Teade

Collapse
No announcement yet.

starsound 15"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    nii kast tehtud


    kasti mahuks tuli 85.28 liitrit häälestasin 29.1 hz-i peale.

    inverter: läbimõõt: 10cm pikkus 26 cm "flared end" otsad

    pildid tulevad ka varsti

    Comment


      #17
      19Hz ?? :lol:
      Mul tuli 85L juures 32Hz, kontrolli kas on ikka 19 Hz?? B-)

      Comment


        #18
        Originally posted by bls@Sep 14 2005, 20:54
        19Hz ?? :lol:
        Mul tuli 85L juures 32Hz, kontrolli kas on ikka 19 Hz?? B-)
        sorry 29.1hz viga parandatud

        Comment


          #19
          Pilte kah tuleb ? Milline on kasti viimistlus ?
          Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

          Comment


            #20
            Originally posted by VieX@Sep 15 2005, 10:02
            Pilte kah tuleb ? Milline on kasti viimistlus ?
            kast on tehtud 18mm saepuruplaadist ,hetkel veel viimistlus tegematta

            kastil on kumerate otsadega inverter (ilus)

            kullatud klemmid

            element ise on näoga põranda poole ja kastil on keermelatist tehtud jalad B-)

            Comment


              #21
              Originally posted by maryyo+Sep 15 2005, 10:23--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (maryyo @ Sep 15 2005, 10:23)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-VieX@Sep 15 2005, 10:02
              Pilte kah tuleb ? Milline on kasti viimistlus ?
              kast on tehtud 18mm saepuruplaadist ,hetkel veel viimistlus tegematta

              kastil on kumerate otsadega inverter (ilus)

              kullatud klemmid

              element ise on näoga põranda poole ja kastil on keermelatist tehtud jalad B-) [/b][/quote]
              15" ja põrandapoole h34r: no jah maitseasi mulle küll ei meeldi kui kõik väriseb ja kui sul niiõhuke materjal peab olema palju palju tugevdusi
              TeamRMS

              Comment


                #22
                Originally posted by ripspeed+Sep 15 2005, 17:28--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ripspeed &#064; Sep 15 2005, 17:28)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                Originally posted by maryyo@Sep 15 2005, 10:23
                <!--QuoteBegin-VieX
                @Sep 15 2005, 10:02
                Pilte kah tuleb ? Milline on kasti viimistlus ?

                kast on tehtud 18mm saepuruplaadist ,hetkel veel viimistlus tegematta

                kastil on kumerate otsadega inverter (ilus)

                kullatud klemmid

                element ise on näoga põranda poole ja kastil on keermelatist tehtud jalad B-)
                15" ja põrandapoole h34r: no jah maitseasi mulle küll ei meeldi kui kõik väriseb ja kui sul niiõhuke materjal peab olema palju palju tugevdusi [/b][/quote]
                ei pea olema palju tugevdusi, kast on korralikult kokku pandud liim ja kruvid ja sees on 3 tugevdus liistu

                Comment


                  #23
                  pilte ka on ? ja tahaks teada mis asi täisvõimsusel teeb ehk saad filmida ? sest tõesti kast on nõrk kui 18mm saupuruplaadist on ja tugevdusteks ainult paar liistu nurkades nagu mina su postituisest aru sain.
                  TeamRMS

                  Comment


                    #24
                    Kokku ta just ei vaju aga päris korralik vibratsioon on KINDLASTI sees :lol:
                    Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                    Comment


                      #25
                      panin selle subwooferi 200w võimu taha ja kast lausa sõitis põrandal vibratsioon on suur jah, aga arvan ,et kui liimiks veel ühe kihi 18mm saepuru plaati peale ,siis peaks asja korda saama?´

                      muide kast on väga hea madala tümmiga ,aga mis arvate kui teeks sellele uue kasti 116L 2x 110 mm torudega ?????

                      Comment


                        #26
                        see 116L paneb ka toas mööbli isuga värisema :lol:
                        aga milleks näha vaeva kui sa said oma kastiga juba madala bassi kätte, egas see 116L nüüd parem vast pole, toas ma mõtlen, autos on jah vahe sees kui kuulad 85L ja 116L. seal on tõesti kuulda et 116L mängib tsut madalamale. aga eks sa ise otsusta B-)

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by bls@Sep 16 2005, 19:10
                          see 116L paneb ka toas mööbli isuga värisema :lol:
                          aga milleks näha vaeva kui sa said oma kastiga juba madala bassi kätte, egas see 116L nüüd parem vast pole, toas ma mõtlen, autos on jah vahe sees kui kuulad 85L ja 116L. seal on tõesti kuulda et 116L mängib tsut madalamale. aga eks sa ise otsusta B-)
                          mul see 85 L kast paneb toas kõik värisema, ńäiteks isegi toa vahesein väriseb :P

                          Comment


                            #28
                            loll jutt asi on täiesti stabiilne panin sisse korralikku liistu ahela nüüd ei värise midagi.

                            Comment


                              #29
                              pilte
                              TeamRMS

                              Comment


                                #30
                                toas ei pea alatihti teistsugune olema kast kui autos mul 500watine star sound ja 60 liitrises,30 cm pikkune toru ja päris hästi mürab.AA nohh eks ise tead ikka paremini kas teha spets kast tuppa.

                                Comment

                                Working...
                                X