Teade

Collapse
No announcement yet.

Projekt "Jube Jänes"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    ruumala kärpimine pole vast probleem ... mõõdud on väljastpoolt võetud ... kastimaterjal ju alles ostmisel ...ja ma pole elemendi ruumala sinna sisse arvutand ja neoonid ja juhtmed ka kahandavad seda paneks yhe koheva jänku kasti sisse hyppama ?
    aga siiski ... mis Hz juurde tuleks tuunida?

    kas tuleb sis võtta yks toru ja seda järjest lyhemaks akata lõikama? kui mingi ssagedus meeldib sis kirjutad yles ja võtad uue toru, ning lõikad mõõtu :blink: ?
    PIKK

    Comment


      #32
      Mulle isiklikult meeldib 32-35Hz, siis on päris hea minu kõrva jaoks. Kuid loomulikult on see maitse ja muude meeleelundite asi

      Comment


        #33
        kuulgekuulge ... raakige mis hertzid tuleks panna ... asi oleneb kuulajas jah, aga selline soovitatav sagedus ... invertertoru pikkust vaja
        ja kas keegi viitsiks andmed BBP korra sisse toppida ??? saatke PS v midagi saarast ...
        Pleksiklaasi (20mm) hind on kuskil 2000eegu ringis ... tundub et jaab ara... ega tavalist klaasi saa ju panna?
        PIKK

        Comment


          #34
          Originally posted by madmax002@Feb 20 2006, 19:39
          kuulgekuulge ... raakige mis hertzid tuleks panna ... asi oleneb kuulajas jah, aga selline soovitatav sagedus ... invertertoru pikkust vaja
          ja kas keegi viitsiks andmed BBP korra sisse toppida ??? saatke PS v midagi saarast ...
          Pleksiklaasi (20mm) hind on kuskil 2000eegu ringis ... tundub et jaab ara... ega tavalist klaasi saa ju panna?
          Tavaline klaas läheb vist mõraliseks, muidugi va pakettaknad vms. ise olen woofri kastile pannud 8mm plexi ja pole probleeme olnud. Woofer 300w rms.
          In SPL we Trust! 136,4 db

          Comment


            #35
            ma arvan et kui se klaas on vast mingi tugevalt kasti küljes kinni ja mingid tihendid ka vahel et vibratsioon oleks minimaalne siis ta vast peaks vastu kh.
            no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

            Comment


              #36
              no mis see klaas on, mingi see tavaline 3-4 mm? seda küll ei anna panna see kukub parimal juhul võnkuma, enamjaolt lööb kildudeks. ja pleksi annab väga odavalt saada. mine näiteks malmerki nad lõikavad sul mingi 12mm pleksi suurusega umbes 20x20cm 50 eegi eest välja, ise olen alati sealt võtnud ja see 12mm juba vägagi piisav paksus kah.

              Comment


                #37
                Kui üks tükk paksusega 12mm maksab 50.-, siis osta juba 2 tk. Saab kindlam.(kokku pandes, ehk siis 24mm)

                Comment


                  #38
                  Originally posted by bls@Feb 21 2006, 21:20
                  Kui üks tükk paksusega 12mm maksab 50.-, siis osta juba 2 tk. Saab kindlam.(kokku pandes, ehk siis 24mm)
                  kas kokku pannes ei jää nähtavus halvem v midagi sellist ... läbi ikka näeb ?
                  (ma juba tean mis vastuseks tuleb: "aknast ju näed välja")
                  PIKK

                  Comment


                    #39
                    Ei sega su vaadet midagi

                    Comment


                      #40
                      netist vaadatuna ei tegele malmerk pleksiklaasiga...
                      igatahes ... töö juurest sain 20mm vineeri ... tasuta ... prygihunnikust korjasin ja saagisin enamvähem mõõtu ... osadel tahvlitel on sees paar kruvi-auku aga selle saab vast silikoni v puupunniga ära täita? nyid tuleb veel täpsed mõõdud peale kanda ja korralikult ära lõigata ... saepuruplaadist kast valmib kah aga sellega tegelevad isa töökaaslased B-) :P töölt võtsin kobedamaid kruve kah kamaluga kaasa...

                      ma avastasin et kui kodus vana kappi keldrinurgas ei leidu (millest plaati saab)võib se kasti ehitus ysna kalliks minna ... plus veel silikon ja vatt ja muud möginad, ja egas igalyhel kodus ketassaagi kah pole (kel käsisaagi kah pole se ei olegi miis) ysna raske ettevõtmine...

                      vineeril on selline tumepruun, läikiv pind mis oleks peris tore nähtavale jätta. kurvem lugu aga sellega et pooltel plaadijuppidel on kriimud sees ja kui kruviaugud täidetud ei tea millised need võivad jääda...
                      tööõpetuse tunnist tuleb meelde et peitliga sai lauda veidi augustatud ja sis pani õps mind PVA ja saepuru möginat tegema et augud täis uuesti toppida ... kas see kõlbaks?

                      rääkige midagi ... te inimesed siin vähese jutuga ...

                      ( jah, see ei olnud eriti tark post.) :unsure:
                      sulle ytlen vaid yht asja selle peale ->
                      PIKK

                      Comment


                        #41
                        Ei tundu ,et vähese juttuga.
                        Lihtsalt kellel tarka õelda pole hoiab karbi kinni.
                        Ise arvan,et pane nii palju mõginat kui paned, aga vaata,et "hermeetiline" jääks ikka.
                        ( jah, see ei olnud eriti tark post.) :unsure:

                        Comment


                          #42
                          millest oleks kõigeparem teha tihend kõlari ja kasti vahele? ei tahaks nagu silikoniga plätserdama hakata seal....

                          Comment


                            #43
                            Ma pole sinna midagi pannud, kui paned kattematerjali peale, on see juba piisavaks tihendiks küll. Siiamaani pole mul ühtegi õhuvuhinat sealt vahelt tulnud

                            Comment


                              #44
                              ei tea kas aknatihendid v mingid kummiribad aitavad ... ma paneks kyl silikoniga, seda saab ju ilusti ära... v lased silikonist kasti augule ringi ümber, ootad et kuivab ära ja kui on selline paras ja vetruv sis keerad elemendi kylge ???
                              (ma sain sõbralt katkise kõlli ... parandusfoorumisse läen sis ikka?)

                              pilte kah

                              nonii ... hunnitu hunnik vineeri ... enamus on 20mm aga paar tk on ka 18 sest et lõppes kahene lihtsalt otsa ... ega too ju midagi ei muuda ... plaadid puhtaks pestud, nii puhtaks kui saab, ... kahjuks tuleb plaadile pahtel lõpus peale tõmmata aga pole ullu ... ja järgmine nv hakkab suur lõikumine pihta ... siis on vast isa töökaaslaste tehtud kast ka olemas ... vaatab kuida klapib v on vaja midagi muuta... (100mm inverter liiga suur, teen 75mm)
                              vt pilte
                              PIKK

                              Comment


                                #45
                                no, ytleme et isa töökaaslaste kast on päiega pesse keeratud ... mõõdud on valed ja kuju ja ... nad ikka 10te cm-ga mööda pand ... ikka peab ise tegema, muidu ei saa ...pildid on albumis yleval (kas pilt.ee enam ei töötagi)
                                PIKK

                                Comment

                                Working...
                                X