Teade

Collapse
No announcement yet.

Mis vahe on bassi kõllil ja subwooferil?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Seda minagi, klubidest ja tümpsuautodest lähen suure kaarega mööda. A korra aastas ikka rock-kontserdil käin...
    Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

    Comment


      #17
      Seda ma arvasingi
      See tähendab siis seda, et need inimesed kellel on rohkem kui 100W kõlarid, on s..tad naabrid.
      Logitech on parem kui Creative!

      Comment


        #18
        Originally posted by Barbarian@Jun 7 2005, 16:19
        Seda ma arvasingi
        See tähendab siis seda, et need inimesed kellel on rohkem kui 100W kõlarid, on s..tad naabrid.
        Minul on lähimad naabrid 200m kaugusel ja nemad küll millegi üle ei kurda.

        sorri et tähenäria olen
        Kevad- Till tõuseb ja hernes tahab keppi

        Comment


          #19
          Originally posted by Barbarian@Jun 7 2005, 16:19
          Seda ma arvasingi
          See tähendab siis seda, et need inimesed kellel on rohkem kui 100W kõlarid, on s..tad naabrid.

          A kui mul oleks naaber, kes päev läbi kuulaks täisvõimsusel Meie Meest, Nexust jne, hangiksin ma Cerwin Vega kõllid ja vastava võimendi ning kuulaks päev läbi Mozarti, Bachi, Beethovenit, Händelit, Vennaskonda, Rujat, Ultima Thulet jne jne... Ja hommikuseks äratajaks oleks raudselt Beethoveni 9. sümfoonia. Ja äratus oleks punkt kell kuus. Maksimaalselt 2 kuuga oleks naabri korter tühi. Räägime uuesti s*ttadest naabritest
          Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

          Comment


            #20
            Originally posted by Barbarian@Jun 7 2005, 13:48
            ...mõni vend autos kuulab nii et kõrvad lukkus. ...Kas see ajule ei mõju?...
            Lohutuseks on see et kui mõistusele mõjubki, siis ISE sellest mingi tasemini veel aru ei saa ja esialgu ka kurta ei oska, teised inimesed kõrvalt märkavad seda mõju varem. Tegelikult ka kõrvaltvaatajatel pole võimalik seda objektiivselt hinnata, kuna võrdlusmaterjal puudub (pole kusagilt võtta võrdlemiseks sedasama mõjutamata indiviidi). Mõistuse erksust saab mingil määral mõõta vaid keerukate testidega, alles raskematel juhtudel või vahetult peale mõjutamist (jääknähud ja nende kestvus) oleks ka elektroentsefalograafiga midagi avastada...
            Kuulmiskahjustusi on palju-palju lihtsam uurida, esmase ettekujutuse ja graafiku saab juba kümne minutiga. Näiteks kõrvulukustava müra saatel kestvam töötamine teeb kuulmisele selgelt registreeritava jääva kahjustuse, audiogramm (tundlikkuse sageduskõver) saab üsna sakiline ja üks või mitu sagedusvahemikku jäävad kehva tundlikkusega. Samuti võib endale jääva kuulmiskahjustuse tekitada väga valju muusikaga (nagu noorte pidudel ikka kombeks), soovitan sellega ettevaatlik olla et hiljem mitte kahetseda. Kohin kõrvades peale mürarikast tööpäeva või valju kontserti peaks juba manitsema ettevaatusele ja korduvad nähud annavad põhjust külastada kõrvaarsti audiogrammi tegemiseks.
            Elektroonika töötab suitsu baasil.
            Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
            Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

            Comment


              #21
              Selle pähehakkamisega mul selline lugu, et kui kuulasin Estoniate originaal bassikõlaritega, hakkas see kohe pähe, aga praegu seisavad need Estoniad nurgas ja kuulan teiste Estoniatega, millel on Audes 75W87-4 bassid. Nende hääl palju mahedam ja ei hakka peale kah. Need on siis Technics SA-EX320 ressiivri taga, kuid tahaks palju enamat.

              Comment


                #22
                Vot ei saa aru, milleks siis osta endale nii võimsad ja kallid kõlarid kui nenede ressurse ära ei kasuta?
                Creative 5.1 odav, hea, mõttekas, rohkem polegi vaja!
                Logitech on parem kui Creative!

                Comment


                  #23
                  Originally posted by Barbarian@Jun 13 2005, 12:59
                  Vot ei saa aru, milleks siis osta endale nii võimsad ja kallid kõlarid kui nenede ressurse ära ei kasuta?
                  Creative 5.1 odav, hea, mõttekas, rohkem polegi vaja!
                  sat. kõlarid on jah head aga subakas... Subakas kergelt öeldes löriseb.
                  Kevad- Till tõuseb ja hernes tahab keppi

                  Comment


                    #24
                    O ja see subwoofer on küll jama.
                    Huvitav kas seda kuidagi mingi teise väljukaga sendada saaks.
                    Logitech on parem kui Creative!

                    Comment


                      #25
                      8" Visatoni või Audese valjukas, vineerist kast ümber, kasti veel see Creativi võimendi ja on hää küll. Kuigi mina ise eelistan kahte suurt kuuele väiksele
                      Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                      Comment


                        #26
                        voo kas selline variant on ka võimalik et ma creative subwooferi asemel, panen T200 elemendiga subwooferi.
                        Sest kui volume põhja keerad creative sub ei anna enam bassi vaid tõmbleb edasitagasi.
                        Logitech on parem kui Creative!

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by Barbarian@Jun 14 2005, 10:56
                          voo kas selline variant on ka võimalik et ma creative subwooferi asemel, panen T200 elemendiga subwooferi.
                          võimalik on aga ise asi see kas see creative võim talle sobib.
                          NB: ma mõtlesin sobivust oomide koha pealt.

                          Comment


                            #28
                            Barbarian ei te midagi oomidest, aga kui ma katsetan ega seal midagi läbi ei kärssa.
                            Ühendan T200 ja creative võimuga ja keeran volume põhja, kui kõik korras on jättangi niimodi.
                            Logitech on parem kui Creative!

                            Comment


                              #29
                              Creative subakas on 4 oomine.
                              Kevad- Till tõuseb ja hernes tahab keppi

                              Comment


                                #30
                                Ja t200 on ka 4 oomine ju
                                Logitech on parem kui Creative!

                                Comment

                                Working...
                                X