Teade

Collapse
No announcement yet.

Projekt "Jube Jänes"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Originally posted by madmax002@Mar 5 2006, 11:00
    (kas pilt.ee enam ei töötagi)
    Ma loodan, et ei hakkagi tööle või kui hakkab siis korralikult... nt kui link on pilt.ee et seal on pildid siis mina neid üldjuhul vaatama üldse ei hakkagi :P

    Comment


      #47
      miks siin teemas antud album.ee lingis on üles pandud Basssoundman'i kast?
      Heli- ja valgustehnika rent, müük, ost, komplekteerimine, ehitus ning hooldus (küsida võib kõike)
      Andres, djhut.pri.ee
      59103952

      Comment


        #48
        Ja tõesti, kui pildi ülesse panete,ja postitate lingi,proovige ikka üle ka,et kas töötab.
        minul tuli pilt lahti mitu minutit, ( need väiksesed pildid).
        pilt.ee on kah üsna saast koht.
        zone,hot on head kohad, kuhu pildid pista.
        tänud.

        Comment


          #49
          Originally posted by andmets@Mar 5 2006, 17:57
          miks siin teemas antud album.ee lingis on üles pandud Basssoundman'i kast?
          to on toesti BSM kast, se on se n'gemus mis ma endale tahan ehitada ...
          PIKK

          Comment


            #50
            Kuidas siis projekt "jube jänes" edeneb?

            Comment


              #51
              projekt on edenenud sedasoodu et t;;mehed tahavad saada 200eeku pesse keeratud kasti eest ... mida ma loomulikult ei maksa... pilte ei saa hetkel veel yles sest yhika arvuti ei luba midagi alla ega yles laadida ... (nv kodus panen albumisse) ja enda materjal seisab keldris ja ootab kuni minu juhilubade dublikaat j]uab kohale et saaks viia asjad suvilasse ja saag sisse lyya ...
              komandeeringus olles meisterdan ajaviiteks uut ... kuubik 45x45cm ja et oleks sym. kaheksanurk sis l]ikan iga plaadi nurga 'ra ja kruvin nukadesse kolmnurksed tykid niiet 18.64cm on kylg st iga tipu vahe on u 18cm ... OctaBass
              PIKK

              Comment


                #52
                nunuh, pilte Golfist ja tollest töömeeste tehtud kastist ... no ei ole ju plaanidekohane <_<

                Pildid
                PIKK

                Comment


                  #53
                  Originally posted by madmax002@Mar 10 2006, 23:34
                  nunuh, pilte Golfist ja tollest töömeeste tehtud kastist ... no ei ole ju plaanidekohane <_<

                  Pildid
                  kasti esiseinad on nurga alla lõikamatta ka jäänud :blink: Igastahes mix nad 10 eri materjali kasutavad võid ka raha maksmatta jätta
                  In SPL we Trust! 136,4 db

                  Comment


                    #54
                    ainult kaks sõna - jube töö.

                    Comment


                      #55
                      Originally posted by keeRISTOrm@Mar 11 2006, 16:33
                      ainult kaks sõna - jube töö.
                      Seda ei saa enam tööks nimetada Ja mis töömehed need üldse on kes sellist si**a kokku keeravad? Kes vähegi puidutööga kursis on peaks suutma asja ära teha.

                      Comment


                        #56
                        ei maksagi neile kastid viiakse tagasi ... täna olin klassivennaga aiamaal ja klobistasime kasti kokku .... nu ytleme et hingega tehtud tuleb ikka palju ilusam ja lisasin needki albumisse ... elektrihöövel on ikka asendamatu abimees ... nurgad, kyljed, kõik saab ilusad ja siledad
                        albumi adre võtke sealt ylevaltpoolt....paluks kommentaare, aga on vast veel liiga vara
                        PIKK

                        Comment


                          #57
                          Nagu öeldakse: ise tehtud, hästi tehtud&#33; B-)

                          Comment


                            #58
                            niisiis, kell on hetkel 9.30 ja olen olnud ärkvel 24h. ei olnud mind abistamas ei kohvi ega muud seesugust, lihtsalt puhas... mis asi se on kui sa tahad näidata et tegid yhe päevaga valmis superkorraliku kasti ja töömehed s**tusid seda nikerdist terve nädala... seese oligi mis mind tagant sundis ja muidugi ka puhas rõõm et sbbki ta lõpuks valmis ja oma käejärgi...
                            suvilas olid väikesed siidrid ja kasti ehitus ... suvilasse sisse läksid plaadid ja välja tuli kast ... kusjuures veel ilus kast...
                            alustasime eile kuskil 10 paiku hommiku ja valmistoodangu nühkisin sampusega yle kell 6 hommikul. istub golfi nagu valatud... :wub: ja nyid ta istub seal ... ootab kuni praktikarahad järgmine reede yle kantakse, nu ja sis juba juhtmed ja kõllid võimud yhendada ja selline keerulisem värk (on keeruline?)

                            kui mu jutust aru ei saadud sis on arvatavasti syydi 24h kasti-maraton ...

                            Pildid jällegi albumis, kasutaja Pikk87 ja Dual Stars
                            PIKK

                            Comment


                              #59
                              no vot ei anna töömeestega võrreldagi hea töö.

                              Comment


                                #60
                                Ehh =P
                                Päris hästi välja jah tulnud.
                                šampus oli kindlasti kõige suure ehitaja, ehitajate pildile ära ka eksinud.

                                Comment

                                Working...
                                X