Teade

Collapse
No announcement yet.

starsound 15"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    starsound 15"

    tere! ostsin omale starsound ssw-3800 elemendi sain need ranzi tehtud mõõdud kaasa, nüüd tekkis küsimus ,et kast läheb tuppa ,aga sel juhul on teistsugust kasti vaja ju?

    #2
    aga miks sulle see kast ei kõlba??
    mul teeb ta toas häält küll ja rohkemgi veel, kuigi jah autosse arvutasin teise

    Comment


      #3
      Tegelt on toas see teema vähe teine jah ning auto jaoks mõldud kast ei pruugi toas nii hästi mängida, et kindlasti tulemus teistsuguse kastiga paraneks. Samas ei oska selle kohapealt mina aidata, ei ole kunagi toa jaoks ühtki kasti arvutanud ja ei tea ma ka mida silmas seal pidada, ehk aitab keegi teine selles osas?

      Comment


        #4
        kas 83liitrine kast sobiks??? kus toru on 10cm läbimõõduga ja 26cm pikk

        Comment


          #5
          tavaliselt on nii ikke..et kui kast autosse..siis häälestussagedus kastil kõrgem kastil kuna autokere võimendab madalaid kõvasti juurde..niiet kui tuppa asja tahad siis arvan et piisab inverterite pikendamisest lihtsalt..
          parandage kui väga rängalt eksin
          mida sa lohh vahid

          Comment


            #6
            Originally posted by rainx666@Sep 9 2005, 11:18
            tavaliselt on nii ikke..et kui kast autosse..siis häälestussagedus kastil kõrgem kastil kuna autokere võimendab madalaid kõvasti juurde..niiet kui tuppa asja tahad siis arvan et piisab inverterite pikendamisest lihtsalt..
            parandage kui väga rängalt eksin
            mina olen samamoodi aru saand :P ja kui ma antud elementi OÜ Raituningust kätte saan teen sellele 140l kasti
            TeamRMS

            Comment


              #7
              Originally posted by ripspeed+Sep 9 2005, 14:58--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ripspeed @ Sep 9 2005, 14:58)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-rainx666@Sep 9 2005, 11:18
              tavaliselt on nii ikke..et kui kast autosse..siis häälestussagedus kastil kõrgem kastil kuna autokere võimendab madalaid kõvasti juurde..niiet kui tuppa asja tahad siis arvan et piisab inverterite pikendamisest lihtsalt..
              parandage kui väga rängalt eksin
              mina olen samamoodi aru saand :P ja kui ma antud elementi OÜ Raituningust kätte saan teen sellele 140l kasti [/b][/quote]
              140l on liiga suur (ühel tuttaval on 140liitrine kast ja see mängibpalju lahjemini/halvemini kui 91liitrine kast.

              Comment


                #8
                Originally posted by maryyo+Sep 12 2005, 21:21--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (maryyo @ Sep 12 2005, 21:21)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                Originally posted by ripspeed@Sep 9 2005, 14:58
                <!--QuoteBegin-rainx666
                @Sep 9 2005, 11:18
                tavaliselt on nii ikke..et kui kast autosse..siis häälestussagedus kastil kõrgem kastil kuna autokere võimendab madalaid kõvasti juurde..niiet kui tuppa asja tahad siis arvan et piisab inverterite pikendamisest lihtsalt..
                parandage kui väga rängalt eksin

                mina olen samamoodi aru saand :P ja kui ma antud elementi OÜ Raituningust kätte saan teen sellele 140l kasti
                140l on liiga suur (ühel tuttaval on 140liitrine kast ja see mängibpalju lahjemini/halvemini kui 91liitrine kast. [/b][/quote]
                tal siis valesti arvutatud inverter
                mul selline küsimus et kui suur auk tuleb kasti teha sellele elemendile? mul pole veel elementi käes aga tahaks kasti juba tegema hakkata
                TeamRMS

                Comment


                  #9
                  Originally posted by ripspeed+Sep 13 2005, 15:38--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ripspeed @ Sep 13 2005, 15:38)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-maryyo@Sep 12 2005, 21:21
                  mul selline küsimus et kui suur auk tuleb kasti teha sellele elemendile? mul pole veel elementi käes aga tahaks kasti juba tegema hakkata
                  [/b][/quote]
                  SIIN KÕIK OLEMAS

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by ranz+Sep 13 2005, 19:45--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ranz @ Sep 13 2005, 19:45)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                    Originally posted by ripspeed@Sep 13 2005, 15:38
                    <!--QuoteBegin-maryyo
                    @Sep 12 2005, 21:21
                    mul selline küsimus et kui suur auk tuleb kasti teha sellele elemendile? mul pole veel elementi käes aga tahaks kasti juba tegema hakkata
                    SIIN KÕIK OLEMAS [/b][/quote]
                    ma ei tea kas ma olen loll või aga ma ei leia sealt küll kuskilt kohta kus on kirjas kui suur elemendi auk tuleb lõigata :P ma enne juba vaatasin ka sinna...
                    TeamRMS

                    Comment


                      #11
                      Lõika 35 cm auk materjali sisse. Siis läheb ilusti pesasse.

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by bls@Sep 13 2005, 20:43
                        Lõika 35 cm auk materjali sisse. Siis läheb ilusti pesasse.
                        tänana loodan et sa sisi ei valeta :P
                        TeamRMS

                        Comment


                          #13
                          Kontrollisin 2x üle. Ikka 35cm. Niiet edu ehitamisel B-)
                          Tee siis pilte ka ikka

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by bls@Sep 13 2005, 21:19
                            Kontrollisin 2x üle. Ikka 35cm. Niiet edu ehitamisel B-)
                            Tee siis pilte ka ikka
                            digikaamerat ise ei oma aga kui valmis saan siis teen pilte
                            TeamRMS

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by ripspeed+Sep 13 2005, 18:25--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ripspeed @ Sep 13 2005, 18:25)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
                              Originally posted by ranz@Sep 13 2005, 19:45
                              Originally posted by ripspeed@Sep 13 2005, 15:38
                              <!--QuoteBegin-maryyo
                              @Sep 12 2005, 21:21
                              mul selline küsimus et kui suur auk tuleb kasti teha sellele elemendile? mul pole veel elementi käes aga tahaks kasti juba tegema hakkata 

                              SIIN KÕIK OLEMAS
                              ma ei tea kas ma olen loll või aga ma ei leia sealt küll kuskilt kohta kus on kirjas kui suur elemendi auk tuleb lõigata :P ma enne juba vaatasin ka sinna... [/b][/quote]
                              Ma mõistsin sind valesti lihtsalt... arvasin millegi pärast, et jutt kastist endast ja inverteri mõõtudest :P

                              Comment

                              Working...
                              X