukino värk

    Comment


      #3
      Originally posted by mtvx@May 18 2005, 20:21
      Visaton T200 kas see sobib su jõhkraks tümakaks see nagu rohkem siuke kodukino värk
      nagu WTF mees?


      põhjendust palun.

      Comment


        #4
        Originally posted by teett@May 18 2005, 12:40
        Tahaks nendele kõlaritele natuke bassi juurde anda -> http://teet.pri.ee/heli/k6llid.jpg (tegemist on mingite 12" lairiba elementidega kastidega)
        Plaan on ehitada kaks umbes 90l mahuga inverterkasti, kus mõlemas kastis oleksid 2 Visaton T200 valjukat sees (valisin need valjukad oma hea hinna- ja kvaliteedisuhte pärast). Mida targemad mehed sellisest projektist arvavad?
        90 Liitrit on JÕHKRALT palju. kui tahad parimat tulemust - jää äraproovitud variandi juurde, siiamaani pole vähemalt mina paremat saavutanud, ja ei usu et ka niipea saavutan - 35L ja 75x210 toru.

        Comment


          #5
          Sul on selles 35l kastis üks element? Järelikult kahele elemendile sobiks siis 70l kast. St. et minu pakutud 90l nii jõhkralt palju polegi.

          Comment


            #6
            Sai hoopis üks visaton W300 valjukas ära tellitud. Saab proovida, mida ta endast kujutab ja võibolla tellib hiljem ühe veel.

            Comment


              #7
              Läksid T200 ostma, aga müüja rääkis augu pähe?
              Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

              Comment


                #8
                Plaan on ehitada kaks umbes 90l mahuga inverterkasti, kus mõlemas kastis oleksid 2 Visaton T200 valjukat sees
                sellest eeldasin, et 90 liitrit elemendile - kummalgi elemendil oma kast.

                Comment


                  #9
                  Originally posted by Elukaz@May 19 2005, 12:50
                  Läksid T200 ostma, aga müüja rääkis augu pähe?
                  Ei, küsisin isa käest kas ta on nõus mu projekti natuke sponsoreerima ja kuna ta on kunagi bändis bassi mänginud, siis ta tahtis ikka midagi enamat saada kui see 8" valjukas B-)

                  Comment


                    #10
                    Mnjah, sellel W300 valjukal on magnet lahti liimist Juba väiksel võimsusel hakkas ebameeldivat häält tegema. Tuleb ka Visatonilt praaki.

                    Comment


                      #11
                      No, tahaks muljeid kuulda ja pilte näha kui võimalik.

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by teett@May 20 2005, 19:51
                        Mnjah, sellel W300 valjukal on magnet lahti liimist Juba väiksel võimsusel hakkas ebameeldivat häält tegema. Tuleb ka Visatonilt praaki.
                        Kui tevalost päris, siis vahetatakse ringi.

                        Comment


                          #13
                          Sain juba uue valjuka kätte.
                          Üks pilt siis -> http://teet.pri.ee/heli/w300.jpg
                          Muljetest on veel vara rääkida, sest ma pole saandu asja korraliku võimu taga ja suuremas ruumis proovida (mu väiksest toas saab ise kõllikast :P) VÕimuks on praegu 2xTDA7294 sillas, mis minu mõõtmiste järgi annab umbes 120W välja.
                          Mis edasi: kindlasti tuleb kastile peale katteriie, nurgad ja sangad. Ühenduspesa tuleb ilmselt XLR.

                          Comment


                            #14
                            vabandust et see küsimus teemasse ei lähe aga kuidas sa seda võimsust mõõdad millega ??
                            veel vabandust teema algatajale

                            Comment


                              #15
                              Arvutist söötsin 200Hz (tegelikult mõõdetakse võime 1kHz peal, 200Hz kasutasin sellepärast, et minu elemendi takistus on 200Hz peal 8 oomi) siinust sisse võimule ja ossiga vaatan, mis pinge juures siinus enam ühtlane pole st. tekib moonutus. Võimsuse saab arvutada valemiga N=U^2/R
                              Võimendite mõõtmisest on pikemalt juttu -> http://www.salupa.exe.ee/index.php?l...tmine&menu=voi

                              Comment

                              Working...
                              X