Teade

Collapse
No announcement yet.

Philips A2.310

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Philips A2.310

    pool aastat on seisnud Philips A2.310 http://www.vertex.com.my/philips/speakers/a2.310.jpg woofer. mõte oleks sellele uus kast teha, originaal kast ka olemas aga selles ta ei mängi hästi. andmeid ma woofri kohta muidugi ei leidnud. woofer ise ~13,5cm. see põhimõtteliselt võimatu teha kasti kui andmeid pole aga on võimalik talle mingi kast teha?

    #2
    noo annab teha küll mingi kasti..aga noh..jah..kas just tulemus parem on
    mõttetu ettevõtmine sellessuhtes..vbla lihtsam oleks äkki vana kasti modida?! B-)
    mida sa lohh vahid

    Comment


      #3
      mõttetu on see jh aga kõlar mulle meeldib ja tundub üsna asjalik, tahaks et temast mingit kasu ka oleks. mida kasti juures teha annab? inverter teeb ka imelikku häält, kui ta originaal kastis on

      Comment


        #4
        Originally posted by traktorist@Dec 16 2005, 17:31
        mõttetu on see jh aga kõlar mulle meeldib ja tundub üsna asjalik, tahaks et temast mingit kasu ka oleks. mida siis kasti juures teha annab. mida kasti juures teha annab? inverter teeb ka imelikku häält, kui ta originaal kastis on
        alusta sellest et pane kasti vatiini igale seinale ikka korralikult ja vaata kuidas heli muutub.
        TeamRMS

        Comment


          #5
          kui ma korralikult vatiini panen siis terve kast vatiini täis. kast ka üsna õhuke. 8mm MDF

          Comment


            #6
            Originally posted by traktorist@Dec 16 2005, 19:53
            kui ma korralikult vatiini panen siis terve kast vatiini täis. kast ka üsna õhuke. 8mm MDF
            :blink: :wacko:

            8mm on selgelt liiga vähe ükskõik millise kõlari jaoks!

            Vatiini tuleks panna igale seinale, v.a. sein kus on element ja inverter.

            Comment


              #7
              selles asi ongi et kast liiga õhuke on. aga kui teeks samade mõõtmetega kasti, aint et paksemast materjalist?

              Comment


                #8
                Originally posted by traktorist@Dec 16 2005, 20:27
                selles asi ongi et kast liiga õhuke on. aga kui teeks samade mõõtmetega kasti, aint et paksemast materjalist?
                kindlasti eha mõte ja siis proovi erinevate pikkustega invertreid kui võimalik on.
                TeamRMS

                Comment


                  #9
                  proovi ka kinnist kasti
                  In SPL we Trust! 136,4 db

                  Comment


                    #10
                    kinnise kasti teen siis samade mõõtudega mis inverteriga kasti?

                    Comment


                      #11
                      kinnine kast peaks suts väiksem olema kui inverter aga samas sul se originaal kast kah nii kokku pressitud ja väike ..
                      MÜÜA : 10gd & BOSE kõlarid

                      Comment


                        #12
                        kinnine jah sutsu väiksem
                        In SPL we Trust! 136,4 db

                        Comment


                          #13
                          mitme liitrine kast talle teha? originaal inverter kast oli umbes 7 liitrit. kõlar ise umbes 13cm. tahaks teha talle kinnine kast kuna see lihtsam, vbl teen ka inverteri kuna selles võib ta paremini mängida kuid originaal inverter kastis inverter nn vuhises. originaal kastis polnud vatiini ka. vatiini panemine võib vuhina ära võtta. kumb muidu mõtekam teha kas inverter nagu originaalis või kinnine kast mida lihtsam teha

                          Comment

                          Working...
                          X