Teade

Collapse
No announcement yet.

Projekt "Jube Jänes"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    ei kena töö, ei anna teise kastiga võrreldagi :P

    Comment


      #62
      juhtmendusega kysin ka veel abi aga seda siis kui kõik asjad käes. veri keeb sees ja tahaks juba teist projekti alustada ... nyydsest läeb materjaliga kitsaks sest praegu on viimane nädal tööl ...
      Minu Esimene Kast
      PIKK

      Comment


        #63
        väga ilus tõõ, se seal 21mm materjal jh? tahaks ise ka juba enda projektiga alustada.
        no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

        Comment


          #64
          mul sattus yks 19mm plaat kah sinna sekka niiet paar seina on 19sed ... aga muidu jh , 21
          ainus sitt asi et yks v'limine kylg on yhe ja teine teise paksusega , ei arva et se eriti loeb

          ma ei joua ara oodata juba palgapaeva, nadalavahetusel saab elemendid, voimu ja komponendid ja juhtmed ja muu saarane pask ostetud ... ema mul ajas telefonis midagi segast et ned elemendid ei kolba aga eriti ikka ei usu ju, saaks aru et freeair aga nad ju pole ....

          kas keegi viitsiks r'aakida kuida need juhtmed hakkavad akust ja raadiost tulema ... massilyliti on toodud salongi. ja makityypi ma veel ei tea ... taha tulevad 2 x 12'' stereo *kas on m]tet stereo teha? kas kompodel pean kuulama kus koige parem heli on v panen ma nad lihtsalt sinna kus ruumi on, ma ei ole eriline meistrimees ju ...

          ja et jah ... hoidke teema elus seni kuni saan starterile vajutatud...
          PIKK

          Comment


            #65
            bassikad stereosse pana ju ei saa. bass lihtsalt pole stereos.kompode asetusest sõltub ka ikka heli. vale asetusega näiteks pole erilist taha istmele kuulda.
            no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

            Comment


              #66
              Kogu sagedusriba on stereos, sõltub ainult laulust.
              Heli- ja valgustehnika rent, müük, ost, komplekteerimine, ehitus ning hooldus (küsida võib kõike)
              Andres, djhut.pri.ee
              59103952

              Comment


                #67
                Originally posted by heix25@Mar 16 2006, 12:17
                bassikad stereosse pana ju ei saa. bass lihtsalt pole stereos.
                Bassikaid saab panna kuidas tahes, on bass nii ja on ta naa (nagu öeldi kogu sagedusriba esitatakse nii või naa, kõik oleneb loost juba mida kuulatakse), stereos neid ühendades kaotatakse võimsuses ainult, et stereos annavad suuremosa võime liialt vähe võimsust, et subwoofreid normaalselt tööle panna.

                Comment


                  #68
                  Originally posted by heix25@Mar 16 2006, 14:17
                  kompode asetusest sõltub ka ikka heli. vale asetusega näiteks pole erilist taha istmele kuulda.
                  aga kuhu ma neid sis topin, golf on nii v'ike et ma ei saa sinna ustele mingeid jullasid kulge ehitada ... ja ei tahagi ... liialt m2ssamist
                  PIKK

                  Comment


                    #69
                    Originally posted by ranz@Mar 16 2006, 18:10
                    stereos neid ühendades kaotatakse võimsuses ainult, et stereos annavad suuremosa võime liialt vähe võimsust, et subwoofreid normaalselt tööle panna.
                    kas sis 2x220w pole piisav? ja ega ma teada nagunii p6hja ei hakka keerama ... seda ymber, monosse muutmist on vast lihtne teha, et saab proovida ja vaadata...
                    PIKK

                    Comment


                      #70
                      kuulge, puhuvad uued tuuled ja ysna kõvasti...

                      autovõim -MAC MP 2000 - 1tk
                      autovõim - MAC MP MONO - 1tk
                      12" subwoofer - MAC FIRE 300 - 2tk
                      komponentkõlar - MAC AUDIO DVD 2.13 - 1kpl
                      21mm punane voolukaabel 5m
                      21mm must voolukaabel 1m
                      8mm punane voolukaabel 5m
                      8mm must voolukaabel 1m
                      voolujaotusjagur koos kaitsmepesadega
                      AGU kaitse 80A
                      AGU kaitse 30A
                      signaalikaabel 2RCA-2RCA 5m
                      signaalikaabel 2RCA-2RCA 0.75m
                      1.5mm kõlarikaabel 10m
                      2.5mm kõlarikaabel 4m
                      vajalikud kaabliklemmid 16tk
                      kõlariklemmid 4tk

                      ... on macist asja? comment palun
                      PIKK

                      Comment


                        #71
                        Originally posted by madmax002+Mar 16 2006, 18:41--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (madmax002 @ Mar 16 2006, 18:41)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-ranz@Mar 16 2006, 18:10
                        stereos neid ühendades kaotatakse võimsuses ainult, et stereos annavad suuremosa võime liialt vähe võimsust, et subwoofreid normaalselt tööle panna.
                        kas sis 2x220w pole piisav? ja ega ma teada nagunii p6hja ei hakka keerama ... seda ymber, monosse muutmist on vast lihtne teha, et saab proovida ja vaadata... [/b][/quote]
                        Näita mulle ka üks võim mis 2x220W RMS reaalselt annab???
                        Praegusel juhul on sul kasutada hoopis monovõim mille taha sa need mõlemad woofrid paned, siis kõik OK.

                        Comment


                          #72
                          aga miks komplektis 2võimu??? installi lehel on et aku pealt tuleb yks klemm, läeb jaotajasse millel kaitse sees, sealt läeb yits juhe monosse ja teine teise võimu, maandused kere kylge? mp2000 toidab komposid ja mono supakaid... esimene kysimus on vast ylearune

                          kosmeetika poole pealt ... ma ei teinud kruvipeadele auke ette, kas võtan uuesti välja ja syvistan? ma muide auke ka ette ei puurinud ajutiste kruvidega oli väga mõnus panek, ei lükkand kihte laiali ega midagi ... liim on juppidel vahel, ja hermeetik sees (happelise lõhnaga oli - jää või paugu alla) õnneks või kahjuks saab elemendid alles 4aprill niiet ... viimistlust tuleb seni teha.

                          onud, ma tahan algul kasti värvida ... mis värvi kasutan? kuulsin et värvirulliga võib ka teha ... et nitrovärvid tulevad kergelt maha kui pihta läeb midagi v ehk krunt rulliga alla ja nitro peale? ... tooni vast tahaks tumesinist, peaaegu musta...

                          mul vana auto ja tymaka hind tuleb hetkel auto väärtusest suurem, ma tean, et ma ei saa signat peale panna aga kuida teha nii et võimud ja kõllid autos pysiks? kast poldiga põhja kylge? aga võim? metallkast ymber ja kah kinni??? väiksema võimu jaoks on koht olemas aga suuremaga ei tea mida teha.

                          kui palju maksab pigimatt ja palju 2 ukse jaoks vaja läeb?
                          kuida panna LEDid mytsu taktis vilkuma?
                          palju ledid maksavad ja milliseid vaja?

                          no on alles uudishimulik ... vot olengi, ma ei taha esimest kasti puusse keerata... B-)
                          PIKK

                          Comment


                            #73
                            Originally posted by madmax002@Mar 19 2006, 08:45
                            aga miks komplektis 2võimu??? installi lehel on et aku pealt tuleb yks klemm, läeb jaotajasse millel kaitse sees, sealt läeb yits juhe monosse ja teine teise võimu, maandused kere kylge? mp2000 toidab komposid ja mono supakaid... esimene kysimus on vast ylearune
                            Ei tiba valesti oled aru saanud. Aku pealt tuleb juhe jaoturisse, sealt edasi läbi väiksema kaitsme ja peenema kaabli MP2000 peale millega toidetakse esikõlareid, läbi teise suurema kaitsme ja jämedama kaabli läheb ots MP Mono peale millega toidetakse neid kahte subwoofrit.
                            BTW, täpselt samade kahe elemendiga on minul tehtud selline install ühe sõbra autosse:
                            http://www.hot.ee/viljars/Sound/44.jpg
                            Elemendid siis ühe audi tagaaknalaual:
                            http://www.hot.ee/viljars/Sound/47.jpg

                            Comment


                              #74
                              heh, kena töö, mis elemendid on?

                              Comment


                                #75
                                Originally posted by keeRISTOrm@Mar 21 2006, 13:08
                                heh, kena töö, mis elemendid on?
                                Need mis eespoolgi juba lingitud olid
                                http://www.omitron.ee/_index.php?sis...=21&itmid=1325

                                Comment

                                Working...
                                X