Teade

Collapse
No announcement yet.

Projekt "Jube Jänes"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by madmax002@Feb 14 2006, 20:36
    igatahes ... mis te StarSoundi toodetest arvate ... ?
    :wub:

    Comment


      #17
      ma olen kuulnud et starsoundil on vägahead elemendid

      Comment


        #18
        Seda klaas/kivivilla asja.
        Ära parem kasuta kasti sisse, see sisaldab ju väga väikseid kahjulikke kiudusid. hakkavad inverist välja liikuma.
        Pane parem vatiin sinna sisse.

        Comment


          #19
          kasuta näiteks vistatoni oma selle hind oli vist 50 eek ja oli vist 20 liitrit saab täita

          Comment


            #20
            Käi parem kuskil kangapoes ning osta seal kõige tavalisemat vatiini Saad palju odavamalt ja rohkem

            Comment


              #21
              Originally posted by madmax002@Feb 14 2006, 20:36

              igatahes ... mis te StarSoundi toodetest arvate ... ?
              oman starsound ssw3800 ja audes75w104-4 ning starsound teeb tunduvalt parmat häält brig001 taga kui audes sama võimutaga seega minu poolt positiivsed kogemused starsoundiga. soovitan soojalt B-)
              TeamRMS

              Comment


                #22
                eelmine post ei joudnud kohale ... kirjutasin et vatti sebin mivar vivast ... seal ju ikka on ja töö juurest leidsin vineeri (21mm) aga liiga v'ikesed olid tykid, muidu oleks parajaks loikand ja autosse loopind...
                targad onud ytlevad et villad on halvad asjad ... usun ... aga kui paneks munarestid ja klammerdaks need seina :lol: aga jh ... sel nadalavahetusel laeb vast loikamiseks .... ma sis annan materjali hinnad kah teada, kuida viljandis ka on ...
                PIKK

                Comment


                  #23
                  Munarestid?

                  OT: Ega vanaema kootud kampsuni võid ka panna, see on ka hea helisummutus küll :P

                  Comment


                    #24
                    vanaema koob kastile kampsuni ymber, kattematerjal...
                    vahtplastist karp on välja lõigatud ... no on sigadus ... selise asja mahu arvutamiseks ei ole valemeid kah ... tuleb vist seda vedeliku meetodit kasutada, et surume vette ja vaatab palju välja voolab (sis mõõdab ära ja saab kätte) ???
                    või mis arvate? nyid akkab vist jama selle invrerteri laiuste ja pikkustega. LEDid vaja kah ju sisse plinkima panna ... kuid see on tulevikumuusika
                    täna testisime sõbraga kartulipüssi, pikkus - 2m pole paha??? (jäägem enamb-vähem topicu juurde ja lisage kas kellegil on ka selline asi) ???
                    PIKK

                    Comment


                      #25
                      Ms modi ple valemit!?V tead, võtad mingi a ja b nig arvestad h.6.klassi numeroloogia!Ning tuhleid ää kl inventerist tulista
                      The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                      Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                      Projektide pildid
                      Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                      http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                      Comment


                        #26
                        Star Sound on hinna ja kvaliteedi suhtes väga hea. Heli on ka supper!
                        In SPL we Trust! 136,4 db

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by Cheopps@Feb 18 2006, 01:17
                          Ms modi ple valemit!?V tead, võtad mingi a ja b nig arvestad h
                          vot V-d ei tea, vaja leida ... ma yritasin lihtkujunditeks teha ja sis arvutada aga ei tea ... ei saa akkama eriti ... enamb-vähem tuleb mul vist 80L yhe poole kohta
                          ideaalne inventeri pikkus on 2/1-3/1 läbimõõdust
                          kui ma võtan 100mm pvc toru sis peab tegema 20-30 cm pikkuse ??? on ehk ka täpsemat teadust selle toru pikkuse ja laiuse jaoks ... ?

                          üks onu pakub väga lahkelt et tee kast 21mm põrandaplaadist (püssiplaat) või siis saepuru plaadist ... keegi äkki kirjutaks siia maamehe sõnadega et onule seletada, miks vineer parem on (kui on) ja seletaks miks seda põrandaplaati mitte kasutada... :P
                          PIKK

                          Comment


                            #28
                            Originally posted by madmax002@Feb 18 2006, 12:05
                            on ehk ka täpsemat teadust selle toru pikkuse ja laiuse jaoks ... ?




                            üks onu pakub väga lahkelt et tee kast 21mm põrandaplaadist (püssiplaat) või siis saepuru plaadist ... keegi äkki kirjutaks siia maamehe sõnadega et onule seletada, miks vineer parem on (kui on) ja seletaks miks seda põrandaplaati mitte kasutada... :P
                            Jah, selle jaoks on programm


                            Vineer on tugevam, kruve annab rohkem pingutada ning kui tahad kasti viimistleda on ta jällegi parem.
                            Saepuru plaat on nö. "pehmem", kruve ei saa nii kõvasti pingutada ega mitu korda sisse välja keerata. Muidugi saab, aga auk hakkab järele andma.

                            Aga sa võid väga edukalt saepuruplaadist ka kasti teha. Olen isegi teinud ning saab hea küll, kui vaeva veits näha.

                            Comment


                              #29
                              jah, selle jaoks on programm
                              kas programmi all mõtlesid seda? vent calc sellega annab vendi pikkuseks u 7cm (45Hz) mis on kõvasti väiksem kui 2/1-3/1 avast ??? samas aga 30cm (30Hz juures)

                              vb arvutiksid progrega ... 80l kast ja toru 100mm <_<
                              (milliste Hz juurde tuleks tuunida se toru ... help?)
                              PIKK

                              Comment


                                #30
                                Ma mõtlesin BBP, seal ju arvutad kasti koos vendiga välja Milleks eraldi programme vaja?



                                BBP näitab 80L juures 100mm toru pikkusega 412mm. See teeb siis nn tuunimissageduseks 24,47 Hz.

                                Mu SSW-3800 on 83L kast ja sagedus on 32 Hz, aga sul ma arvan tuleb seda ruumalat veidi kärpida, muidu hakkab bass koledasti venima ju muutub tüütavaks kaaslaseks :lol:

                                Comment

                                Working...
                                X