Teade

Collapse
No announcement yet.

Boschmann V-1250SNi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    800eek+

    Comment


      #17
      kust sa need elemendi andmed said ma võtsin bochmanni kodukalt ja oli hoopis teist sugused nimelt
      http://www.boschmann.com/images/parameter/...t/V-1250SNI.pdf
      ja nende andmete järgi arvutades sain kõige paremaks 156l inverterkast ja inverter 15.48cm pikk ja 10.20 laiuse toruga. Selline kast on tuunitud üsna madalale nimelt 25.40 Hz. Niiet äkki võtaksid paremad kasti ehitajad ka sõna kuidas oleks parem.

      Comment


        #18
        noo mis suppakast saanud on

        Comment


          #19
          Vs: Boschmann V-1250SNi

          Mul sama probleem , et vaja teha kasti samale woofrile aga ei tea mis mõõtudega ? Äkki see kes on juba valmis teinud enda kasti annaks mõõte`?!!

          Comment


            #20
            Vs: Boschmann V-1250SNi

            No miks sa ei loe õeldi ju kasti sisemised möödu 320x320x320mm. Se teeb siis umbes 32,8 L

            Comment


              #21
              Vs: Boschmann V-1250SNi

              Endal ka sama mure, et vaja kast ehitada sellisele. OK 320x320x320 on sisemõõdud, aga inverter? Pikkus/diameeter?

              Comment


                #22
                Vs: Boschmann V-1250SNi

                Kas sa ei lugenud teemat minu meelest öeldi alguses selgelt et nende 320x320x320 mõõtudega tuleb teha kinnine kast
                CASH

                Comment


                  #23
                  Vs: Boschmann V-1250SNi

                  Sry, vähe unesegane. Kuidagi väike tundub see... Kas keegi ei oska äkki öelda inverteriga varianti? Olen kuulnud et pidavat paremini lammutama. Võim on Arizona Eagle 2x60 W

                  Comment


                    #24
                    Vs: Boschmann V-1250SNi

                    mulle soovitati sellele teha inverter kast 44.5 hz kuna xmax ainult 10mm siis ei mängi see väga madalale aga muidu kast sai 75l 73x47.5x30cm ja hääl on super

                    Comment

                    Working...
                    X