Teade

Collapse
No announcement yet.

Projekt "Jube Jänes"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    Originally posted by ranz+Mar 21 2006, 15:12--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ranz @ Mar 21 2006, 15:12)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-keeRISTOrm@Mar 21 2006, 13:08
    heh, kena töö, mis elemendid on?
    Need mis eespoolgi juba lingitud olid
    http://www.omitron.ee/_index.php?sis...=21&itmid=1325 [/b][/quote]
    ah minu viga, ei pannud tähele.

    Comment


      #77
      Originally posted by ranz+Mar 21 2006, 13:16--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ranz &#064; Mar 21 2006, 13:16)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-madmax002@Mar 19 2006, 08:45
      aga miks komplektis 2võimu??? installi lehel on et aku pealt tuleb yks klemm, läeb jaotajasse millel kaitse sees, sealt läeb  yits juhe monosse ja teine teise võimu, maandused kere kylge? mp2000 toidab komposid ja mono supakaid... esimene kysimus on vast ylearune
      Ei tiba valesti oled aru saanud. Aku pealt tuleb juhe jaoturisse, sealt edasi läbi väiksema kaitsme ja peenema kaabli MP2000 peale millega toidetakse esikõlareid, läbi teise suurema kaitsme ja jämedama kaabli läheb ots MP Mono peale millega toidetakse neid kahte subwoofrit.
      [/b][/quote]
      mhmm .... ma kyl veidi ebateaduslikumalt aga ikkagi sama asja ytlesin... ma ladusin eelmises tekstis kõvasti kysimusi ... on ka vastuseid?
      PIKK

      Comment


        #78
        Originally posted by madmax002@Mar 21 2006, 20:37
        aga miks komplektis 2võimu???
        Sellest küsimusest siis ma küll aru ei saanud :S

        Comment


          #79
          Originally posted by ranz+Mar 21 2006, 22:41--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (ranz @ Mar 21 2006, 22:41)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-madmax002@Mar 21 2006, 20:37
          aga miks komplektis 2võimu???
          Sellest küsimusest siis ma küll aru ei saanud :S [/b][/quote]
          selle pärast et ma sain sellele ise juba pihta kui ma hakkasin ligemalt vaatama kuida voolukaablid läevad
          PIKK

          Comment


            #80
            Ma sain asjad kätte

            MAC
            PIKK

            Comment


              #81
              Originally posted by madmax002@Mar 22 2006, 14:39
              Ma sain asjad kätte
              Eks ole ju hea tunne B-)

              Millal siis pilte installist loota on?

              Comment


                #82
                väga hea tunne
                ma vast alustan kompode panemisega, siis võtan tweetid ette ja kui keegi vastab tolle pika kirja osadele kysimustele sis ka supad sisse ...
                aegamööda ikka panen kõik sisse, ega minagi tahangi seda kiirelt valmis saada ... ommen läen kooli, teistel vaheaeg ... nõmedus ... peale kooli on ikka aega nokitseda (elektri veab tuttav)
                tweedid tulevad ette yhte nurka, aga sinna tuleb vast teha mingist vahtpastist v pahtlist tweedihoidja e sis sulatada se sinna ilusti nurka sisse...
                PIKK

                Comment


                  #83
                  alguse poole n2gin et tahtsid BBP6 aga ma ei tea kas said selle v6i siis igaks juhuks lisan lingi siia
                  Kood:
                  URL=http&#58;//www.zone.ee/Bassbox/
                  <span style=\'color:red\'>TOEDA 6IKEGIRIA</span>

                  Comment


                    #84
                    Originally posted by valukas@Mar 22 2006, 22:01
                    alguse poole n2gin et tahtsid BBP6 aga ma ei tea kas said selle v6i siis igaks juhuks lisan lingi siia
                    Kood:
                    URL=http&#58;//www.zone.ee/Bassbox/
                    onu, ole sa tänatud ...
                    kurjat, ma ei saa eriti õnnelikum hetkel olla ... aga njh ... ehitada tuleb veel autus veidi ...
                    PIKK

                    Comment


                      #85
                      Originally posted by madmax002@Mar 23 2006, 11:34
                      ... aga njh ... ehitada tuleb veel autus veidi ...
                      Igaljuhul siis jõudu ja jaksu&#33;&#33; B-)

                      Comment

                      Working...
                      X