Teade

Collapse
No announcement yet.

S-90 bassielement

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    S-90 bassielement

    Kui keegi teab, kust sellele elemendile kasti arvutamiseks parameetreid saaks, siis oleks tänulik kui keegi neid jagaks. (Element siis pärit S-90 eelkäija 35AC-201 [35AC-1] 4ohmisest kastist)

    Veel - kui keegi on samale valjukale varem kasti ehitanud, siis võiks öelda liitrid ja inverteri mõõdud.

    Silver.
    Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

    #2
    S-90 projekt mudu siin
    http://www.pilt.ee/rms666

    kui saad sealt mingi ülevaate :huh:

    Comment


      #3
      Oskab keegi elemendi margi ning andmed öelda ?
      Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

      Comment


        #4
        Originally posted by VieX@Nov 7 2005, 20:41
        Oskab keegi elemendi margi ning andmed öelda ?
        ära parem raiska oma närve niimõtetu elemendipeale :P osta midagi paremat millel andmed olemas ja mis ikka mängib ka madalale ja ei lagune ära kui kõvemini kuulata.
        TeamRMS

        Comment


          #5
          Originally posted by ripspeed+Nov 8 2005, 11:43--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ripspeed @ Nov 8 2005, 11:43)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-VieX@Nov 7 2005, 20:41
          Oskab keegi elemendi margi ning andmed öelda ?
          ära parem raiska oma närve niimõtetu elemendipeale :P osta midagi paremat millel andmed olemas ja mis ikka mängib ka madalale ja ei lagune ära kui kõvemini kuulata. [/b][/quote]
          esiteks..andmeid leiab kui otsingut kasutada teiseks aga et ei lagune ta midagist ära kui mõistusega voluumi keerata
          mida sa lohh vahid

          Comment


            #6
            kui ei lagune siis tuleb välja et ma olen kokkupuutund eriti viletsate elementidega aga ikkagist madalale nad ei mängi nii hästi kui audes visaton jne...
            TeamRMS

            Comment


              #7
              võrreldes nüüd s-90 bassikat audese ja visatoniga (pole minuarust küll õige)
              s-90se bassikat võrrelda ikka king audioga :P

              Comment


                #8
                @ripspeed: ma olen ülihästi teadlik antud elemendi suutlikkusest, niiet ära tule õpetusi jagama.
                Ja s-90 bass ei ole "KA" bass&#33;
                Teema probleem siiski pisut kõrvaline teie vastustest.
                Ootan nende vastuseid, kes elemendiga samal moel kokku puutunud
                Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                Comment


                  #9
                  mulle kah pole need s-90 eriti head muljet jätnud

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by VieX@Nov 9 2005, 15:39
                    @ripspeed: ma olen ülihästi teadlik antud elemendi suutlikkusest, niiet ära tule õpetusi jagama.
                    Ja s-90 bass ei ole "KA" bass&#33;
                    Teema probleem siiski pisut kõrvaline teie vastustest.
                    Ootan nende vastuseid, kes elemendiga samal moel kokku puutunud
                    ma ei tule õpetama ma jagan muljeid :P
                    TeamRMS

                    Comment


                      #11
                      Audese ja Visatoniga oleks pisut ebaaus võrrelda ka, kuna element siiski pärit ~25a vanusest kastist
                      Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                      Comment


                        #12
                        teemast kõrvale natuke....s90 bass ei ole midagi nii hull, suppakaks ei sobi muidugi, sest sealt ei tuule väga palju mürtsu ja kolinat aga kõlli sisse täitsa hea. Mulle küll meeldib. Mängivad suht nii nagu peab, ei ole ebareaalset ulmelist matsumist ja mürinat. Ühed taovad ja teised mürisevad aga need mängivad nii nagu peab. papid on jah suht nõrgad. Aga enamus kellel ei mängi on sellepärast, et teete liiga suured kastid, sest BB6 pakub automaatselt liiga suurt.

                        Comment


                          #13
                          a, palju on võimu taga ka kinni ja ekvalaiserites, minu arvamus
                          In SPL we Trust! 136,4 db

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by Sicon00@Nov 18 2005, 21:04
                            a, palju on võimu taga ka kinni ja ekvalaiserites, minu arvamus
                            hea asi ei vajagi ekvalaiserit. Liigsed jupid signaali teel ei ole hea. Parem kui mängib ekvalaiseriTA

                            Comment

                            Working...
                            X