Teade

Collapse
No announcement yet.

milline kast teha?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    milline kast teha?

    missuguse kasti võiks teha creative p380 bassikale?originaalil heli nutune, niiet teeks uue.

    #2
    Millega helis rahul pole? Üks võimalus oleks see sama kast sest ära tugevdada näteks pigimatiga. Ja pärast vatiini sisse panna. Aga kui tahad ikkagi uut kasti teha siis tee sama suur ainult mõnest muust materjalist (oletan, et originaal kast on tehtud 10mm MDF-ist).

    Comment


      #3
      tal inverter vales mõõdus ja sinna sisse veidi sitt vatiini sisse panna, et otsustasin uue kasti teha.kui hästi ta kinnise kastiga vastu peab ja mis mõõdus peaks inverter olema?millise külje peale vatiini panema pidi?kui kast ruudukujuga teha et kõik küljed võrdsed ega toru läbimõõt ja pikkus ei muutu? praegu lõpetan küsimustega

      Comment


        #4
        Originally posted by alf pont@Jan 30 2006, 17:24
        tal inverter vales mõõdus ja sinna sisse veidi sitt vatiini sisse panna, et otsustasin uue kasti teha.kui hästi ta kinnise kastiga vastu peab ja mis mõõdus peaks inverter olema?millise külje peale vatiini panema pidi?kui kast ruudukujuga teha et kõik küljed võrdsed ega toru läbimõõt ja pikkus ei muutu? praegu lõpetan küsimustega
        mis värvi on muru, mis mu vanaema nimi on...? su jutt on nagu sea s**t, niimodi küll keegi aru ei saa mida sa tahad, vormista oma tekst korralikult <_<
        Viljandis elan.

        Comment


          #5
          Originally posted by alf pont@Jan 30 2006, 17:24
          tal inverter vales mõõdus ...
          Kust sa tead, et vales mõõdus?

          Comment


            #6
            See bassikas on rohkem helirõhu tekitamiseks, mitte niivõrd muusika mängimiseks. Filmides on päris hea. Minu soovitus on niipalju vatiini sisse panna kui saab ja rohkem mitte jamada. Niipalju kui ma tean peaks kinnise kasti saama ka ehitada, kas sellest midagi paremaks läheb on iseasi. Aga mingeid parameetreid pole ju, seega midagi täpset ei saa arvutada. Selles kahtlen ma küll sügavalt kas mingi inverteriga kast kõlama saab, paremini kui vana sealjuures.
            Minu arvates oleks mõttekam juba uus element osta kui kasti ehitamiseks läheb.

            Comment


              #7
              Originally posted by olli+Jan 30 2006, 19:45--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (olli @ Jan 30 2006, 19:45)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-alf pont@Jan 30 2006, 17:24
              tal inverter vales mõõdus ja sinna sisse veidi sitt vatiini sisse panna, et otsustasin uue kasti teha.kui hästi ta kinnise kastiga vastu peab ja mis mõõdus peaks inverter olema?millise külje peale vatiini panema pidi?kui kast ruudukujuga teha et kõik küljed võrdsed ega toru läbimõõt ja pikkus ei muutu? praegu lõpetan küsimustega
              mis värvi on muru, mis mu vanaema nimi on...? su jutt on nagu sea s**t, niimodi küll keegi aru ei saa mida sa tahad, vormista oma tekst korralikult <_< [/b][/quote]
              Keegi kirjutab kunagi mingi helge lause ja nüüd kõik matkivad.
              Vatiin kõigile külgedele, peale nende kus asub inverter ja kõlar.
              Kuubik on halvim kast, tekivad seisulained.
              S A C
              Siberian Audio Concept

              Comment


                #8
                Vs: milline kast teha?

                Ma panin seest vatiini täis nati sai parem aga see inverter teeb seal ikka mingeid ime hääli

                Comment


                  #9
                  Vs: milline kast teha?

                  Liimi inverter korralikult kinni siis ta ei lärise enam!

                  Comment


                    #10
                    Vs: milline kast teha?

                    Esmalt postitatud egert109 poolt
                    Liimi inverter korralikult kinni siis ta ei lärise enam!
                    mida ma tast liimin kui ta juba on kinni

                    Comment


                      #11
                      Vs: milline kast teha?

                      see võib olla sellest et toru nata valesti tekib kohin. kõlar põrutab laksu õhk hakkab liikuma kastis sinna toru poole aga siis ei lähe ta sujuvalt torru ja tekib vuhin sahin. (mul sama lugu ühe vene kõlari kastiga millel tegin inventeri augu ümber nata)
                      Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

                      Comment


                        #12
                        Vs: milline kast teha?

                        Esmalt postitatud wer1 poolt
                        see võib olla sellest et toru nata valesti tekib kohin. kõlar põrutab laksu õhk hakkab liikuma kastis sinna toru poole aga siis ei lähe ta sujuvalt torru ja tekib vuhin sahin. (mul sama lugu ühe vene kõlari kastiga millel tegin inventeri augu ümber nata)
                        kuidas sa ta ümber tegid siis

                        Comment


                          #13
                          Vs: milline kast teha?

                          noh võtsin ja panin mingid plastikust plaadid sinna ava ette nii et nad said tagapool kokku aga(auk ise on piklik) plaatide küljed jätsin katmatta ja siis jäid sinna kolmnurgad kust õhk liikuda sai aga see sahisen ja nüüd teen müra
                          Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

                          Comment


                            #14
                            Vs: milline kast teha?

                            Võtsin selle lahti ja võtsin vatiini välja mis sai kunagi ammu pandud.Olin just jõhkralt kuulanud muusikat katsusin elementi magnetit see oli nii kuum et ei saanud kätki vastu panna.Panin kokku tahasi ja läks veel hullemaks see kahin inverteris, aga mängib nägu kõvemini.Ma arvan et siis tuleb mingi uus kast ja element vahele vista
                            viimati muutis kasutaja tsurka; 07 m 2007, 21:08.

                            Comment

                            Working...
                            X