Teade

Collapse
No announcement yet.

Audes75W104-8 - element teeb imelikku häält.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Audes75W104-8 - element teeb imelikku häält.

    Probleem on siis selles et element sahiseb vms. Kui kõvasti kuulata muusikat siis pole seda eriti kuulda aga kui vaikselt kuulata siis on seda hästi aru saada. Ja kui element kastist välja võta siis on seda eriti sahinat eriti hästi kuulda. Millest see tulla võib ja kas seda parandada saaks?

    #2
    võibolla on su juhtmed jamad või halvasti ühendatud. või siis vutsidega mingi jama või mähis kuidagi vigane.

    Comment


      #3
      Oled sa kindel, et sahinat teeb kõlar? võim teeb tavaliselt seda nn. sahinat. Proovi mõne teise kõlariga, kui ikka sama asi siis on ju selge et viga on võimus

      Comment


        #4
        juhtmed on korralikud,vuntsid on korras ja teiste kõlaritega olen proovinud seda võimu.

        Comment


          #5
          nii vaatasin vuntsid uuesti üle, ja leidsingi, et üks vunts on natuke lahti tulnud. tänud
          kuidas ma selle ilusti sinna tagasi külge saaksin?

          Comment


            #6
            kas membraani külge või juhtme metallotsiku või selle julla külge?

            Comment


              #7
              membraani külge. praegu panin isoleerteibga kinni ta, ja hääl muutus kohe korralikuks. aga kuidas ikkagi ta korralikult sinna külge saada?

              Comment


                #8
                mingi liimiga, ise täpselt ei tea millisega kas keegi aitaks? :P

                Comment


                  #9
                  Mul sama keiss 100w-100-6'ega:S
                  Aga mul ei ole vuntsid:S Juhtmed tagant ära ja membraani liigutan siis ikka krõbiseb:P Ja kui kõvasti kuulata siis pole midagi:P

                  Keegi oskaks järsku midagi öelda?
                  Mäll-mäll

                  Comment

                  Working...
                  X