Teade

Collapse
No announcement yet.

ehitaks 18" bassikale kasti + üldine arvamus ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ehitaks 18" bassikale kasti + üldine arvamus ?

    et siis on sellised kaks elementi olnud kuskil ööklubis enne kui minu kätte rändasid. kui keegi teab kui suured kastid ööklubides on sellistel, oleks ka abi. Foorumist nagu ei leidnud ka sellisele elemendile kastimõõte, äkki keegi oskab öelda. (kui võimalik, siis ka kastimõõdud kahele elemendile).
    isenditest endast on teada vaid et on 18" ja mähis umbes 5,5cm.

    et mis oleks nagu kõige parem kast sellisele elemendile. soov oleks teha inverterkast, aga kui see liiga suureks läheb, siis kärab kinnine ka

    ja mis te sellistest 18" bassikatest üldse arvate ?



    pildid:

    http://www.zone.ee/rastrophuck/18%b4...sika%20pildid/


    ahjaa, bassikatel olid numbrid ka peal : 818 0882 9933 , google ei andnud mitte midagi


    #2
    Originally posted by jannozz50@Jan 3 2006, 01:35



    pildid:

    http://www.zone.ee/rastrophuck/18%b4...sika%20pildid/

    ma arvan et osta digikas endale :lol: ja ehk mingi ~150l inverter kast peaks sellistel olema invertri mõõdud mõtle ise välja :P
    TeamRMS

    Comment


      #3
      Originally posted by ripspeed+Jan 3 2006, 00:53--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ripspeed @ Jan 3 2006, 00:53)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-jannozz50@Jan 3 2006, 01:35



      pildid:

      http://www.zone.ee/rastrophuck/18%b4...sika%20pildid/

      ma arvan et osta digikas endale :lol: ja ehk mingi ~150l inverter kast peaks sellistel olema invertri mõõdud mõtle ise välja :P [/b][/quote]
      ma arvan aga et ma ei võimalda digit praegu. nende piltide pealt peaks aru ju ikka saama millega tegu...

      Comment


        #4
        Mind huvitab kaa missugune kast peab olema, mul on ka 18" (aga 10 sm mahisega) bassikas.
        Tallinn tel. 5801 3362

        Comment


          #5
          Originally posted by jannozz50@Jan 3 2006, 01:35
          .. soov oleks teha inverterkast, aga kui see liiga suureks läheb, siis kärab kinnine ka

          ja mis te sellistest 18" bassikatest üldse arvate ?..
          Kinnist kasti ma ei sovita teha, sest membraan võib ju rebeneda.. puhas papp ju

          Ma ütlen oma arvamuse siis kui ma olen seda elementi mängimas kuulanud.
          Välimus on muidu täitsa ok. Kujutan ette, et neil on tundlikus ka päris kõrge - autosse oleks hea

          Comment


            #6
            Kinnist kasti ma ei sovita teha, sest membraan võib ju rebeneda.. puhas papp ju
            Ära vineerist kasti tee sest see võib põlema minna.
            Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

            Comment


              #7
              Originally posted by Elukaz@Jan 3 2006, 18:18
              Kinnist kasti ma ei sovita teha, sest membraan võib ju rebeneda.. puhas papp ju
              Ära vineerist kasti tee sest see võib põlema minna.
              Põlema? Kuidas? Peab ta siis betoonist kasti tegema ?

              Comment


                #8
                Originally posted by traktorist+Jan 3 2006, 18:58--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (traktorist @ Jan 3 2006, 18:58)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Elukaz@Jan 3 2006, 18:18
                Kinnist kasti ma ei sovita teha, sest membraan võib ju rebeneda.. puhas papp ju
                Ära vineerist kasti tee sest see võib põlema minna.
                Põlema? Kuidas? Peab ta siis betoonist kasti tegema ? [/b][/quote]
                Ma usun, et Ta ütles seda teise mõttega ja ei kasutanud emoticone. Arvatavasti ütles Ta seda selle peale, et ei soovitatud kinnist kasti, sest membraan võib puruneda. Tegelikult sellise asja juhtumine on väga harv, kui elementi normide piires kasutada.

                Comment


                  #9
                  see papp mis seal on, on väga tugev ja võimalus, et ta mul siin puruks lööb selle on võibolla üks kümnele tuhandele.

                  Comment


                    #10
                    minul oli PEAVEY 18" passikas 170liitrises kastis millel oli 10cm x 40cm inverteri auk ja kandilise inverteri sügavus oli 45cm

                    helirõhk oli lausa õudne

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by prophet@Jan 3 2006, 18:34
                      minul oli PEAVEY 18" passikas 170liitrises kastis millel oli 10cm x 40cm inverteri auk ja kandilise inverteri sügavus oli 45cm

                      helirõhk oli lausa õudne
                      teine asi on see ,et kui ma panen kaks elementi ühte kasti, kas siis kasti ruumala tuleb kahega korrutada ja kuidas ma siis inverterit arvutan ? või panen kaks samasugust inverterit ( 1 inverter oleks samasugune, mis ühe elemendiga kastil) ?

                      Comment


                        #12
                        endal on 2x18" DAS, aga jah polndu tehtud supbwoofrina ja seega kast kõvasti väiksem kui vaja(eriti inverterid, kust õhk välja ei pääse). Praegune kast siis 175 liitrit, vaja oleks kusagil 250 liitrit ja ühutorud 2x180mm läbimõõduga.

                        Comment


                          #13
                          Miks see kõlar sul põlema peaks minema?Tal mähise alus ikka alumiiniumist, äärmisel juhul klaaskiust(selliste mõõtmete juures&#33.Kinnist kasti on tunduvalt lihtsam teha, tundlikkus ehk väheneb aga selliste mõõtmete juures ei kaota sa midagi(93db peaks olema igal juhul garanteeritud ).Kui aga kogu membraan on papist(ka lainjestatud välisär) võib tegu olla lairiba valjuhääldiga ning sel juhul ei sobi ta kompressioon- ega iverterkasti...
                          The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                          Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                          Projektide pildid
                          Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                          http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by jannozz50@Jan 3 2006, 19:20
                            see papp mis seal on, on väga tugev ja võimalus, et ta mul siin puruks lööb selle on võibolla üks kümnele tuhandele.
                            Kusjuures.. ma tegin kunagi 8" bassikale kinnise kasti - arvasin samuti et peab vastu küll (membraan ja membraaniäär olid papist) kuulamise ajal rebenes membraaniäär. Sellest see hoiatus siis..

                            Kinnisest kastist polegi mõtet rääkida sellise elemendi puhul.

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by do_it_right_way+Jan 5 2006, 16:45--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (do_it_right_way @ Jan 5 2006, 16:45)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-jannozz50@Jan 3 2006, 19:20
                              see papp mis seal on, on väga tugev ja võimalus, et ta mul siin puruks lööb selle on võibolla üks kümnele tuhandele.
                              Kusjuures.. ma tegin kunagi 8" bassikale kinnise kasti - arvasin samuti et peab vastu küll (membraan ja membraaniäär olid papist) kuulamise ajal rebenes membraaniäär. Sellest see hoiatus siis..

                              Kinnisest kastist polegi mõtet rääkida sellise elemendi puhul. [/b][/quote]
                              Aga mul tekkis küsimus, kas kast oli ka õigete mõõtmetega?

                              Comment

                              Working...
                              X